91 Shares 2917 views

Lampa Automotive H11 wysokiej jasności

H11 Car LED głowa lampy może znacznie zwiększyć zakres. Ważne jest również, aby pamiętać, że modele są często używane do SUV-tuningu. Zgodnie z projektem, urządzenie jest dość podobny. Strumień świetlny maksymalnie do 120 lumenów.

Cap modele dostępne z różnymi znaczeniami. Napięcie progowe wynosi maksymalnie 13 W. Lampa będzie koszt dobrego modelu do 1400 rubli. Aby dowiedzieć się o funkcjach poszczególnych producentów, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę parametry najpopularniejszych żarówek, które prezentowane są na rynku.

Opis modeli Osram PGJ19

Ta lampa (mgła) H11 jest duże zapotrzebowanie. Przede wszystkim zauważają eksperci wysokiej jakości czapkę. W tym przypadku, drut spali bardzo rzadko. Jeśli mówimy o wydajność, to moc wejściowa jest równa aż 62 watów. Napięcie znamionowe tego światła jest układ zabezpieczający 10 V. model wykorzystuje standard.

Model strojenie samochodu pasuje idealnie. Służyć to lampa jest w stanie wiele lat. Jeśli uważasz, że właściciele, oko nie jest podrażniona. W ten sposób znacznie zwiększa widoczność. Przedstawiony model waży tylko 22 g, długość wspomnianej lampy, zgodnie z dokumentacją, jest równa 67 mm. Bezpośrednio pod pokrywą wzięła serię RS20. Minimalna dopuszczalna temperatura pracy lampy jest w pobliżu -25 ° C. Wilgoć nie boi. Napięcie testowe urządzenia wynosi około 13 V. Jest to lamp samochodowych H11 1200 rubli.

Opinia lampy Osram PGJ20

Ta lampa pobliżu H11 światło doskonale nadaje się do światła głowy. Widoczność drogi, zwiększa się znacznie. Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę rozsądną cenę za towar. Długość prezentowanego modelu jest równa 63 mm. Jeśli wierzyć nabywców, instalacja jest bardzo prostym urządzeniem. Producent Cap zapewnia standardową serię RS20. Przegrzania lampy jest system.

Model Napięcie testu wynosi 14 V pobór mocy wynosi 62 watów. Temperatura barwowa modelu nie jest bardzo wysoka. Ponadto, jeśli mówimy o wadach, ważne jest, aby wspomnieć, że dopuszczalny próg wilgotność wynosi 80%. Adapter, model często kończy się niepowodzeniem. Strumień świetlny reprezentowana przez urządzenie nie przekracza 140 lumenów. Model waży dokładnie '23 Żywotność lampy wynosi około 5 lat. Minimalna dopuszczalna temperatura wynosi od -30 °. W sklepach w tym motoryzacyjny lampa H11 jest w cenie 1500 rubli.

Recenzje lampy Osram PGJ22

Ta lampa (mgła) H11 dla samochodów „Tavria” i VAZ. Ponadto, zapewnia kompatybilność z marki „Volkswagen”. Czapka w tym przypadku seria PP21. Kąt ograniczający rozproszenie światła wynosi 320 stopni. Jeśli wierzyć opinii kupujących, moc LED na bardzo dobry. Strumień świetlny wzór 700 lm. Ważne jest również, aby pamiętać, że producent zapewnia dobrą gwarancję. Temperatura graniczna wynosi 500 K. Model Obudowa lampy jest wykonana z aluminium. Na rynku zostało zadane jedynie 1650 rubli.

Przegląd Sho-Me 100 modeli

Te żarówki są sprzedawane H11 wysoką jasność z wytrzymałej serii cap KR20. Zgodność z samochodów „Skoda” i „Ford” jest świadczona. Temperatura progowa dla tego modelu jest przy 67 K. regulator napięcia lampy niestety nie jest przewidziane. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, jest niewielkich rozmiarów i może pochwalić bezpiecznej obudowie.

Wykonana jest z aluminium i może trwać przez wiele lat. Działające diody napięcia graniczne równa 14,5 V. Jednak ważne jest, aby zwrócić uwagę na braki prezentowane przez lampę. W szczególności dotyczy to mały kąt rozpraszania progu. Strumień wynosi tylko 200 LM. Dla samochodów „Honda” i „Tavria”, model ten pasuje źle. Diody nie świecą bardzo jasnym kolorze czerwonym. Ważne jest również, aby pamiętać, że samochód jest wart w regionie lampa H11 1300 rub.

Opis Sho-Me 150 modeli

Lampy te wykonane są z wysokiej jasności H11 z serii czapki KR23. Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, że model ten nie boi się przeciążać. Wynika to głównie z powodu obecności wewnętrznego regulatora. Ponadto, model ten ma obudowę aluminiową, która chroni urządzenie. Napięcie progowe lampy wynosi 9,5 V. Temperatura barwowa jednostki jest w 550 K.

Jeśli wierzyć opinie konsumentów, model wygląda świetnie na samochód „Tavria” i VAZ. Przedstawiono również znaki cokołu do samochodów „Skoda” i „Volkswagen”. Próg strumień świetlny 400 urządzenia LM. W sumie istnieje 20 modeli LED. Stabilizator napięcia w celu ochrony lampy, model ten nie jest dostępny. Reprezentowane marki sprzedawane w cenie 1450 rubli.

Opinia lamp Philips Vision D2

Od firmy „Philips” lamp samochodowych H11 Vision D2 w naszych czasach cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli samochodów „Tavria” i VAZ. Czapka dla wybranego KR20 Seria urządzenia. Przede wszystkim różni mocnej zasady. Ponadto, model jest łatwo wkręca. Ograniczenie temperatury światła model jest niska. Lampy napięcie robocze wynosi 23 W.

Jeśli wierzyć opinie klientów, diody LED nie działają znacznie na oczy. Urządzenie wyjściowe próg światło na 700 lumenów. Kompatybilny z markami „Honda” i „Ford”, model nie jest przewidziane. Kąt rozpraszania lampy wynosi 250 stopni. Ważne jest również, aby pamiętać, że aby znaleźć model na rynku jest dostępny w przystępnej cenie. W naszych czasach, bo to nie zapytał ponad 1400 rubli.

Recenzje lamp Philips Vision D3

Car lamp Philips H11 wyprodukowany wizji D3 z bezpiecznych czapki. Grubość metalu w tym przypadku jest niska. Jednak ważne jest, aby wspomnieć o obecności błony śluzowej u dołu. Jeśli mówimy o parametrach, które ograniczają temperatura barwy wynosi 700 K. modelu Napięcie progowe wynosi nie więcej niż 8 V Zgodne z samochodem „Skoda” i „Honda” przekazane przez lampę.

Napięcie drukarki wynosi 12 V. Jeśli mówimy o wadach, wiele narzekać na mały kąt rozpraszania. Jako szef lampa nie pasuje najlepszy sposób. Strumień świetlny w nim jest równa 330 lumenów. lamp samochodowych rynki samochodowe Philips H11 Vision D3 kosztował około 1200 rubli.

Przegląd modeli Philips Vision D5

Od firmy „Philips” lamp samochodowych H11 Vision D5 mają wiele zalet w porównaniu z innymi modelami. Pierwsi nabywcy zaznaczyć parametr wysokiej dyspersji. Bezpośrednio do napięcia roboczego marki wynosi 12 V. Jako instalacja świateł przeciwmgielnych pasuje idealnie. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że model zapewnia kompatybilność tylko z samochodów „Volkswagen” i „Skoda”.

W tym przypadku, pojemnik stosowany z systemem bezpieczeństwa, a obudowa wykonana jest ze standardowego aluminium. W sumie istnieje 30 lampy LED. Wskaźnik ograniczenia strumienia światła nie przekracza 560 lumenów. Gwarancja producent daje dobre, i to zadowala wielu. Zużywana moc lampy wynosi nie więcej niż 7,5 V. Problemy z lampą zastępczej od właściciela powinna powstać. Kup Użytkownik jest w stanie tak niskie, jak 1700 rubli.

Opis Pierścień Xenon Ultima modele 2000

Ten samochód lampa H11 jest dobrze nadaje się do produkcji niemieckich samochodów. Napięcie robocze powyższego modelu wynosi 13 V kąt rozrzutu w urządzeniu nie ma znaczenia. Strumień świetlny z kolei, jest nie większa niż 430 lumenów. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, „Skoda” kompatybilność z maszynami warunkiem. Tylko producent lamp powstała 40 diod LED. Pobór mocy w nim równa 13,4 V. Ważne jest również, aby pamiętać, że lampa może się pochwalić wysoką temperaturę barwową. Kupić model na samochód może być do 1800 rubli.

Opinia pierścienia lampy ksenonowe Ultima 2030

Lampy te są sprzedawane z wbudowanym regulatorem napięcia, więc istnieje całkiem sporo. Z ważnych parametrów w pierwszej kolejności należy wspomnieć o temperaturze barwowej. Znajduje się on w temperaturze 200 K. Napięcie robocze systemu jest 12 V. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, to te lampy nadają się jako urządzenie mgły.

W sumie mają 24 diod LED. Model zużywa mało energii i jest w stanie pracować przez długi czas. Bezpośrednio do producenta daje gwarancję jednego roku. Strumień świetlny modelu = 400 lumenów. Szerokość lampy wynosi 43 mm. Ważne jest również, aby pamiętać, że model w wyspecjalizowanych sklepach można znaleźć za 2100 rubli.