80 Shares 9346 views

Lekcje astromineralogii: kamień, który – Strzelec maskotka?

Ponieść astrologii, nie tylko z zainteresowaniem czytać charakterystyki własnych znaków zodiaku, horoskop i perspektywicznych zaleceniami specjalistów w dziedzinie, ale chcemy zrobić i dostać jakieś ezoteryczne talizmany. Na pierwszym miejscu w ich role mogą zrobić biżuterię z kamieni szlachetnych i półszlachetnych.

Łucznicy – kim oni są?

Dla Strzelca są osoby urodzone w okresie od 21 listopada do 20 grudnia. Charakteryzują się one intensywne psychiczne i duchowe poszukiwania, walka o sprawiedliwość, dążenie do harmonii, piękna, wiecznych wartości. Ich elementem patron – ogień, i jak wszystkie znaki przeciwpożarowe, łucznicy impulsywny, energiczny, emocjonalny. są często pod wpływem podmuchu, a następnie podać raport o swoich czynach i zadać sobie pytanie: „Dlaczego”. Ten niestrudzony podróżnicy, odkrywcy, myślicieli. Robią wielkie kaznodziejów, filozofów, kompetentnych nauczycieli i prawników. Strzelec nie jest obcy do pracy w dziedzinie literatury, sztuki, muzyki teatralnej i filmowej. I, oczywiście, we wszystkich dziedzinach życia zawodowego i mają swoich asystentów. Co Birthstone Strzelca?

Warunki korzystania z magicznych kamieni

Wszelkie Znak zodiaku, wybierając ozdoby – magiczne amulety, należy pamiętać o kilku zasadach:

  • maskotki może być tylko naturalne kamienie, naturalne, nie człowieka;
  • minerały mają uniwersalne, należące do każdego znaku w ogóle, a nawet kilka naraz. A są tacy, którzy patronować osób urodzonych w danym dniu. Na przykład, takie Birthstone Strzelca jak turkus, a także pomaga Byk i Baran i Panna. Jest to jeden z najbardziej wszechstronnych naturalnych minerałów;
  • Kupując biżuterię, starają się znaleźć te, które są oprawione w srebro. Przede wszystkim posiadają one wielkie magiczne moce. Złoto jest tak pełen energii zanieczyszczonej, jaka jest stosowanie takich oddziałach nie będzie wystarczające. Więc Birthstone Strzelca jako pierścień ametyst oprawione w srebro jest bardzo powszechne w naturalnych magów i astrologów. Pierścionek złoty z tego samego minerału są zwyczajne biżuteria.

Kamienie, skały, kamienie

Jakie inne naturalne minerały mogą utrzymać wiecznego wędrowca Archer (zwany również jako Strzelec) dla swoich magicznych właściwości? Po pierwsze, szafir. Ten szlachetny cenny dar ziemi jest inny nasycony kolor niebieski, wspaniały połysk i niesamowite piękno. Jak Birthstone Strzelca, szafir pomoże mu określić cele życiowe i priorytety obudzić uśpioną umysłową i twórczą moc, nie lenistwo i bezczynność zniewolić człowieka. Po drugie, lazuryt. Natura przedstawiciele tego znaku zodiaku jest tak różnorodny, rozległe, że są one zawsze ogarnia „plany Hulk”. I bez wsparcia lapis lazuli po prostu się mylić, gubią się w labiryncie własnych pomysłów, jak Egeyu że zgubić się w pałacu Minotaura, bez przewodniej nici Ariadny. Kamień pomaga w realizacji nawet najbardziej fantastycznych projektów, symbolizuje sukces w życiu i dobrego samopoczucia. Co kamienie nadają Strzelec dalej? Szmaragd, granat, turmalin, chalcedon. Każdy z nich na swój sposób wspiera niespokojny przygód: chroni przed chorobami, chroni przed niewłaściwych działań, chroni przed złymi wpływami. Jako inspirujące nie tylko połysk zewnętrznego, ale znaczące siły ochronne, są wysoko cenione w ezoterycznych astromineralogii ogóle, a w szczególności. Na przykład, ametyst, zdjęcie, które będą traktowane z podziwem prawdziwych koneserów naturalnej biżuterii, zapobiega pijany, pomaga wyjść z alkoholizmu, poprawia zdrowie i będzie Streltsov, a nie tylko ich. Ponadto wyjaśnia umysł, wzmacnia wiarę. Ponieważ ametyst tak cenione przez cały czas kapłanom. Nawet w Biblii nie ma wzmianki o tym, i nazwał ją jako „kamień biblijnym”.

Pozostaje dodać więcej: maskotka będzie kamień, gdy założona zależność mocy pomiędzy nim a wami, kiedy czujesz to – twoja. By the way, i należy kupować drogiej biżuterii!