656 Shares 9170 views

Krasnodar obszary: opinie. Dzielnice miasta Krasnodar

Wielu turystów przybywających do Krasnodar po raz pierwszy, należy oczekiwać, aby zobaczyć w centrum szkła i betonowych wieżowców. Ale, ku swemu zaskoczeniu, ujrzeli wąskie uliczki z domami za wysokimi ogrodzeniami. Ten starożytny dom Kozaków – założycieli miasta.


Krasnodar dzisiaj

Dzisiaj jest to duże, szybko rozwijające się miasto w południowej Rosji. Według niektórych raportów, znajduje się największy w Rosji, budowa domów i pomieszczeń socjalnych.

Krasnodar administracyjnie podzielony na cztery duże dzielnice – zachodni, Karasunsky, Środkowej Prikubansky. Ponadto, w jego granicach znajduje się 5 okręgów wiejskich i 29 osiedli.

Krasnodar ma niesamowitą zdolność – powoli, hipnotycznie zachwyci swoich gości. Aby poczuć, wystarczy chodzić do Red ulicy – głównego miasta. Wierz mi, że jest coś zobaczyć – liczne pomniki i fontanny, delikatnie, pięknie ozdobione latarnie drzew, czystość ulic. Prawie wszystkie łóżka miasta (i istnieje ogromna liczba) na rok wzrosła w rozkwicie. Od pierwszych minut pobytu w mieście wie, że jest kochany przez jego mieszkańców. Oni czule dbać o zabytki, jest bardzo dumny ze swojego prawdziwego rodzinnego.

Lista „Forbesa”

Każdego roku Krasnodar zdobył pierwsze miejsce wśród miast Rosji, najbardziej korzystne dla życia. W 2012 roku miasto zostało uznane za najlepszy „rosyjskiej gazety”. Znany w branży czasopism portalu dla „Forbes” i „RBC” jest często mówi się jako o mieście Krasnodar, atrakcyjne dla biznesu i dla lepszego pobytu. W 2013 roku został uznany za lidera w stosunku do jakości życia i jego wartości.

Jeśli w 2013 roku władze terytorium Krasnodar w związku z Olimpiadą w Soczi skupili uwagę, a następnie w 2014 roku te same pieniądze i wysiłek zostanie wykonana do Krasnodar. Naturalnie, spodziewane są miastem wielkich zmian.

intercity County

Zachodniej dzielnicy znajduje się w zachodniej części miasta. On jest najmniejszym pod względem powierzchni – tylko 4% terytorium. Na południu, na granicy Adygea.

Kolejna dzielnica znajduje się we wschodniej części miasta Krasnodar. Karasunsky obszar, lub raczej powiatu, graniczy z Kubań i Okręgu Centralnego, z Republiką Adygea dzielnicy Dinskaya. Jest to znacznie większy obszar niż ci, którzy posiadają miasto Krasnodar. Karasunsky District (powiat) na jego terytorium posiada lotnisko, "Paszkowski".

Obok Karasunsky znajduje Prikubansky jedwabiu (Krasnodar). Znajduje się w północno-zachodniej części miasta. Jest to największa dzielnica, obejmuje obszar – 474 metrów kwadratowych. km. Region Prikubansky (Krasnodar, Rosja) na granicy z Central, Karasunskaya i Western District.

W południowej części miasta jest centralnym (inner-city powiat) Krasnodar. Oto dzielnica „Cheryomushki”, dworzec kolejowy, stadion „Kuban”.

Dzielnice miasta Krasnodar

Ich miasto ma trzynaście lat. Różnią się one od siebie. Różne regiony mieszkańców Krasnodar otrzymują różne odpowiedzi. Dziś będziemy starać się zrozumieć zalety i wady każdego z nich.

Jubileusz sąsiedztwo

Być może, obszar ten jest prawdopodobnie najbardziej popularnym w mieście. W 1980 roku rozpoczęła się budowa wieżowców. Teraz to gęsto zaludniony obszar. Mimo to, po brzegach Kubań dzisiaj intensywna budowa jest w toku. Głównymi drogami dzielnica – ulica października 70. rocznica prospektu i funkcjonariuszy bezpieczeństwa. Od to jest łatwo dostać się gdziekolwiek w mieście tramwajem, autobusem, taksówką i bezpośredni. Obszar jest dobrze rozwinięta i, można powiedzieć, jest autonomiczny. Tutaj mieszka ponad 80 tysięcy osób.

Sądząc po opiniach lokalnych mieszkańców, Jubileusz Krasnodar regionu jest bardzo komfortowy pobyt. Istnieje dużo zieleni – platan Boulevard cenione przez młodych matek z dziećmi i starsi ludzie lubią chodzić tutaj. To samo mówi się o mieszkańców okolicy i nabrzeża Boże Narodzenie, gdzie można oddychać świeżym powietrzem Kuban. Ważną zaletą tej dziedzinie jest umiejętność szybko dostać się do każdego punktu miasta. Oczywiście, mieszkańcy są zadowoleni z obecności wszystkich niezbędnych urządzeń do życia – sklepy, kawiarnie, pralniach, szpitalach i klinikach.

Jego jedyną wadą, według mieszkańców, jest przeciążenie skrzyżowań, co spowodowało korki, niestety, nieuniknione.

dzielnica „Festiwal”

Najczęściej ta część mieszkańców miasta nazywają „dwóch samolotów.” Spowodowane jest to pomnik wzniesiony ku czci pilotów. Te dwa samoloty stojące na wysokim cokole, zdobione Festiwal regionu Krasnodar.

Rozwój tej dziedzinie rozpoczęła się w latach 60-tych. Teraz tutaj jest nowa runda budownictwie mieszkaniowym. Odkrywać nowe ziemie dawniej należące do gospodarstwa „Sunny”. Obszar ten jest bardziej niż do zamieszkania. widać na każdym kroku „Chruszczow” i „brezhnevki” jako pięcio- i dziewiątej kondygnacji. Wiele przedszkoli i szkół, które zostały zbudowane w czasach sowieckich, jak jest to konieczne. Zmierza w kierunku dawnego PGR „Solar” jesteś zobowiązany, aby uzyskać kilka lat temu zbudowano osiedle mieszkaniowe „Słoneczny”.

W opinii mieszkańców w domach nowoczesnych, przestronnych apartamentów. Nieco dalej, dostaniesz się na ulicy Jana Poluyan – Kuban i rewolucyjnej polityki, a na ulicy Atarbekova. Są one skoncentrowane sklepy, kawiarnie, szpitale, salony piękności, itd. Teren festiwalu jest balneolechebnitsa Krasnodar – .. Niewielki ośrodek, w którym poprawił i poprawy ich zdrowia Krasnodar dzieci i całkowicie za darmo, a dorośli dokonać opłaty czysto nominalne. Jest to typowe dla takich instytucji zabiegów – kąpiele, natryski, okłady z błota, itp …

Po przeanalizowaniu odpowiedzi mieszkańców tego obszaru, możemy powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych i najbardziej popularnych częściach miasta. Wiele Krasnodar znaleźć to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi – jest tak wiele zieleni i świeżego powietrza, które byłoby wystarczająco dla całego miasta. Ponadto, nie jest doskonała wymiana transport, który pozwala poruszać się po mieście bez żadnych problemów.

Okolica „Komsomołu”

Kiedy po raz pierwszy przybył w tym południowym mieście, trzeba mieć mapę Krasnodar. Z obszarów lepiej poznać, wiedząc na pewno, jak się tam dostać.

Jeśli ktoś uważa, że obszar ten jest w jakiś sposób związana z sowieckiej przeszłości, jest on głęboko myli. Na ostatnich czasach przypomina nazwy, a nawet, być może, Przedszkola w niemal każdym podwórku. Należy zauważyć, że jest to dość duże miasto – Krasnodar. Region Komsomolsk usuwane z zabytkowego centrum miasta. I że wiele osób uważa, że jest to istotna wada.

Jednak CMR jest dość powściągliwy, ale oddalenia tego problemu nie może być dyskontowane. Zbliżając region Komsomolsk, można zobaczyć ogromne magazyny, bazy danych, dzielnicy handlowej. Na terenie powiatu istnieją rynki, sklepy, elementy usług konsumpcyjnych. Jest aktywnie zbudowany. Są nowe dzielnice. Jej mieszkańcy wierzą, że tutaj dobrze przemyślany układ – dom w kształcie kwadratu, wewnątrz którego znajdują się przedszkola, szkoły, place zabaw. To ogromny obszar chodzenia. Oto wielki, czyste powietrze, i wiewiórki na gałęzi drzewa. Jedyną wadą jest uważany za jego odległość od centrum.

Heartland

Wielu obywateli uważa za najbardziej interesujący i zarazem niejednoznaczne. Co jest tego powodem? Fakt, że jest to stare miasto – Krasnodar. Centralny obszar jest jak żadna inna, łącząc się na jego terytorium wspaniałych nowych domów, czyste i dobrze utrzymane obszar, oryginalnej fontanny z domów zniszczonych. Tylko do niektórych ulicach jeszcze nie dostał się do rekonstrukcji, która odbywa się w mieście od kilku lat.

W tej dziedzinie, to skupia się niemal wszyscy z najbardziej interesujących rzeczy w mieście. Na przykład, Red Street, który w weekendy staje się pieszy. Czy Plac Teatralny, gdzie najważniejsze wydarzenia miejskie. Oto muzea i teatry, wiele lokali rozrywkowych i wspaniały park im. 30 rocznica zwycięstwa w których można chodzić, jeździć na przejażdżki i dzieci po prostu się dobrze bawić.

dzielnica Gidrostroiteley

Wraz z zupełnie nowych stron, istnieją obszary mieszkalne, niedawno obchodził swoje czterdzieste urodziny w mieście Krasnodar.

Gidrostroy obszar (jak miejscowi często nazywają go) należy do tych drugich. Został zbudowany na początku lat 70-tych i został nazwany na cześć budowniczych zbiornika w Krasnodarze. Obszar Gidrostroiteley przyciąga wielu ogromną liczbę drzew, krzewów i kwiatów. Jest to prawdziwy raj. Zdaniem miejscowych ludzi żyjących tutaj – przyjemność.

Naturalnie, nie tylko naturalne piękno przyciągnąć ludzi. W obszarze doskonałą infrastrukturę, ma kilka szkół, kliniki, szkoły sportowe, i tak dalej. To nie pozostawia nikogo obojętnym Krasnodar. Dzielnice są tak różne, że wydaje się, że już w kilku miastach. Ale to tylko złudzenie. Ta jedna, uniwersalna i multi-miasto Krasnodar.

Okolica Cheryomushki

Niektóre regiony Krasnodar ma między nimi coś wspólnego. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do starych osiedli. Ta dzielnica jest trochę jak Festiwalu – bardzo zielone, z dużą ilością pięć-piętrowego budynku. Jednak w Cheryomushki zatłoczone ponad transportu, a co za tym idzie, więcej hałasu. Jesteśmy obywatelami znane targi staroci Vishniac. Jest to ogromny obszar, gdzie ludzie przychodzą na zakupy ludzi z całego miasta, a nawet z pobliskich wiosek. Wyróżnienia obszar ten jest wynagradzany z rzadko – bardzo głośno tutaj, a mieszkania nie są najbardziej wygodne.

dzielnica Street, Moskwa

Na szczególną uwagę zasługują najnowsze dzielnice Krasnodar. Zwykle składają się one z budynków oraz w sektorze prywatnym. Ulica Obwód moskiewski Rostov położony jest pomiędzy autostrady i ulicy Rosyjskiej, na obrzeżach miasta. Został on zbudowany na bagnach, więc nawet podczas lekkiego deszczu jest to dość trudne do poruszania się. Domy budowane są zbyt blisko siebie. Jest to praca z prywatnymi deweloperami. Mieszkańcy skarżą się, że często występują problemy z elektryczności i kanalizacji. Często zdarza się, że muszą korzystać z własnych generatorów. A wszystko to odbywa się w budynkach mieszkalnych! Teren jest gęsto zaludnione. I to jest zrozumiałe – jest najniższe ceny mieszkań w mieście. Chociaż, szczerze mówiąc, to, co jest obudowa …

East Kruglikovskaya

Krasnodar Niektóre obszary nie zostały zaznaczone na mapie, choć dziś jest to duże kompleksy mieszkaniowe, więc uważamy, że powinny one zwrócić uwagę też.

Obszar ten znajduje się kilka ulic. Jest znany z tego, że już zbudował ogromną liczbę wysokich budynków, które nadal rosną jak grzyby po deszczu. Wcześniej to miejsce było pustkowie, więc nie będzie w stanie znaleźć zniszczone chaty lub sektora prywatnego. Dzielnica składa się z nowym wysokościowców. Mieszkania tu budują dobry – przestronne i jasne, ale częściej są one kupowane przez ludzi odwiedzających, choć miejscowi jak ten młody dzielnicy.

Jego wady to osadnikom słabą infrastrukturę. Budowa domów jest daleko od budowy szkół i przedszkoli. Istnieją poważne problemy z parkingów i dróg są słabe.

Okolica APP

W ostatnim czasie wielu z obszaru Krasnodar budowane są w pobliżu dużych zakładów przemysłowych dla swoich pracowników. I nie był wyjątkiem i oprzyrządowanie roślin (obecnie zlikwidowany). W tej dziedzinie istnieją zwykły budynek pięciopiętrowy i nowoczesnym budynku dziewięć kondygnacji znajduje się szkoła, dwie uczelnie i trzy przedszkola. W Chistyakova gaje na piękny park. Dobrze rozwinięta infrastruktura.

Mieszkańcy dzielnicy serdecznie o tym miejscu. Przyciąga ich bliskość do centrum miasta, dobre warunki ekologiczne w regionie – nie ma dużych zakładów przemysłowych i ruchliwych dróg. Młodzi rodzice zachęcają doskonale wyposażony plac zabaw dla dzieci oraz możliwość chodzenia z dzieckiem w parku bez opuszczania miejsca. Jest aktywna budowa budynków monolit cegły z ulepszonej konstrukcji, więc wszyscy, którzy chcą poprawić swoje warunki życia, wolą pozostać na swoim terenie.

obszar RIP

„Shanghai” Lud nazywa ten obszar miasta. Analogia ta nie jest przypadkowa – domy zbudowane są blisko siebie. Na ulicach, delikatnie mówiąc, nie bardzo czyste. Historia tego obszaru rozpoczął się dopiero kilka lat temu. Dziwnym zbiegiem okoliczności, spotkał się tutaj najbardziej „oszczędne” programistów. Złapali kawałek ziemi pomiędzy ulicami rosyjskiej i Moskwie, położony w pobliżu centrum miasta. Strona została zbudowana tak mocno, że mieszkańcy sąsiednich domów mogą ze sobą rozmawiać, wyglądając przez okno. Na budowę przedszkoli i szkół w okolicy nie było – nie mogą być sprzedawane, ale z powodu tego, co sensu inwestować pieniądze w ich budowie …

Zaletą tej dziedzinie można uznać dom murowany – są ciepłe i nie głośno. Ponadto duże znaczenie ma niskie ceny mieszkań w okolicy. Więcej opinii nie mógł go znaleźć.

obszar Paszkowski

Został on stworzony dla miłośników sektorze prywatnym. Gdzie można tanio zbudować własny dom, a całkiem blisko do centrum miasta. Istnieje kilka wieżowców, większość terytorium jest zajęte przez prywatnych domach, więc „Pashkovku” często określa się jako wieś.

Mieszkańcy kochają swoją dzielnicę, ponieważ wiele wolą mieszkać we własnym domu, ale to brzmi dużo skarg dotyczących infrastruktury i dróg niedostatecznie rozwinięta. Ponadto, mieszkańcy nie są zadowoleni ze stanu oświetlenia ulicznego.

Okolica KKB

Na północnym-wschodzie Krasnodar jest Regionalny Szpital Kliniczny № 1. SV Ochakovo. Kompleks składa się z ośmiu oddzielnych wyspecjalizowanych ośrodkach. Znajduje się na ulicy, otoczony 40 lat Zwycięstwa, Rosji, 1 maja, Czerkasach. Jest to obszar Regionalnego Szpitala Klinicznego (CMC). Dzielnica zaczęła być zbudowany w latach 70-tych, ale stał się aktywnie rozwijana w ostatnich latach. Dzisiaj, kilka dużych kompleksów mieszkaniowych zbudowanych tu w planach – budowa kilku innych.

Obszar "German Village"

Analogi kompleksu nie ma w regionie Krasnodar. Obszar ten jest zaprojektowany w mieszanym stylu niemieckich i rosyjskich. Jej infrastruktura jest autonomiczny tak, że mieszkańcy nie muszą opuścić teren do zabrania dziecka w przedszkolu, lub odwiedzić salon piękności. Wszystko jest w odległości spaceru. Zasadniczo, obszar jest zbudowany domki, ale istnieje wysokie budynki. Okolica elita nieruchomości tutaj jest drogie, ale ludzie są zadowoleni z nimi.

„Plac Czerwony”

Obszar ten nazywany jest „Enka” częściej. W ciągu 90 lat tureckich budowniczych wybudowany kompleks mieszkalny dla wojska. Jak już domyślić, nazwa firmy budowlanej – „Enka”. Jak mówią mieszkańcy okolicy, dom jest po prostu wspaniały, mieszkanie z dobrym układzie, a to, nawiasem mówiąc, nie jest tani. Okolica wygląda bardzo nowoczesny – nowy dom, dobrze wyposażoną place zabaw dla dzieci w stoczni, słodkie przedszkola. To bardzo dobrze utrzymane, cichy i wygodny obszar oferuje miasto Krasnodar. Okolica „Plac Czerwony” jest tzw ponieważ istnieje duże centrum handlowe o tej samej nazwie.

Niektórzy ludzie uważają, że jest trochę daleko od centrum miasta, podczas gdy inni są szczęśliwi, że żyjemy z dala od głównych ulic tętniących życiem. Do tego należy dodać, że transport publiczny działa sprawnie.

"Aurora"

Kolejny nowy obszar elita. Zbudowane z domów o różnych wysokościach. Apartamenty w nich VIP-klasy. Dzielnica zbudowana szkoły, przedszkola, sale gimnastyczne, szpitale. Mieści on także Instytut Ekonomii i nowoczesnej technologii.

Naturalnie, mieszkańcy obszaru takiej infrastruktury jest bardzo zadowolony, więc tylko pozytywne opinie o niej.

Dziś spotkaliśmy się z innego starożytnego rosyjskiego miasta z bogatą historią, korzystnego klimatu i bardzo przyjaznych ludzi. Większość obszarów Krasnodar proponuję nazywać siebie. Pomoże to nasz artykuł i opinie rdzennych mieszkańców.