183 Shares 8035 views

Dlaczego nie przychodzą do mieszkania i muszę zapłacić podatek bez otrzymania potrzebna?

W tej chwili, wielu ludzi w Rosji pomyśleć: dlaczego nie przyjść do podatku liniowego? To pytanie interesuje większość populacji. I słusznie – bo za nieruchomość, która jest dostępna w nieruchomości, płatne rocznie. Taka płatność nie został odwołany. Tak więc, jeśli nie ma pokwitowanie wpłaty, wysokie prawdopodobieństwo długu. W związku z tym można je stosować lub inne środki karania dłużników. Iz dużą długu skonfiskowana własność osoby.


Dlatego ludzie myśląc o tym, jak płacić podatki za mieszkanie, a dlaczego nie przyjść do terminów otrzymania. Jak być w takich przypadkach? I na co zwracać uwagę? Wszystkie cechy podatku za mieszkania lub innej własności zostaną omówione później. W rzeczywistości, nie tak trudno zrozumieć, co robić w opisanych okolicznościach. Wystarczy spojrzeć na przepisach prawa rosyjskiego.

Jaki rodzaj płatności?

Jaki rodzaj płatności masz na myśli? To jest pierwsze pytanie, które powinno wyostrzyć swoją ostrość. Po podatki w Rosji może być inna. I nie każdy jest uzyskanie pokwitowania. Podatek od mieszkania – to samo jako podatku od nieruchomości. Te międzyokresowe idą do wszystkich właścicieli nieruchomości. Jest to roczna opłata, która będzie musiała obowiązkowo zapłacić.

Zazwyczaj podatki idą na apartamenty, pokoje, domki, domy, budynki, udziałów w przedmiotowej nieruchomości. Jeśli nie ma nic z poprzednio wymienionych w wykazie nieruchomości, więc dziwnego, dlaczego nie przyszedł, nie jest konieczne do podatku liniowego. To jest normalne.

awaria systemu

Ale tutaj jest reszta rachunki przychodzą powodu. W każdym razie taki system, ostrzegając mieszkańców o nadchodzących płatności odbywa się w Rosji. Dlaczego nie przyjść do podatku liniowego?

Pierwszy scenariusz – brak odpowiednich władz. Chodzi o to, że jeśli gdzieś w systemie, że organizacja miała konkretny incydent, podatnicy mogą nie dostać pokwitowanie. To nie jest najlepszym rozwiązaniem. Z tym wszystkim, jeśli nie odda długu, można stanąć w obliczu naliczenie kar dla podatku od nieruchomości.

Nie ma czasu

Dlaczego nie przyjść do podatku liniowego? Następny scenariusz – to sytuacja, która występuje częściej. Mówi się, że podatek od nieruchomości jest obowiązkowe płatności i roczne. Jeśli potwierdzający zapłatę ich nie ma, to jest prawdopodobne, że więcej nie ma po prostu czasu, aby dostać rachunki.

Co do zasady, wpływy z podatku od nieruchomości w stosunku do obywateli przyjść jesień: od września do listopada. Na poziomie legislacyjnym, może pojawić rachunki nie później niż 30 dni przed upływem terminu płatności podatku. Dlatego konieczne jest, aby uzbroić się w cierpliwość i poczekać trochę. Jest prawdopodobne, że rozkład przychodów nie zostały jeszcze wykonane, w zasadzie. Wtedy nie trzeba panikować.

Podatek przekrwienie

Dlaczego nie przyjść do podatku liniowego? Ponadto, można przyjąć, że organy podatkowe w czasach Abrahama na pracowników przy wysokim obciążeniu. I tak platezhek biuletyn nieznacznie opóźnione. Paniki nie jest wymagane aż o początku listopada. W przeciwnym razie konieczne jest w jakiś sposób się martwić, tak, że właściciel nieruchomości miał dane do otrzymania zapłaty, i że znał dokładnej kwoty, postanowieniami wprowadzenie do skarbu państwa.

Wzywamy w inspekcji

Może to wszystko jest wspólne przyczyny. Teraz rozumiem, dlaczego nie przyjść do podatku liniowego lub domu. Co jeśli już listopad, a nie wszystkie rachunki na kalendarzu? W pierwszej kolejności zaleca się zadzwonić w dziedzinie opodatkowania zamieszkania. Oraz pracownicy organizacji, aby dowiedzieć się, co się dzieje. Powinny one wyjaśnić przyczynę platezhek nieobecności.

Jeśli czas pocztowy nie nadeszła, o tym mówić. Następnie można zapytać, kiedy że oczekiwany odbiór podatku. Jeśli pracownicy agencji twierdzą, że nie ma informacji o budynku (czasami są one nieobecne na kilka lat), nie trzeba płacić bez otrzymania na własność. Inaczej, wysokie prawdopodobieństwo długu.

osobista wizyta

Jeśli nie chcesz czekać do momentu wysłania platezhek, można spróbować osobiście udać się do organu podatkowego z okręgu, w którym własność obywatela. I dostać się tam z własnej otrzymania. Dość często, pracownicy organów podatkowych bez najmniejszych problemów Drukowanie zlecenia płatniczego ze wszystkimi danymi dotyczącymi płatności. Zwłaszcza jeśli mówimy o wizycie w listopadzie.

Z konieczności dostosowania dowód osobisty, zaświadczenie o własności nieruchomości, katastralny paszportu (najlepiej, ale niekoniecznie). Zaleca się również, aby chwycić cyny (jeśli w ogóle) i snils. Z pokwitowanie wystawione przez obywatela mogą angażować się w zapłaconych podatków. Ale dopóki jakim czasie w Rosji będzie musiał zapłacić?

termin płatności

Od tej chwili, to jest jasne, dlaczego nie przyjść do prywatyzowanego podatku liniowego. Ponadto kilka wskazówek, w celu wyeliminowania takiej nieprzyjemnej sytuacji są również znane. Ale nie wiemy, jak długo chcesz płacić podatku od nieruchomości. Istnieje również prosta.

W 2016 roku wszyscy właściciele muszą płacić za ich własności przed 1 grudnia 2016. Ponadto włącznie. To właśnie ten okres jest ustawiony w Rosji w stosunku do opłaty podatku od nieruchomości. Żadnych wyjątków i ustępstw. ograniczenia czasowe zastosowanie do wszystkich obywateli.

nowe zasady

Dlaczego nie przyjść do podatku liniowego? 2016 – to okres, w którym zaczął funkcjonować nowe zasady dotyczące płatności podatkowych. Na czym to polega? Chodzi o to, że nie wszyscy właściciele nieruchomości otrzyma pokwitowanie od organów podatkowych. Jeśli obywatel ma profil na portalu „usług publicznych”, to w elektronicznym systemie płatniczym formularza. Mailing list na poczcie w tym przypadku wykluczone.

Tak więc w 2016 roku otrzymanie zapłaty podatku od nieruchomości jest umieszczany tylko tych, którzy mają konto na „usługi publiczne” na stronie internetowej. Mogą czekać na odpowiedniego zlecenia płatniczego lub ubiegać się o niej podatku. Wszyscy inni otrzyma zgłoszenie potrzeby dla funduszy w skarbcu państwa na ich własności w formie elektronicznej.

Nowy Rok – nowe obliczenia

Kolejna kwestia dotyczy obywateli: więcej Dlaczego przyjść podatki? Sprywatyzowane mieszkania, nawet najmniejsza, zgodnie z zasadami ustanowionymi w Rosji, jest to niezbędne do oceny. Zgodnie z nowymi zasadami naliczania opłat za nieruchomości zostanie utworzona na podstawie wartości katastralnej nieruchomości. Ponadto, w niektórych współczynników. Dlatego jest prawdopodobne, że system płatności, który przyszedł w 2016 roku, będzie to mniejsza kwota. A następnie wypłata wzrośnie. Jednak po trochu.

Dlaczego przychodzą do dużego podatku liniowego? Prawdopodobnie ewidencyjna wartość nieruchomości jest wysoka. I tak muszą płacić rachunki dość duże sumy. Wartości katastralnej nieruchomości można znaleźć w Rosreestra. A wielkość podatku od nieruchomości dla osób, które opierają się na stronie FNS za pomocą specjalnego kalkulatora.

W związku z tym zaskakujące wysokie podatki nie muszą. Końcowa ilość, jak już wspomniano, tworzą podstawę ewidencyjnej wartości właściwości. Dlatego mieszkania tej samej wielkości w różnych częściach miasta, w różnych regionach kraju nie muszą płacić taką samą kwotę.

metody płatności

Od tej chwili, to jest jasne, dlaczego nie przyjść do podatku liniowego, a także co zrobić, jeżeli zlecenie płatnicze nie jest bardzo długa. Co jest oferowane do zapłaty podatku od nieruchomości? W tej chwili każdy obywatel wybiera optymalne rozwiązanie. Wśród propozycji są następujące metody: karty kredytowe, obieg gotówki w Sbierbanku (gotówka przy odbiorze), korzystanie z portalu „wypłata usług publicznych”, poprzez „usługi publiczne” miejscu, za pośrednictwem portfela elektronicznego za pośrednictwem terminali płatniczych (gotówka) do organów podatkowych.