605 Shares 2020 views

Szczegółowe instrukcje na temat „VC” zapisz muzykę

Site „VKontakte” – dość dobrze znany serwis społecznościowy, zyskała ogromną popularność w CIS. Ona nie tylko spełnia swoją podstawową funkcję (czat i randki), ale także służy jako wielkiego gracza. Wiele osób korzysta z „VKontakte” (zwany po prostu „EC”) specjalnie do tego celu – przechowywanie i odtwarzanie ścieżek audio. W tym artykule będziemy tylko mówić o tym, jak „VC”, aby zapisać muzykę. To nie tylko dodać do listy odtwarzania, ale również o tym, jak ściągnąć go do komputera i „Android”.


Dodaj i zapisać muzykę w „Playlist”

Przed opisaniem jak „VC”, aby zapisać muzykę, omówmy jak go dodać. I zrobić to po prostu funkcja ta jest znana niemal wszystkim.

Aby dodać utwór do „Playlist”, trzeba iść w odpowiednim dziale na stronie, to jest na lewym pasku bocznym. Po przeniesieniu, jeśli już rekord zapisany, będziesz je zobaczyć. Ale dodać więcej z komputera lub urządzenia, należy kliknąć na plus (+) ikonę umieszczoną w prawym górnym rogu, obok „mój rekord”.

Pojawi się małe okno przed tobą, który będzie przycisk „Wybierz plik”. Nawiasem mówiąc, tutaj można zobaczyć ograniczeń. Dodawany plik nie może ważyć więcej niż 200 MB i musi koniecznie mieć format MP3.

Kliknij przycisk „Wybierz plik”. Otwórz Eksploratora, które będą potrzebne, aby utorować drogę do plików do pobrania. A jeśli spełnia wszystkie kryteria dodawania wtedy rozpocznie się pobieranie. Po zakończeniu, można zobaczyć go w swoich nagrań dźwiękowych. Jednak nie zostanie podpisana, to pozostanie średnia nazwa. Klikając ikonę edycji, można go zmienić. Nie można dodawać teksty, jeśli w ogóle.

Więc zdemontowane pierwszą metodę, jak w „VC” zapisz muzykę, ale nie jest on jedynym, więc przejść do następnego.

Zapisywanie muzyki przez repost

Regularnie korzystają z sieci społecznych „VK” wie co odśwież. Inni ludzie już wszystko rozumiem. Wiesz już, jak „VC” zapisz muzykę, pobierając go z komputera, ale proces ten jest dość długi, jeśli chcesz zapisać utwór, który od dawna się w domenie publicznej w „VC”, można to zrobić o wiele łatwiej i szybciej ,

Tak więc, oto kilka sposobów. Pierwszy i najprostszy sposób na znalezienie niezbędnej kompozycję i dodać go do swojej biblioteki audio. Aby to zrobić, przejdź do „Playlist”, wprowadź utwór, który chcesz zapisać w polu wyszukiwania. Z przodu powinny być widoczne wszystkie znalezione opcje. Tutaj można posłuchać tytule. Jeśli jesteś zadowolony, a następnie najedź na znak plus „+”, który znajduje się po prawej stronie tytułu utworu. I kliknij lewym przyciskiem myszy (LMB) na nim. Po tym, odśwież stronę i można zauważyć, że kompozycja jest dodany do rekordu.

Teraz drugi sposób. Jeśli okaże się, nagrania audio na ścianie swoich przyjaciół lub w jakiejkolwiek grupie, można holować post na swojej ścianie, oszczędzając w ten sposób go. Wystarczy spojrzeć na zapis ikonę głośnika, kliknij na niego, wybierz „Przyjaciele i subskrypcje” i kliknij przycisk „Udostępnij wpis”.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak usunąć muzykę zapisaną w „VC”, to jest proste. W swojej „record”, kliknij ikonę krzyż, który znajduje się na terenie znakiem plus „+”.

Zapisywanie muzyki na komputerze

Teraz pomówmy o tym, jak „VC” dodawanie plików muzycznych zapisanych na komputerze. Niestety, taka funkcja w „VC” nie jest, więc użyjemy programu pomocniczego VKMusic.

Tak, pobrać i uruchomić ten program. Teraz trzeba przejść do menu „Vkontakte” → „mój rekord”. Więc jak można uruchomić program po raz pierwszy, zostaniesz poproszony o podanie swoich danych z konta w „VC”. Następny pojawi się lista muzyki z „BK”. Aby go pobrać, kliknij ikonę obok tytułu utworu. To jest strzałka w dół. Pobieranie rozpocznie.

Zapisać muzykę na „Android”

Teraz pozostaje tylko mówić o tym, jak zapisać muzykę do „WE” na „Android”. I na to jest również bardzo proste.

Aby rozpocząć, zaloguj się za pomocą urządzenia do „Playlist”. W poszukiwaniu listy żądany tytuł i zacząć grać. Teraz trzeba czekać aż kompozycja jest w pełni załadowany. To wskazywałoby na niebieski pasek, który działa nieco szybciej od przestrzeni koło gry. Kiedy dotarła do końca, na szczycie pobrania, kliknij ikonę ze strzałką skierowaną w dół. Teraz zapisać utwory pojawiać. W ten sposób będzie można słuchać muzyki bez połączenia z internetem.