454 Shares 3855 views

Jak pokonać AVM „Varfeys”? Karabinów wyborowych AVM (AWM) w "Varfeys": wskazówki

AWM jest bardzo dokładny i potężny karabin niemiecki, który dziś można bez przesady nazwać standardowym snajper broń. Ale w tym samym czasie, nie wszyscy gracze wiedzą, jak wbić w AVM „Varfeys”. W rzeczywistości, jedynym sposobem, aby dostać tę strzelbę – jest dostać go z pudełka szczęścia. Oczywiście, jest to czysta opcja na szczęście, ale będziemy w tym artykule spojrzeć na kilka podstawowych sposobów, w jaki sposób możemy podnieść najwięcej szczęścia.


nawet metoda

Natychmiast należy zauważyć, że metoda ta jest uważana za najbardziej optymalny, dlatego jest najczęściej używany przez ludzi, którzy szukają sposobu na pokonanie AVM „Varfeys”. Istota tej metody polega na tym, że jedyną stałą jest objęta parzystą liczbę pól, liczbę zastępców stopniowo znowu przez każdą parzystą liczbę. Tak więc, na przykład, można kupić na schemacie polu 2-4-2-4. Więc szanse pozyskania broni wzrósł do około 17%. Warto przypomnieć, że oryginalna okazja jest nie większa niż 15%. Oczywiście, ta metoda jest prawdziwa dziura w bilansie, ale tak daleko, że może on być stosowany.

Wczesna metoda

Opcja ta będzie odwoływać się do tych, którzy poszukują, jak pukanie AVM w „Varfeys”, a nawet jeśli to często stoi we wczesnych godzinach porannych. Chodzi o to, że ta metoda pozwala na otwarcie pudełka w procesie aktualizacji systemu bazy danych gry, który występuje w przybliżeniu w okresie od 4:00 do 8:00 w Moskwie. Aż wierzyć, w tym czasie zwiększa szybkość Kropla ciekawych rzeczy, w tym AVM. To z tego powodu, że lwia część ludzi, którzy są online w tym czasie – to są ludzie, którzy chcą jak wbić w AVM „Varfeys”.

metoda uczeń

Wielokrotnie weryfikowane, że ta metoda naprawdę działa, ale tylko trudność w tym przypadku jest fakt, że konto musi być dokładnie varbaksov jak jest to wymagane na zakup pięciu polach szczęścia. I nikt varbaksom więcej. System jeżeli lituje się nad graczami, którzy spędzają całe pieniądze na zakup broni skarb, a następnie pozwala im nadal osiągnięcia pożądanych rezultatów. Tak więc, jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie o tym, jak wbić w AWM „Varfeys”, ale nie mają dużo pieniędzy, to zdecydowanie powinien spróbować tej technologii.

Metoda Student № 2

W zasadzie, metoda ta jest w przybliżeniu taka sama jak wyżej, ale z tą tylko różnicą – liczba varbaksov na koncie musi być równa, ile jest potrzebne do zakupu tylko jednego pudełka. Warto zauważyć, że w trakcie badań stwierdzono, że metoda ta zwiększa szansę wbić „Varfeys” karabinów wyborowych AVM około dwa procent w porównaniu z poprzednim sposobem.

metoda 5-3-1-5

Najstarsza, ale jeden z najbardziej niezawodnych sposobów wybijania AVM. Zakup pięć pól i spróbuj je otworzyć. Jeśli cenionych karabin jeszcze nie spadły, w tym przypadku, należy powtórzyć procedurę, ale kupić tylko trzy pola. Jeśli ponownie nie mógł wbić trzeba broni, w tym przypadku, możemy spróbować jeszcze raz, ale tylko w jednym pudełku. Po tym ostatnim etapie i spróbuj ponownie nabyć pięć pól. Jeśli nawet po pełnym cyklu nie udało się uzyskać upragnioną AVM, nie martw się, wiele uzyskano dopiero po trzeciej lub piątej rundzie.

Wybrać najbardziej optymalny sposób, aby otworzyć pudełka i złośliwiec szczęścia. To znacznie lepsze niż tylko przypadkowo otworzyć okno, kupując kilkadziesiąt z nich w sklepie, a na pewno o wiele bardziej interesujące niż prosty, nerwowy i często bezużyteczne autopsji. Powodzenia! AWM – broń, która z pewnością jest warte twoje nerwy i pieniądze.