501 Shares 1601 views

Asystent w leczeniu – Teraflex Advance

Istnieje wiele leków do leczenia chorób układu mięśniowo-szkieletowego. Jeden z nich, Teraflex Advance ma właściwości odbudowy tkanki chrzęstnej, chronić przed uszkodzeniem i poprawić ruchomość stawów.


Informacje do wykorzystania:
Teraflex zaawansowane jest stosowany w terapii skojarzonej z zaburzeniami układu mięśniowo-szkieletowego, z kolei, którzy będą towarzyszyć zwyrodnieniową-dystroficznych zmian w tkankach stawowych:
– steoartrozy (pierwotne i wtórne);
– choroby zwyrodnieniowe dystroficzne kręgosłupa i stawów
– osteochondroza;
– urazowe ubytek kostny, aby zwiększyć prędkość regeneracyjne działanie i wygląd kalusa

Produkt Opakowanie:
kapsułek terafleks
żelatynowa twarda i przejrzysty №0; Kapsułka – czarny lub biały żółtawego połysk krystalicznego proszku. 1 kapsulki zawiera chlorowodorek glukozaminy i 500 mg, i sól sodową siarczanu chondroityny , cztery mg;

Kapsułki Teraflex Advance
twardej żelatyny o wielkości №0, nieprzezroczyste; składa się z kapelusza turkusowym i ciała śnieżnobiałym kolorem niebieskim oznaczonego „TERAFLEX ADVANCE”; Zawartość kapsułki – niejednorodny proszek.

Zaawansowane Teraflex 1 kapsułka 250 mg siarczanu glukozaminy, chondroityny 200 miligramów, odpowiednio, z siarczanem sodowym., 100 mg ibuprofenu.
substancje pomocnicze: Celuloza mikrokrystaliczna , skrobia kukurydziana i skrobia preżelatynizowana, kwas stearynowy, krospowidon, stearynian magnezu, ditlenek krzemu, powidon, sól sodową karboksymetyloskrobi.

Metoda aplikacji:

Program dla wszystkich chorych osób powyżej dwunastu lat i starszych jest następujący: Od pierwszego do dwudziestego pierwszego dnia, upewnij się, że tylko jedna kapsułka trzy razy dziennie, a następnie jedną kapsułkę, ale dwa razy dziennie. Cały proces leczenia Teraflex powinno trwać co najmniej dwa miesiące, zwykle wymagają pewnej liczby kursów są one wyposażone w odstępie trzech miesięcy.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazane przepisać nietolerancja produkt różnych składników preparatu, z fenyloketonurię.
Przeciwwskazania do stosowania i przeznaczenia leku jest ciąża. Ze względu na fakt, że w tej chwili nie może jeszcze być używane do leczenia w okresie laktacji lub konieczności zatrzymywania kormelnie pokarmu w tym czasie nie było żadnych badań potwierdzających bezpieczeństwo stosowania produktu w tym okresie Teraflex.

skutki uboczne

Skutki uboczne występują rzadko, najczęściej z powodu reakcji alergicznej lub niestrawność.
Interakcje z innymi czynnikami terapeutycznymi

Teraflex Advance ma możliwość zwiększyć wchłanianie tetracykliny i penicyliny zmniejszać.
Wstęp Teraflex pomaga zmniejszyć zapotrzebowanie na NLPZ.

Przypadki przedawkowania.

Warunki przechowywania leku

Teraflex polecany przechowywane w suchych i ciemnych wentylowanym pomieszczeniu, w temperaturze około dwudziestu stopni Celsjusza.

Aby uzyskać więcej informacji:

Teraflex zaawansowane instrukcja zaleca przestrzegać tego schematu leczenia, aby nie przekraczać dawki produktu leczniczego.
Jeśli spojrzeć Teraflex góry, opinii o tym leku, widzimy, że jest uważany za najlepszy chondropatią. To zyskał uznanie leku, ponieważ wszyscy pacjenci z niego korzystać, należy zwrócić uwagę na wysokie i wystarczająco szybki efekt przyjęcia. Jednak aby stosować leku Teraflex Advance powinny być jak przepisane przez lekarza. Lekarz przepisuje leczenie zgodnie z wieloma czynnikami: Twój stan zdrowia, stopień zaniedbania choroby, zdolność organizmu do wchłaniania leku. A potem twoje stawy będą odbijać wystarczająco szybko.