898 Shares 5766 views

Jak spełnić „w kontakcie” z dziewczyną. Dowiedzieć się, co do rozmowy z dziewczyną, „VKontakte”

Chcesz dowiedzieć się, jak się uczyć „w kontakcie” z dziewczyną, aby uniknąć rozczarowania, jak przyciągnąć jej uwagę na siebie i strona jest napisana w pierwszej wiadomości atrakcyjnych odpowiedników, tak że nie pozostają bez odpowiedzi? Więc możesz mieć pewność, aby znaleźć czas i przeczytać ten artykuł do końca.


Online sieci społeczne stały się integralną częścią naszego życia. Jest to piękny i bardzo wygodny sposób, aby znaleźć przyjaciela lub nawet bratnią duszę. Ale wielu młodych ludzi na całym prostoty komunikacji wirtualnej napotykają na szczególne trudności podczas próby nawiązania dialogu z ich ulubioną dziewczyną.

Oczywiście, zanim nie jest szczegółowa instrukcja z pieczęcią w kuponów gwarancyjnych, takich jak te, wydawane przy zakupie sprzętu AGD. Wiele będzie zależało od ciebie. Jednakże następujące podstawowe zasady i reguły będzie można łatwo osiągnąć ten cel.

Szukamy dziewczyny, lub gdzie zacząć poszukiwania „Kontakt”

Załóżmy, że już wiesz dobrze o jak znaleźć osobę, za pomocą „Szukaj” w sieciach społecznych. Teraz musimy dowiedzieć się, jak znaleźć dziewczynę, „In Touch”, który przypadnie Państwu do gustu i że będzie w stanie spowodować wzajemne uczucia. Tutaj można dać kilka prostych wskazówek.

 • Aby rozpocząć, zdecydować się na to, czego potrzebujesz, to znajomy, niż będzie to dla Ciebie: łatwy pasję, szczerej miłości lub przyjaźni. Ważne jest również, aby zrozumieć i jaki rodzaj dziewcząt jesteś przyciąga najbardziej romantyczną naturę, intelektualne lub przemyślany Dziewczyna partii niezapomniane. Rzeczywiście, w każdym konkretnym przypadku, trzeba będzie zastosować konkretną strategię (ale jak spotkać „w kontakcie” z dziewczyną, w zależności od jego rodzaju charakteru, powiem nieco później).
 • Następnym krokiem – poszukiwanie. Zapytaj niezbędne parametry (wiek, miasto), otwórz stronę i przystąpić do badania informacji, które powie, kogo wybrać, a o czym rozmawiać z dziewczynami „w kontakcie”.
 • Opcje jeden z najlepszych i prawie win-win – wyszukiwanie w grupach zainteresowań. Po uruchomieniu komunikacji z osobą, z którą mają wspólne zainteresowania, zawsze o wiele łatwiejsze.

Uwaga, fałszywy, albo kto jest po drugiej stronie ekranu monitora?

Niestety, phishing stron internetowych sieci społecznych – nie należą do rzadkości. Dlatego należy zwrócić uwagę, w jaki sposób znaleźć dziewczynę w „Kontakty”, pokonując pokroju fantomów.

5 oznak fałszywej strony:

 • Obecność powierzchni często nielogiczny informacji w sekcji „O Me”. Brak danych w sekcji „interesy”.
 • Overabundance reklamy na ścianie i na osobistej stronie.
 • Niewielka liczba przyjaciół i zdjęć.
 • Niespójność zdjęcia podane fotografie wiek lub osobiste, które wykazują podobne, ale różne dziewcząt.
 • Obrazy natury erotycznej z rozmowy, aby przejść do innej strony do dalszej znajomości.

Pracujemy na swojej stronie

Często młodzi ludzie zadają pytania dotyczące sposobu spełnienia „w kontakcie” z dziewczyną, nie zwracają uwagi na ich stronie. I na tym polega wielka pomyłka. Twoja strona może powiedzieć wiele o tobie, aby utworzyć pożądany obraz. Jak go przygotować prawidłowo?

 • Zamieść swoje awatar nie jest retuszowane zdjęcie z dobrze modulowanym światłem, gdzie będzie dobrze uznanej. Lepiej jest, jeśli twoja twarz otworzy uśmiech (to zawsze przyciąga uwagę). Nie staraj się od razu zdobyć dziewczynę do ich nagim torsem lub wykazania ich powodzenie u kobiet poprzez zdjęć zrobionych na noc.
 • Usuń film i zdjęcie z przedstawicielami płci pięknej (nawet jeśli to jest twoja siostra lub współpracownik), są one mało prawdopodobne, aby pomóc Ci rozpocząć rozmowę z dziewczyną „w kontakcie”. Damskie zwykle negatywnie zareagować na taki dobór nieświadomie postrzegania innych kobiet udanych konkurencji.
 • Należy zwrócić uwagę na komentarze na ścianie. Nie powinno być cokolwiek „przestępcą”. Wiadomości z zachwytu wspomnienia wieczór spędzony z wami, zawierające wulgaryzmy lub demonstrując swoją pasję do napojów alkoholowych, są wyraźnie zbędne. Pozostawić pozdrowienia z wakacji, porady dla książek, czasopism lub podróżowania, pracy kwestie znaków.
 • Oznakować swoje ulubione książki i filmy, fotografie ze swoich podróży, opowiedz nam o swoim hobby.

pierwszy post

Doszliśmy do decydującej fazie – w pierwszym poście. Zobaczmy, co powinno być pierwszym wyrażenie miłości z dziewczyną , „In Touch”? Twoja pierwsza wiadomość – główną wskazówką. I to musi być sukces. Aby to zrobić, trzeba być oryginalne, a nie jak inni, uprzejmy i taktowny.

Piękne dziewczęta często słyszę komplementy na jego adres. Dlatego, entuzjazm dla chłodnych obrazów, niesamowite strój lub pysznych oczu zostawić jej obojętny. W najlepszym wypadku, to jest po prostu dziękuję banalne, „Dziękuję”.

Można usłyszeć wiele porad o tym, jak do zapoznania się z dziewczyną „w kontakcie”. Przykładami są najbardziej odmienne. Jeden z najlepszych – to niezwykłe, aby zadać pytanie, które zmusza szczegółową odpowiedź, która ładnie bije dowolny element garderoby i nazywając ją przyjemną niespodziankę. Wielki hak może służyć jako zwierzę domowe lub zdjęcie sprawiło, że podróż.

W każdym razie, zanim napiszesz swój pierwszy post, przeczytaj zdjęcia z pięknym nieznajomym. Będą powiedzieć, jak rozpocząć dialog z dziewczyną „w kontakcie”.

skuteczne metody

Prowadząc ją do internetowych sieci społecznych z przedstawicielami pięknej połowy ludzkości, konieczne jest, aby podać kilka udanych podejść, dobrze sprawdzone w praktyce.

 • Humor i prowokacja. Posiadacze poczuciem humoru jest zawsze atrakcyjny dla dziewcząt i odziani w zabawny formie komunikatu, który powoduje chęć twierdzą, prawie nigdy nie pozostawiać bez nadzoru.
 • Przy podejmowaniu decyzji co do rozmowy z dziewczyną, „In Touch”, korzystać z informacji kontekstowej przewidzianego w albumy fotograficzne, filmy, kwestionariusz. Być może niedawno odwiedził tę samą wystawę, czytać tę samą książkę lub udostępnić swoje preferencje w muzyce. Mimo, że opcja „oszukać” ma pełne prawo do istnienia. Jedyną rzeczą, którą należy rozważyć: Twoja wiadomość została nudne i banalne. Mieć trochę wyobraźni – i twoje wysiłki nie pójdą bez odpowiedzi.

Tematy dla wiadomości. To działa!

Krótko podsumowując powyższe, istnieje kilka tematów, które otwierają możliwości dla dialogu „w kontakcie” z dziewczyną. Wszystkie z nich są bardzo proste i nie wymaga nadprzyrodzoną wiedzę.

 • Aktualne wydarzenia (imprezy, koncerty, imprezy, zwiedzanie z przewodnikiem).
 • Zwierzęta (na przykład dyskusja ukochanego „puszysta” lub zaprezentować swoje zdjęcia z dotykania kociaka lub szczeniaka w ramionach).
 • Sport (jeśli jest to jeden z jej hobby).
 • Muzyczne (na przykład klub w obecności zdjęcie ze stron), książki, filmy.

Litseistka czy dziewczynka strona

Zanim w końcu zdecydować, co napisać przy spotkaniu z mężczyzną „w kontakcie”, należy zwrócić szczególną uwagę na jej status społeczny, typu znakowego i zakresu hobby.

Litseistki – uczeń szkoły średnie, szkoły, licea, elementarne kursy uczelni studentów. Zapoznanie się z tymi dziewczynami przeciętny facet po prostu dlatego, że zakres ich zainteresowań jest przewidywalny i nie bardzo rozległe. Co do zasady, mówimy o dyskotece, spotkań towarzyskich z przyjaciółmi w kawiarni, odwiedzając kina, wycieczki miejskie i pikniki na łonie natury. Aby osiągnąć sukces na tyle, by wiedzieć, że dla niej najbardziej zabawne i rozpoczynanie rozmów oraz do wspierania danego tematu.

Party girl – miłośnik spędzać czas w klubach i dyskotekach. Nocne życie jest ich główną motywacją, źródłem pozytywnej energii i jednoczącej zainteresowania. Ich wybrani przedstawiciele – wesołe chłopaki. Dlatego też, jeśli opierając się na zasadzie wzajemności, swój pierwszy komunikat „VKontakte” powinien wywołać pozytywne nastawienie i humor zapalającą.

Twoja narzeczona – intelektualistą

podoba Ci się dziewczyna studiuje na uczelni wyższej, regularnie uczęszcza wystawy sztuki, interesuje się malarstwem, uwielbia muzykę klasyczną, poezję, teatr? Gratulacje! Wybrałeś prawdziwe intelektualnej.

O strategii dopuszczalnym przy rozpatrywaniu litseistkami i party girl, będzie musiał zapomnieć. W porządku obrad powinno być bicie, rycerskość, uprzejmości, romans i subtelny humor. Takie podejście przyniesie ci szczęście, jeśli w tym samym książki czytać Twój arsenał nie ogranicza się do podręczników i „Garri Potterom”, aw zakresie zainteresowań obejmuje nie tylko bary sportowe.

Kontynuujemy dialog

Pierwszy komunikat, otrzymasz szczegółowe odpowiedzi (może to być zainteresowany – jest to pierwsze małe zwycięstwo, na pewno trzeba się rozwijać). Jak komunikować się z dziewczyną „kontakt” na, jak kontynuować znajomość?

Wybierz dowolny interesujący temat dla niej pokazują, że można nie tylko słuchać, ale także usłyszeć. Będziesz miał wielką szansę, aby dowiedzieć się więcej o niej, jej charakteru i upodobań. Staraj się być sobą, nie ubierać się, nie starają się stworzyć wizerunek posiadacza nie jest specyficzna dla was zalet. Bądź szczery, ponieważ kłamstwo było już widoczne w pierwszym spotkaniu w rzeczywistości.

Przechodząc do bliższego dialogu „VKontakte”, zrobić następny krok – poproś o numer telefonu i umówić się na spotkanie. Jednocześnie oferuje kilka opcji miejscem na pierwszej randce (park, kino, przytulna kawiarnia), dając dziewczynie właściwej decyzji.

Kilka porad

 • Dala obsesja! Korespondencja z uciążliwego przeciwnika zrazić każdą dziewczynę. Twój dialog nie powinien stać się rutynową procedurą, która nie robi nic, ale podrażnienia wzbudzić.
 • Keep it simple. Pomijam slang i slangu, nie pisz frazy zawiłe, starając się wydawać mądrzejszy niż jesteś.
 • Należy zwrócić uwagę na umiejętności. Posty zawierające grube błędy ortograficzne spowoduje tylko uśmiech.
 • Nie znikną przez długi czas i nie opóźniać fazy wirtualnych znajomych. Ona będzie czekać na działania.
 • Jeśli dziewczyna daje jej numer telefonu, zadzwonić do niej natychmiast. Ona czeka na twój telefon. W przeciwnym razie Twoja szansa może być pominięte.

Posłowie

Oczywiście, standardowa odpowiedź na pytanie, jak sprostać „w kontakcie” z dziewczyną, w której wszystko będzie rozplanowany na półkach i zawiera szczegółowe opisy działania nie istnieje. I nie jest to zaskakujące. Indywidualność, podczas gdy nikt nie anulowane.

Dziesiątki i setki porad, czytać nie były bezużyteczne informacje, nauczyć się zwracać uwagę, aby zauważyć małe rzeczy nieistotne i na pierwszy rzut oka, niuanse, starają się zdobyć więcej pewności siebie. Po tym wszystkim, musiałby działać dla ciebie!