131 Shares 2742 views

Terapeutyczne laskowe – fantastyczne jedzenie z lasu

Kto nie próbował orzechami dzieciństwa, wniesioną ojca, matki lub dziadków lesie. W dobrym roku oni rekrutowani kosze na przyszłość, przez kilka następnych lat. Po zbiorach orzechów laskowych – orzechów laskowych owoców, w europejskiej części Rosji, zwłaszcza w północnej części Moskwy, nie ma się co roku. Hazel kwitnie bardzo wcześnie, w marcu, kiedy jest śnieg, a jej delikatne jajniki mogą zabić nagle zwróconych mrozy. Albo na przykład, wypełnienie z orzechów w lipcu i sierpniu, a tu – rzadkie zjawisko w tych obszarach – suszę. I orzechy spali bez wody, skurczy się i zmieni kolor na czarny. I nie są one ponownie. Chociaż Orzechy laskowe, nie odnosi się do orzechów oraz do brzozy rodziny (wskazany przez kształt liści i kwiatów męskich – kolczyki), owoce to są prawdziwe orzechy. To jest taki żart natury. Sprzedaż nie będzie im sprostać. Ale bardzo często sprzedawane orzechy laskowe, Southern względem naszego leszczyny. Owoce jego większy i trochę mniej cukru, ale są one na ich właściwości odżywczych i leczniczych są identyczne. orzechy laskowe terapeutyczne fantastyczne kalorii zawierają wiele niezbędnych składników odżywczych dla ludzi (60% – tłuszcze, 12% – 16% białka – węglowodany). Ponadto, witaminy B, C, D i E. ponieważ zawierają minerały żelaza, potasu, wapnia i cynku. Główne właściwości lecznicze nakrętki są dobrze znane. Będą one pomóc w miażdżyca, anemia, powiększonej prostaty, żylaki, męskości, wycofać się toksyn z wątroby, wzmacniają układ odpornościowy. Jedz orzechy laskowe terapeutyczne mogą nawet diabetyków. Kobiety są znane zwiększyć liczbę mleka nieruchomość laskowego u matek karmiących piersią. Orzechy samodzielnie substancję, która jest w głównej części na znane leki przeciwnowotworowe „Taxol”.

Lecznicze właściwości orzech Wielu ludzi zna od dzieciństwa. Matka, wiedząc o nich, często przymusowo zrobić pribolevshy dzieci, aby je jeść. I nic dziwnego! Po tym wszystkim, – naturalne kompleksy multiwitaminowe, zawierające struktury z żelaza, kobaltu, cynku, potasu, magnezu, wapnia, jod, fosfor, oraz witaminy A, B, E, PP, C i wszystkie To bogactwo jest połączony z dużą liczbą wielonienasycone kwasy tłuszczowe, tak niezbędne dla funkcjonowania mózgu. Ostatnia właściwość jest znana od czasów starożytnego Babilonu. Tam zwykli zakazano mieć ten produkt, bo to mądry – do niczego.

Oprócz działań odtwórczych, te dary natury mają korzystny wpływ na zdrowie nadciśnienia i niedokrwistość, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, miażdżycy i wielu innych chorób.

Poza tym orzechy laskowe i orzechy włoskie, które, nawiasem mówiąc, rośnie dziko w lasach na Kaukazie, a także słusznie można nazwać las, istnieją inne orzechy laskowe medycznych.

Rzadko gości na Rosjan tabeli i owoców cedru syberyjskiego – sosnowe, które mają niezwykłe właściwości i korzystny wpływ na organizm człowieka. Te lecznicze orzechy zawierają wielonienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy B kompleks i dużą ilość aminokwasów, co czyni je niezbędnym dla żywieniu kobiet w ciąży i dzieci w każdym wieku. I, oczywiście, są dobre na mocy każdego z osobna.