280 Shares 3509 views

Imię Natalia: pochodzenie i znaczenie. Natalia: nazwa tajemnica

Imię Natalia, pochodzenia i wartości, które są, jak widać, łacińskie korzenie, w naszym kraju jest powszechne. Uważa się, że jego właściciele są wyróżniające cechy przywódcze, dobrego zdrowia i przyjazne usposobienie dość.


Natalia jako dziecko

Dokładne znaczenie nazwy Natalia (Natalia) – "native" (łacińskim). Jako dziecko jego właściciela różnym charakterze pogodnym, kochają grać i organizować różnego rodzaju figle. A w przedszkolu iw szkole Natalya jest jedną z głównych roślin, stale wymyślanie czegoś ciekawego i nowego. Badania dobrze, z przyjemności, często studenta. Ponieważ ma charakter decydujący i czynny, zawsze brać czynny udział w życiu szkolnym. Śmiały i pewny siebie, nigdy nie przechodzą przez Natalya niesprawiedliwości. Jakby jej oczy zaszkodzi słaby, konieczne jest, aby interweniować.

osobowość

Jeżeli rodzice nie boją się trudności i chcą się rozwijać z własnej tożsamości i samowystarczalny córki, są one niekoniecznie zaraz po urodzeniu, aby dać jej imię Natalia. Pochodzenie i jego znaczenie zdawała się sugerować absolutną dobroć i równomierność temperamentem. Jednak w rzeczywistości nie zawsze tak jest. Postać Nataszy na najtrudniejsze i zjadliwy. Nie lubię okaziciela nazwy różnego rodzaju krytykę. Ale chwała i reagują wrażliwie. Zazwyczaj przez Natalia wydawać się dość niepoważne. Jednakże, nie jest to nic więcej niż tylko wygląd. W rzeczywistości, właściciel nazwy różnią pragmatyczne i pieniądze są traktowane z wielkim szacunkiem. Jest to kobieta bardzo ekonomiczny i oszczędny.

zdrowie

Większość Natasha doskonałe zdrowie jest inna. Lekarzy leczonych rzadko i tylko w ostateczności. Oni nie lubią brać leki i są zgodne z dowolnym trybie. Do przyjmowania pożywienia też nie są zbyt skrupulatnie.

Natalia: pochodzenie i nazwę tajemnicy. kariera

Ostry dowcip i determinacja pozwalają Natalya szybko osiągnąć sukces w życiu. Znajdź sobie kobietę z tej samej nazwie może być niemal każdy zawód. Ale zwłaszcza Natasha przyciągnąć związanych z podróżowaniem i podróże specjalność. Handel i biznes – ich koni. Od korzystnych hobby Natasha – rysunkowych i występ na scenie, są bardzo często dobrą aktorką lub wykonawcy. Zdarza się, że kobiety o tej samej nazwie są pracownikami muzeów. Nie szczególnie przyciąga do Natashy czysto męskim zawodzie.

Mimo ambicji i ambicji podejmowania kariery „ponad głowami” Natalia będzie trudno pokazując wrodzonej szlachetności i przyzwoitości. Umiłowanie sprawiedliwości i zdolność do wspierania tych, którzy są słabsze, oczywiście, bo to szanowanych kolegów. Czasami jednak Natalie może być zbyt kategoryczne i jednoznaczne.

domatorstwo

Żonaty Natasha zwykle wyjdzie bardzo wcześnie i tylko miłość. Miłość łatwość dzieje, zabawy i niespodzianek zrobić dzienny z nich przyjemne i zabawne. Imię Natalia (znaczenie i pochodzenie, które w opinii większości, jest, jak odkryliśmy, łacińskie korzenie) mogą być interpretowane jako „dawca”. Niektórzy badacze uważają, że to od samca żydowskim imieniem Nathan (dawcy). Może dlatego, że wszyscy z Nataszą różnią hojność i miłość do przyjmowania gości, organizowanie imprez i świąt. Dzieci kobiety o tej samej nazwie są bardzo lubiący inaczej i opieki nad nimi. Jednakże, nigdy nie je zepsuć, a od najmłodszych lat uczą się być niezależne. Nie pozbawia uwagę Natalii i mężów. Jedyne czego nie należy robić z żoną kobietę o tej samej nazwie – jest znalezienie błędów w niej niczego, co sprawia żadnych komentarzy.

wymienić oznaki Natalia

Imię Natalia, wartość i pochodzenie co wiąże właścicieli jego przywiązanie do rodziny i krewnych, to odnosi się do elementu wody. Najprawdopodobniej jest to, co sprawia, że wszystkie jej właściciele tak spokojny i zrównoważony. Ale, oczywiście, aż do pierwszej burzy. Chroni ona nazwę tajemniczym i romantycznym księżyca. W związku z tym, że metal może być najbardziej jak Natalia – srebrny. wymienione minerały – selen, biały koral, beryl i markazyt. Najbardziej odpowiedni dla nosicieli tej nazwie kolorach – srebrnym, białym, zielonym i brązowym.

patronów

Imię Natalia, pochodzenia i wartości, które w dużej mierze determinuje charakter jego właściciela, to jest pod patronatem Świętego Martyrs Adrian i Natalia z Nikomedii. Ich dzień jest obchodzony w dniu 8 września Kościoła. Żyli w jednym czasie w Nikomedii (Malaya Aziya). Adrian był poganinem i służył jako oficer na dworze cesarza Galeriusza. Jego żona Natalia był tajnym chrześcijaninem. Po pewnym czasie, również odwołał się do nowej wiary. Cesarz zażądał, by zmienił zdanie, wyrzekł się Chrystusa i prosił o wybaczenie. Jednak Adrian kategorycznie odmówił. Po tym, wraz z innymi chrześcijanami byli sądzeni i skazani za zabójstwo. Podczas tortur Natalia zdecydowanie poparł go. Kiedy Andrian i inni chrześcijanie zaczęli palić w piecu róża najgorszą burzę, deszcz i ogień ugaszony. Kilka oprawcy zostali zabici przez piorun.

Znani Natalie

Imię Natalia (pochodzenie i znaczenie co okazało) noszone przez wielu znanych kobiet na świecie. Najbardziej znanym w Rosji mogą być uznane Natalia Naryszkina – Peter matka, małżonek Alexis Michajłowicz (sekund). Ich ślub odbył się w 1671 roku, gdy miała 19 lat. Dość ciekawa historia pochodzi z króla ubogiego, i nie jest zbyt szlachetny dziewczynki. Kiedy Alexis chciał ożenić się po raz drugi, to był zorganizowany tzw przegląd narzeczonych. Według tradycji całej Rosji to zostało nazwane najpiękniejsze dziewczęta. Natalia Naryshkin, został wychowany w domu Moskwa bogatego szlachcica, daleki krewny, wszedł numer i został wybrany królem.

Innym znanym Natalia jest żoną wielkiego rosyjskiego poety Aleksandra Puszkina, piękna Natalia Gonczarowa. Jak każdy wie, Alexander zginął w pojedynku, który odbył się z tego powodu. Po śmierci poety Natalia Nikołajewna Goncharova wyszła za słaba i nie zbyt młody szlachcic generał Petra Lanskogo. Resztę swego życia poświęciła się wychowaniu dzieci, a poświęcona była jej nowym mężem. Jednak co roku w dniu śmierci Puszkina nosili żałobę strój i zamknął się w swoim pokoju aż do następnego ranka.

To rodzaj innego Natalia. Jakie jest pochodzenie i inne cechy charakterystyczne nazwy, jesteśmy znaleziony. Kobieta jest silny, pewny siebie i w tym samym gospodarstwie domowym i szlachetnego.