365 Shares 3539 views

Korekta warga: chiloplasty i Plastyka

Każda dziewczyna chce mieć atrakcyjne usta, ponieważ są one wrażliwe grube, wielu z nas kojarzy się z urody i seksualności.


Nowoczesna chirurgia plastyczna sprawia, że można dokonać korekty wielkości i kształtu warg. Ich piękny kształt przyciąga uwagę i sprawia, że twarz jaśniejsze i bardziej młodzieńczą. korekta warga pozwala stworzyć piękny kontur ust, aby usta bardziej żywe, wyraziste i objętości, a nawet przez pewien czas, aby zatrzymać naturalnego procesu starzenia. Chiloplasty pokazane na tych, którzy chcą dać głośność, aby skorygować kształt i kontur warg cienkich. korekta warga jest często przeprowadzane w celu wyeliminowania zmian związanych z wiekiem (asymetria, dolne narożniki, zmarszczki wokół ust, ugięcia dolnej wargi górnej chowając).

Te zmiany związane z wiekiem nieuchronnie występują u każdej kobiety. korekta warga jest niezbędna w przypadkach wrodzonymi lub nabytymi deformacjami (włókniak, naczyniaka, cysty, brodawczaka, Blizna Imperforate kącikach ust). Przed zabiegiem, lekarz zadecyduje, ile operacja jest pokazana w każdym indywidualnym przypadku.

korekta warga jest wykonywana kilka metod chirurgicznych. Tak, wyciąg sflaczałe stosowane do warg. Po zabiegu blizna jest ledwie zauważalny, ponieważ jest ona zlokalizowana w mało widocznym miejscu. Aby podnieść łuk rogu jest używany do cięcia kącikach ust, a następnie usunąć nadmiar skóry. W kącikach ust to małe białe blizny.

Objętość ta część twarzy wzrasta ze względu na odsysanie tłuszczu (wprowadzenie własnych lipidów tkanki). Zazwyczaj regulacja warga jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, który nie wymaga długiego pobytu w szpitalu pacjentów.

Do tej pory taka procedura jest dość popularny jako Plastyka. Korekta sromowych ma na celu zmniejszenie długości lub wielkości. Zazwyczaj wycięcie warg sromowych w znieczuleniu ogólnym, w znieczuleniu miejscowym może wywołać silne bolesne odczucie w okresie eksploatacji. Chirurg nie jest w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonywanej pracy, symetria może być zakłócony. Wynika to z faktu, że w trakcie podawania leków znieczulających w tej dziedzinie zmieniającym strukturę anatomiczną ciała. Korekta warg sromowych mniejszych być podawany tylko przez doświadczonego chirurga.

Z tworzywa sztucznego prowadzi się dwiema metodami (liniowych i wycięcie w kształcie litery V). Liniowo obejmuje usunięcie wystająca część jest wykonana przez fal radiowych, lasera lub skalpela. Druga metoda polega na przecięciu klapy w kształcie litery V. Przy użyciu tej metody zachował naturalną budowę ciała, korekta odbywa się za pomocą skalpela. Metoda ta jest bardziej estetyczny. Korekta warg sromowych mniejszych jest wykonywana w warunkach ambulatoryjnych, pacjent spędza w szpitalu nie więcej niż cztery lub pięć godzin. W okresie pooperacyjnym, często pacjenci skarżą hyposensitivities wargi sromowe. obrzęk pooperacyjny jest przechowywana do 2 tygodni.