643 Shares 2458 views

Inhalator i CN-231: przewodnik i opis

Każdy rodzic nie jest trochę przestraszony kiedy odkrywa w jej dziecka wyschnąć „szczekanie” na kaszel. Kaszel odstraszyć nas od dzieciństwa uczy nas, że jest głównym objawem wielu strasznych chorób. Dlatego też wielu dorosłych zaczynają rzeczy dziecku ogromną liczbę różnego rodzaju leków, aby umieścić go nawet musztardę i dają antybiotyki.


Czym jest kaszel

Kaszel – jest to jeden z najbardziej typowych objawów ostrego zakażenia dróg oddechowych (ARI). Najczęściej występuje wraz z takimi objawami jak katar, ból gardła, gorączka, osłabienie, zaburzenia snu.

Kaszel potrzebne nikomu, nawet zdrowych ludzi – służy do czyszczenia dróg oddechowych zgromadzonych śluzu. W czasie choroby, ze względu na konieczność neutralizowania wirusów i bakterii, śluzu (flegmy) wzrasta i zaczyna katar. Sekret biegnie w dół z tyłu nosa i gardła, drażni go i powoduje, że dana osoba kaszel. Wystarczy postępować śluz, który mieści się w oskrzelach.

Gdy kaszel organizm próbuje pozbyć się flegmy zsumowany masy, to jest przydatne. Niemniej jednak, może to spowodować nie tylko zwykły SARS, ale również bardziej poważne infekcje bakteryjne, alergie, problemy z sercem, a nawet psychogenne przyczyny. Dlatego też leczenie wszelkiego rodzaju kaszlu powinien być zaangażowany przez lekarza.

Kaszel jest często opisywana przez takie przymiotników szczekając suchym napadowym, natrętne, mokre. Objawy te mogą charakteryzować się równocześnie na jednej choroby. Na przykład, gdy SARS jest często początkowo suchy hacking kaszel staje się napadowym stopniowo na mokrej nawierzchni.

rodzaje kaszlu

Lekarze dzielą dwa rodzaje kaszlu:

  • suche (bolesne twardy kaszel, nie przynosząc ulgę);
  • mokro (efektywna kaszel, w którym odchodzi flegmy, zwolnienie jest po ataku).

To jest poprawna definicja w swoim rodzaju, który zależy od których leczenie jest przepisywany przez lekarza. Jeśli zażyciem mokry kaszel wykrztuśne, jest prawdopodobne, że pacjent będzie musiał być traktowany przez długi czas.

Jak leczyć

Istnieją trzy główne rodzaje leków do leczenia kaszlu:

  • Oznacza aby upłynnić śluz i jej usuwanie – leki mukolityczne ( „Haliksol”, „Ambrobene”, „Lasolvan”). Są one wykorzystywane do mokrej przedłużającego się kaszlu.
  • Tłumić bolesny kaszel – przeciwkaszlowe ( „Bronhikum”, „Sedotussin”), jest stosowany w długim okresie i nagradzanie poważnego dyskomfortu kaszel.
  • Oznacza to, że przyspieszenie procesu usuwania plwociny – wykrztuśne ( „Pertussin”, „Gedeliks”, „korzeń lukrecji”, „Mukaltin”). Przypisywanie suchy kaszel.

Również do leczenia lekarz może przepisać herbatki ziołowe – „opłat opieki”, antybiotyki i polecam kupić inhalator AND CN-231.

Co to jest kompresja inhalator (nebulizator)

Kompresor Nebulizator (A & D CN-231) – nowoczesne urządzenie do użytku domowego. Wcześniej ten poziom skuteczności procedury mogą być wykonywane tylko w klinice lub szpitalu, a teraz każdy może skutecznie i łatwo wyleczyć w domu.

Nebulizator Preparaty aerozolowe do zwojów – drobnych cząstek w powietrzu, które z przepływem bezpośrednio wchodzą do dróg oddechowych. W tej metodzie leczenia ma wiele zalet:

  • Substancję leczniczą, która jest dostarczana bezpośrednio do dróg oddechowych jest bardziej skuteczne i szybsze niż jakiekolwiek pigułki i eliksiry.
  • Nie ma żadnych skutków ubocznych leku przez drogi oddechowe, w przeciwieństwie do odbierania jej środku.
  • Może być stosowany w leczeniu i profilaktyce chorób układu oddechowego w rodzinie.
  • Inhalator i CN-231 nie muszą być zgodne ze specjalnymi trybami oddechowe (zatrzymać go lub podjęcia głębokich oddechów). To pozwala na korzystanie z urządzenia nawet dla niemowląt i osłabionych pacjentów.

Co jest w sprężarce inhalatora CN-231

  1. Kompresor biały – największa część maszyny. Jest to jeden przycisk – "On-Off".
  2. Inhalator nebulizator pojemnik i CN-231. Składającym się z „bańki”, który jest rozwijany w środku i rozpylacza.
  3. Tube.
  4. Dwie maski (dla dzieci i dorosłych).
  5. Dysza do oddychania ustami.
  6. Części filtry.
  7. Urządzenie pamięci worek.

Co jest zaletą firmy „A i D”

Inhalator CN-231 ma kilka wyraźnych zalet:

  • Jakość produktów z Japonii.
  • Żadnych problemów z częściami zamiennymi. Wszystkie inhalatory elementy plastikowe. A jeśli pojemność lek inhalatora CN-231 zepsuje dziecko lub dorośli – do siedzenia lub po niej, albo złamać przywiązanie złamie się, zmienić całe urządzenie nie musi być. W centrum serwisowego, aby szybko podnieść i wymiany niezbędnych szczegółów.
  • Dwie maski w zestawie.
  • Funkcja ochrony przegrzania urządzenia.
  • Wygodne etui torba do przechowywania i transportu urządzenia. Jest nawet przedział dla narkotyków.
  • Timer.
  • Zagwarantowane pięć lat.

instrukcja obsługi

Inhalator i CN-231 jest bardzo prosty w użyciu. Ale po pierwsze, konieczne jest zebranie. Nie bój się z dużej liczby części, jest bardzo prosta:

  • Przed użyciem wszystkie części urządzenia musi być prana w roztworze wody z mydłem, płukane i suszy. Jeśli urządzenie ma używać bardzo małe dziecko, dane do dalszego przetwarzania nadtlenku wodoru (jak napisano w instrukcji), „Miramistin” lub „Hlorgiksedinom”.
  • Podłączyć rurę do sprężarki.
  • Wkładka pojemnik dozownik leków.
  • Spun zdolność do narkotyków.
  • Łączymy je do probówki.
  • Top umieścić na masce, który jest bardziej odpowiedni dla pacjenta.

Urządzenie jest gotowe. Teraz ponownie rozkręcić leków pojemnik i napełnić rozwiązanie według etykiet. Dla każdego leku lekarz zaleci ich proporcji. Jednak istnieją pewne podstawowe zasady:

  • Większość leków odpowiednich do stosowania w rozpylaczu rozcieńczono solą fizjologiczną.
  • Zawsze należy stosować specjalną formę leku. Nie wypełnienie inhalatorów syropy i tabletki kruszą się – może to być nie tylko bezużyteczne, ale także niebezpieczne.
  • Nigdy stosowane do rozpylania roztwory olejowe.

Co do reszty, po napełnieniu pojemnika lekarstwa, należy nosić maskę i włączyć urządzenie. Procedura kończy się, gdy para z rury przestanie się poruszać.

Instrukcje i rodzaje roztworów do leczenia rozpylacza

Inhalator AD CN-231 można stosować do leczenia wielu chorób szerokiej gamy leków:

  • Zapobieganie i leczenie chorób układu oddechowego w łagodnych (nieżyt nosa, kaszel, ból gardła). Pojemnik jest wypełniony nebulizatora normalny roztwór soli (2-4 ml) i oddychania przez maskę do pięciu razy dziennie (5 do 20 minut). Niektórzy lekarze zalecają stosowanie inhalatora i CN-231 wody mineralnej ( „Essentuki” lub „Borjomi”).
  • leki mukolityczne ( „Mucosolvan”, „ACC”, „Pektusin” „Fluimutsin” „Sinupret” i inne), rozcieńczonym roztworem soli, zgodnie z instrukcją (typowo w stosunku 1: 1) i zastosowano do rozcieńczania gęstego śluzu i przyspieszenia usuwanie śluzu z płuc ,
  • Antybiotyki. W leczeniu powikłań bakteryjne SARS, a także innych bakterii uszkodzeń organizmu określone inhalacji środków przeciwbakteryjnych ( „streptomycyny” „” „ceftriakson Dioksidin”, i inne). Taki zabieg jest przeprowadzany tylko na zalecenie lekarza prowadzącego i pod jego nadzorem.
  • Antyseptyki. Na zimno, zapalenie, ból gardła i nosogardła w użyciu „Miramistin” (jest on używany w czystej postaci). Ta metoda leczenia jest uważane za całkowicie bezpieczne, używać go nawet u kobiet w ciąży i noworodków. Innym antyseptyczne – „Chlorophyllipt” – służy do wykrywania wymazu z gardła lub nosa paciorkowcowe zakażenia.
  • Środki immunomodulujące. Leki takie jak „Derinat” i „interferon”, często zaleca się stosować w profilaktyce w sezonie przeziębienia. Warto zauważyć, że udowodnionej skuteczności tych środków nie mają.
  • Anty-zapalne. Gormonosoderzhaschie leki przeciwzapalne ( „kromogeksal”, „Deksametazon” i „Pulmicort”), przewidziany dla fałszywego zadu, astma oskrzelowa, obturacyjnej płuc.
  • Wyciągi alkoholowe z ziół. „Propolis”, „Malavit”, „Calendula”, „Rotokan” stosuje się do inhalacji w celu złagodzenia stanu zapalnego dróg oddechowych.
  • Skurcz naczyń krwionośnych. „Naphthyzinum” i „korby” lekarze stosują powstrzymać kaszel i katar z krtani i tchawicy, fałszywej zadu, astmą oskrzelową.
  • Aby usunąć bolesne objawy suchego kaszlu desygnowanych nieproduktywnych „Tussomag” lub „lidokainy”.

opinie

Już wielu rodziców ceniona nebulizator i CN-231. Opinie są zawsze najlepsze. Ktoś znalazł łatwą i bezpieczną metodę leczenia często chorego dziecka. Ktoś zapisywane na astmę i alergie. Wiele z powodzeniem używać nebulizatora w profilaktyce grypy i SARS. W każdej rodzinie jest inhalator jego stosowania. Chociaż, oczywiście, byłoby miło nikomu i nigdy nie musiał się go do drugiej półki.