449 Shares 7295 views

Film "The Return Budulai": aktorzy, role

W 1979 roku, na podstawie prac Anatoliya Kalinina telewizora „Cygan” został nakręcony. Główny bohater – człowiek szeroko dusza jednak doświadczył wielu kłopotów w jego życiu. W historii Budulai musiał umrzeć. On jednak jest tak lubiący radzieckich widzów, że reżyser filmu postanowili nakręcić sequel. Taka jest historia z serii „Powrót Budulai”. Aktorzy, którzy grali główną rolę w tym filmie serdecznym filmowego – Kłara Łuczko i Mihai Volontir.


„Cygan”

Warto kilka słów na temat tego filmu filmowego przed wyrazić fabułę filmu „Powrót Budulai”. Aktorzy, którzy grali w pierwszej części, wziął również udział w strzelaniny kontynuować.

W centrum narracji – opowieści o Don Kozaków Claudia. Dwoje dzieci w głównego bohatera, „Gypsy” i „Powrocie Budulai” filmów. Aktorzy, którzy grali rolę córki i syna Klaudiusza, – Alexey Nikulnikov i Olga Zhulin. Ale, jak się okazuje później, natywną córkę. Claudia uratował chłopca od niechybnej śmierci raz. Cudem przeżył. Kobieta nie znaleziono go daleko od niemieckich czołgów zmiażdżonych cygańskim. Klaudiusz wychował chłopca jak własnego. Ivan – tzw młody człowiek – i nie wie, że cygańskiej krwi w żyłach.

Ale we wsi nagle przychodzi Budulai – ojciec Ivan. I Claudia zaczyna się obawiać, że obecność tego człowieka zakłócają spokój w domu.

rozbudowa

Aktorzy z filmu „Powrót Budulai” – Lucko i Volontir – stworzył na ekranie wzruszającą historię miłosną cygańskiego i rosyjskich kobiet. Claudia Budulai boi, ale w pierwszej części widowni, jest oczywiste, że kobieta ma uczucia do niego. A kiedy Roma nagle znika, odkrywa jej syna prawdy. Od Iwana szuka swego ojca.

Budulai zniknął z miejscowości wbrew ich woli. To się z nim kłopoty. Bandyci pobili go, a on stracił pamięć. Gdy w mieście został spełniony przez znanego młodego Cygana. Jednak jej nie pamiętam. Jak rosyjskim i Romów są obecne w fabuły filmu „Powrót Budulai”. Aktorzy grający rolę przedstawicieli ludzi miłujących wolność:

  1. Matluba Alimov.
  2. Oleg Khabalov.
  3. Hmayak Hakobyan.

Pamięć Budulai powrócić dopiero po spotyka syna. Roma następnie przystąpić do poszukiwania sprawców. Film "The Return Budulai" dobre końce i liryczną nutę.

Aktorzy i role

Kierowany przez A. Puste początkowo zdecydował, że główną rolą będzie wziąć Klaru Luchko. Po pierwsze, poczuł sympatię dla tej aktorki. Po drugie, pochodzenie Lucko Don Kozak. Oznacza to, że żadna inna aktorka nie mogła odgrywać rolę tak doskonale wolę silnej kobiety.

Szukaj artysty filmy z udziałem twórców spędził dużo czasu. Potrzebny był aktorem z barwnym wyglądem cygańskiej. Ale jak wśród wybitnych gwiazd radzieckiego kina nie było tak, zaproponowano mi rolę Armen Dzhigarhanyanu. Aktor pochodzenia ormiańskiego uzgodnione. Ale, jak zawsze, byłem bardzo zajęty. Dzhigarkhanyan we wczesnych latach osiemdziesiątych był, być może, najbardziej popularny aktor krajowy.

Następnie w próbce przyszedł inny, już mało znany aktor z Erewania. Był niski i miał szlachetną, ascetyczny wygląd. Może to wnioskodawca był prawdziwym profesjonalistą. Jednak nie lubił Klare Luchko. Dyrektor aktorka przyniosła bardzo mocny argument: „Nie mogę go kochać” Po Lucko nagle przypomniał jeden mołdawski aktora, który spotkał kiedyś podczas kręcenia jednego z filmów. Aktor nazwał Mihai Volontir. Mówił z okropnym akcentem. Ale jak tylko dyrektor ma tylko na to patrzeć, stało się jasne, że Budulai. Aktor, gotowy do strzału, wyciągnął po rosyjsku. Nie chciał być wyrażona przez innego aktora. Ponadto Kuznetsk Volontir nauczyć umiejętności i kute prawdziwą podkowę.

Nawiasem mówiąc, że został napisany przez kontynuację „Cygana”, przypisywany głównie Volontir. On nie przestanie przekonać Blanca nie zabić jego charakter.

ciekawostki

Aktorzy z filmu „Powrót Budulai” widzowie nadana powieści. Lucko i Volontir dużo czasu razem. Ale to było stosunki niezwykle ciepły i przyjazny.

Mihai Volntiru na planie filmów został przypisany najmniejszą stawkę. Lucko otrzymał czterdzieści rubli dziennie. Volontir musiał dostać siedem. Mołdawski dumny człowiek był oburzony i powiedział filmowcom, że nie potrzebują jałmużny, a chętnych do pracy za darmo. Jednak po ekrany pokazują pieniądze nadal wypłacane.

Jakie inne artystów wzięło udział w filmie „The Return Budulai”?

Aktorzy i rola (minor)

  1. Nina Ruslanova (sąsiad Claudia).
  2. Leonid Nevedomsky (kolektyw przewodniczący gospodarstwo).
  3. Ivan Ryzhov (General Strepetov).