823 Shares 1104 views

Plaża Legzira (Maroko), aby obniżyć?

Legzira (Maroko) – jest plaża, która znajduje się na południowo-zachodnim wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Zaciszne miejsce ukryte pod skalistym łukiem pomarańczowy i czerwony. Plaża Legzira (Maroko) zajmuje powierzchnię około jednego kilometra. Tutaj cieszyć się malownicze widoki na ocean i przyjść mieszkańców i wczasowiczów. Jednak wiele osób na plaży nigdy nie jest. Istnieją tylko rybacy lub surferów. Więc, co słynna plaża Legzira i dlaczego przyciąga turystów? Kwestia ta zostanie omówiona dalej.


Kamienne łuki Legziry

Miejscowy krajobraz na plaży Legzira prawdziwie hipnotyzujący. Łuki z kamienia, które wznoszą się powyżej piasku, pojawiła się dzięki tysiącom lat prądów morskich. Skalne urwisko w Red Sunset otoczyć ostatnie promienie słońca, a staje się kolorowy terakota lub pomarańczowy. Niebieska woda w oceanie jest odzwierciedlone w kamieniu, a on wylewa świeci metalu kolor.

Plaża Legzira (Maroko) zniszczone?

Legzira, który przyciąga zarówno turystów i mieszkańców, znajduje się w pobliżu miejscowości Sidi Ifni nazywa. Ten południowo-zachodniej części kraju. W opinii wielu zagranicznych publikacjach Legziru może być uważana za jedną z najpiękniejszych plaż na świecie.

Powodem, który, ponieważ jest on tak lubi fotografów, artystów i ludzi, którzy wolą korzystać z naturalnych widoków, jest obecność dwóch kamiennych łuków. Działają one na skałach, powstały dla ogromnej ilości czasu, ponieważ góry są erozji przypływy i odpływy wody morskiej.

Ostatnio w prasie pojawiły się doniesienia, że plaża była zniszczona. Jednakże, nie jest to do końca prawda. W rzeczywistości, na plaży (Maroko, Legzira) awaria dotyczy jedynie kamienny łuk, który stał się niemal miejscowy punkt orientacyjny. Zdarzenie miało miejsce we wrześniu 2016 roku. Do tej pory, niestety, jeden z naturalnych struktur były tylko kawałki rozbitego skale. Eksperci nie można jeszcze powiedzieć, bo z tego, co się stało. Uważa się, że kamienie spadły pod wpływem fal oceanicznych, niszcząc podstawy łuku. Wiosną skały spadł duży obszar na południu Edukacji widziano imponującą pęknięcia.

Kosztować, czy iść do plaży Legzira (Maroko) po upadku?

Jeśli nie boją się porażki, nadal chcesz świadkami szczątki słynnego cud natury, to trzeba koniecznie odwiedzić plażę. Nie można się martwić o tym, gdzie można spędzić noc, wiele wprowadzonych namioty tuż przy siedzibie Legziry, ale jeśli chcesz komfortu, blisko pracy mniejsze hotele. W ich pobliżu są także małe restauracje, gdzie można zjeść. Najlepiej jest przyjść na plaży o zachodzie słońca, gdy skały są malowane w jasnych kolorach pomarańczowym zachodzącego słońca.

Jak znaleźć się na plaży?

Plaża Legzira (Maroko) wynosi sto sześćdziesiąt kilometrów na południe od Agadiru i dziesięć kilometrów na północ od miasta Sidi Ifni. Przy wejściu do tego malowniczego miejsca wskaźników, nie jest prawdopodobne, aby znaleźć, ale można włączyć do plaży na polnej drodze. Punktem odniesienia dla turystów może być obecność dużej skały, na których namalowane farby górskim. Samochód można zaparkować na parkingu, który znajduje się niedaleko brzegu.

Dostać się do plaży, jak to możliwe i na autobusie. Transport publiczny idzie z Agadir do Sidi Ifni i Tiznit rano, w ciągu dnia, a wieczorami. Wskazówki do ostatniego stojący czterdziestu dirham marokański (cztery dolary) na jednym końcu i do pierwszego – trochę więcej. Od Tiznit i Sidi Ifni do Legziry uzyskać poprzez taksówką. Cena jest w regionie stu pięćdziesięciu dirhamów w jedną stronę (około piętnaście dolarów). Taxi jeździ przeszłość Legziry rzadko, więc (zwłaszcza jeśli się sami) to najlepiej poprosić kierowcę, aby czekać, więc można podjechać na plażę po inspekcji do miasta w tym samym pojeździe. W tym kierunku zaangażowana także wycieczki. Zobacz na Legziru wycieczki możliwe po opuszczeniu Agadir dwustu pięćdziesięciu dirhamów (dwadzieścia pięć dolarów) dla jednej osoby. Cena obejmuje wszystkie posiłki i wycieczkę Tiznit, jak również kontroli innych lokalnych atrakcji.