792 Shares 6763 views

Skóra. Co to jest skóra i dlaczego jest potrzebna?

Przeżywa pewnego rodzaju gry w trybie dla pojedynczego gracza i bez ingerencji w trybie multiplayer, nie można domyślać istnienia słowa „skóry”. Co to jest skóra, teraz starają się zrozumieć.

Dlaczego skóra?

Przyszło samo słowo, nie wyjątkowa historia jest za nim. Na skórze języka angielskiego jest tłumaczone jako „skóry”, ale w kręgach gier, jest ona traktowana jako „skóra”. To oni ustalić, jak gra będzie wyglądać tak albo że przedmiot, jak również dla jednej grze takich „skóry” prawie nikt nie jest zainteresowany, są skłonni do korzystania w trybie multiplayer, aby pokazać innym graczom lub po prostu wyróżniać się w tłumie. Większość skórek są dodatki i nie są zawarte w standardowym zestawie obiektów do gier, ale niedawno wydany więcej gier, gdzie są one prawie nie głównym rozrywki dla graczy i cieszą się wielkim zainteresowaniem.

Dlaczego skórki tak interesujące?

Nie trzeba iść daleko, by zrozumieć, dlaczego jest tak popularny z niemal każdej skóry. Jakie są te „skórki”, mamy już do czynienia z wami, tylko my rozumiemy pragnienie gracze mają. To wszystko jest bardzo proste. Każdy z nas w życiu do czynienia takich momentach, kiedy ludzie zaczęli polować na coś modnego, czy to ubrania, urządzeń lub cokolwiek innego. Gra jest prawie taka sama sytuacja. Nowe obiekty niemal zawsze stają się modne i popularne, ale tylko najbardziej piękne i rzadkie jeden tak popularne i są nadal, a cała reszta jest po prostu zapomnieć. Ogólnie rzecz biorąc, sam i zestawy ten sposób, na przykład zadając wysoką cenę przedmiotu, dzięki czemu deweloper rzadkie i trudne do uzyskania, ale często zdarza się tak, że społeczność graczy wychwala samej rzeczy na wysokim poziomie, a tym samym zwiększenie jej wartości i popytu. Wniosek może być wykonane w następujący sposób: im więcej piękna rzecz dla większości graczy i tym wyższa jego rzadkość, wyjątkowość, tym bardziej popularność zyskuje.

Co to jest skórki Samp?

Wiele osób uważa, że słowo SAMP i skórki są nieco podobne, ale w rzeczywistości tak nie jest. SAMP – San Andreas Multiplayer, która jest tryb multiplayer w tej grze. Innymi słowy, ten tryb pozwala grać na serwerze z innymi graczami w starej i dobrze znanej GTA: San Andreas. Oddzielnie pobrane programu Samp klienta, sam zabawkę, a dostęp do szybkiego internetu będzie okazją do zanurzenia się w cudowny świat gangsterskich opowieści, wraz z wielu takich samych fanów. Tu już i zastanowić się: Dlaczego potrzebujemy skórki Samp? Zrozumienie znaczenia tych słów, nie jest trudno się domyślić, że razem mogą oznaczać tylko, że gra w trybie multiplayer, postawiliśmy sobie jakiś membrany lub „skóry”, popularny wśród innych użytkowników lub tylko unikalne i miłe dla nas. Mamy nadzieję, że rozumiesz słowo skórę, co jest i skąd pochodzi, więc przejdźmy dalej.

Broń CS: GO w GTA

Nawet niektórzy ludzie Kilka dekad i nie nazywają siebie graczy, a teraz myśleć o tym, gdzie zdobyć pięknych i drogich rzeczy wirtualnych, w rzeczywistości, to nic innego jak obraz na ekranie. W odległej 90. i nie mógł myśleć, że dwa są całkowicie różne i popularnych gier – GTA i CS – po krzyżu, ale to się stało, a powodem tym stała się wszystkie takie same skóry. Że może to dać „Skin” z jednej gry do innego procesu? Trzeba być graczem, aby to zrozumieć.

Counter-Strike jest popularne na całym strzelca światowej oraz Counter-Strike: Go – Najnowsza wersja starych zabawek, że wiele pamiętam z wersji 1.6. Tak to jest, gdy ludzie są przeciągane wiele popularnych przedmiotów, tj Shell „CS: GO” były w GTA, więc było trochę małe, a połączenie tych dwóch wielkich rozwojem branży gier. Od strzelca, z wyjątkiem osłonek broni, niczego, graczy i fanów GTA to przeciągać je sobie, a każdy wybrał broń mu do gustu, co doprowadziło do powstania różnych opakowaniach z niektórymi zestawami wałków i ostrza. Odbywa się to znowu, za piękno i różnorodność wizualną, ale nie odbywa się natychmiast i bez popularność CS, bo z jakiegoś powodu, że powłoka jest wyciągnięta z nim, a nie z innego strzelca.

Czy to możliwe, aby stworzyć skórkę dla siebie?

Jestem pewien, że wielu z was kiedyś próbował coś zmienić w grze, napisz przynajmniej jakąś frazę, na przykład, wyświetlany jest gdzieś na etapie wykonywania jakichkolwiek misji. Stare zabawki można to zrobić, ponieważ są słabo zabezpieczone i mają tysiąc razy został poddany takiej zmiany, a jeśli chcesz zrobić skórę, nie ma nic skomplikowany temat. Pytanie brzmi, jak dodać do gry, ponieważ jest to nieco bardziej skomplikowane, nie będzie musiał peresherstit góry informacji, ale teraz jesteśmy po drugiej stronie. Mówiąc prościej, stworzenie dowolnej muszli jest za pomocą edytorów graficznych, w których pracują z istniejących skórki po prostu edytując je do swoich potrzeb. Jeśli chcemy, aby przeciągnąć element z jednej gry do drugiej, na przykład, aby dodać skórki „CS: GO” w GTA, to nie jest potrzebne, aby nauczyć się rysować, w celu zmiany modelu drugiej aplikacji, przeciągając i upuszczając je od pierwszego. W każdym razie, jeśli chcesz zrobić coś podobnego, będzie musiał zapłacić dużo uwagi do tego, aby nauczyć się pracy z edytorami graficznymi. Uwierz mi, łatwiej jest ściągnąć gotowe mody, w którym dobrzy ludzie zrobili wszystko dla ciebie, ale jeśli istnieje potrzeba, aby tworzyć, potem życzymy im powodzenia.