241 Shares 4649 views

Magnitogorsk Aquapark „Waterfall Wonderland”: zdjęcia i opinie

Nie tak dawno temu to miejsce było zwykle średni basen, żywo przypominający sowieckiej przeszłości kraju. Nie trzeba było długo od momentu rozpoczęcia prac naprawczych i podniesiony ultra-nowoczesny aquapark w Magnitogorsk. To nie ma konkurentów i nie może być, ponieważ jest to jedyny ośrodek wodno-rozrywkowe w całej południowo Uralu.


Historia wystąpienia

Aquapark urodził się w Magnitogorsk w projektach swoich wynalazców więcej niż 10 lat temu. Jego realizacja wzięło udział wielu zagranicznych ekspertów, którzy mają już spore doświadczenie w tym budynku. Rosyjscy architekci i budowniczowie grał również w narodzinach tego giganta nie jest ostatnia rola. W rezultacie światło pojawiło ten wspaniały kompleks. Magnitogorsk park wodny został zaprojektowany specjalnie, aby zapewnić niedrogie usługi zdrowotne i rozrywkowe. Co więcej, ich zakres jest bardzo wysoka, tutaj znaleźć swoich klas, a dzieci i dorosłych. Można odwiedzić złożonych niepełnosprawnych.

Jakie szanse ma ten kompleks rozrywkowy

Wyobraź sobie, że mieszkasz w tropikach, nie kapryśny klimat od Uralu południowych. Można sobie pozwolić na pływać w morzu prawie codziennie, delektując się ciepłą wodę i łagodnego słońca. Wspaniałe, prawda? Aquapark Magnitogorsk sprawia, że to marzenie się rzeczywistością. Niezależnie od kaprysów natury i sezonu można cieszyć się wakacje na plaży, bez konieczności poświęcania czasu i pieniędzy na wyjazd z miasta. kompleks rozrywki jest znacznie różni się od nudnej brzegu rzeki. Tutaj można poczuć emocje i emocje, poprawić swoje zdrowie i przekazać użytecznych procedur. Wyposażone place zabaw i siłownie przyczyni się do poprawy wyników sportowych. Zatem, park wodny „Wonderland Waterfall” (Magnitogorsk) – miejsce, w którym zawsze czekają na korzystny mikroklimat, przyjazny personel i spokój.

rozrywka

Tutaj zostaniesz poproszony ich wielką różnorodność, więc plan natychmiast wędrować cały dzień. Pełne sobota lub niedziela reszta dadzą dobry nastrój i dać radość na cały tydzień. Aquapark „Waterfall Wonderland” (Magnitogorsk) usprawiedliwia wszelkie oczekiwania fanów elementu wody. Znajduje się na obszarze 2,2 m, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, który monitoruje temperaturę, komfortowe warunki klimatyczne i czystość wody w basenach kąpielowych. Jeśli nie udać w lecie na rzece, ponieważ doświadczenie dla składu wody i zdrowia dzieci, to problem ten nie występuje.

Najważniejszą rzeczą tutaj – to, oczywiście, park wodny. W celu powitalny w fale, ludzie tutaj, i przyjść. Na terenie rozległego pasuje wszystko, co potrzebne do komfortowego pobytu. To siedem różnych basenów, pięciu przejażdżki i 4 zjeżdżalniami. Amatorzy mocnych wrażeń mogą łaskotać nerwy i przejechać się z wiatrem, a zwolennicy relaksujący wypoczynek, relaks w basenie z podróżujących fale.

W każdej chwili, turyści znaleźć ten niezwykle piękny park wodny. Magnitogorsk, zdjęcia, które często wykazują zimno, niegościnne miasto jak żadne inne w potrzebie takich ośrodków. park wodny projekt został starannie przemyślany i znaleźć nie może być bardziej odpowiednie. Na terenie posadzone 30 krzewów róży, które nadają szczególny urok. Ale prawdziwy klejnot jest cedry, są posadzone wśród pięknie określonych bloków kamiennych, które naśladują naturalne, naturalny krajobraz. Gdziekolwiek spojrzeć, wszystko zadbane, ładne i uszlachetnia.

Aquapark Magnitogorsk ma inną niezwykłą dekorację. Jest to sztuczny staw z wodospadem, oświetlenie i żywych ryb. Nie wydał skromny karpie są tutaj bardzo organiczny wygląd. Zmęczony rozrywki, goście mogą siedzieć wokół tego stawu, obserwując przepływ pośpiechu życia w nim.

Powierzchnia wody

„Water Park Wonderland” w Magnitogorsk – jest nie tylko centrum rozrywki, a także ogromny kompleks sportów wodnych, który zapewnia szeroką gamę usług. Jest to jedyna instytucja w Południowym Uralu, który odpowiada poziomowi Europejskiej. Slajdy park wodny przeznaczony dla fanów sportów ekstremalnych i innych. Zakres atrakcji obejmuje trzy slajdy, które zostały nazwane przez kolor. Najwyższa – niebieski – ma wysokość wynoszącą około 9 m i długość większą niż 62 metrów. Wysoka prędkość i skrajne zwoje są w stanie zapewnić jasny i niezapomniane przeżycia. Nieco niższy i krótszy niż zielone wzgórza i kolorze pomarańczowym, nawet dla dzieci, nie przekracza dwóch metrów.

Dla ekstremalnych tu specjalnie zjeżdżalnia „Kamikaze”. Jest bardzo wysoki, około 27 metrów, a strome. Zjazd odbędzie się prawie pionowo, więc przygotuj się doświadczyć najbardziej niesamowite uczucie. Kolejny slajd jest nazywany „Black Hole”, jego długość wynosi 62 metrów, przechodzi ona praktycznie cały park wodny. Jego zasadnicza różnica jest ogromna ilość zakrętów, natomiast zejście odbywa się w całkowitej ciemności. W niektórych obszarach istnieją obrazy fosforyzujące, które nagle wylecieć na ciebie z ciemności.

Przeciwwskazania

Są one podane na tabliczce parku wodnego, ale przypominam raz jeszcze. Na przejazdy nie są dopuszczone do osób będących w stanie upojenia alkoholowego. Dzieci i kobiety w ciąży mogą jeździć tylko z małych, łagodnych wzgórz. Jeśli masz poważne choroby układu sercowo-naczyniowego, takich stres może być szkodliwe.

Pracownicy parku wodnego jest ciągłe monitorowanie wydajności urządzeń. Optymalna temperatura jest utrzymywana na około 30 stopni, wody w basenach wynosi co najmniej 28. Wilgotność wynosi nie więcej niż 56%.

Health & Fitness

W skład parku wodnego znajduje się siedem basenów. Jeden z nich – sport, jest ona podzielona na torach i długości do 25 metrów. Często odbywają się szkolenia drużyn narodowych i wstępne konkursy. Jest tam basen dla relaksu, jest on wyposażony w podwodne i wody powyżej masażu, który jest bardzo dobry wpływ na krążenie krwi. basen spa wyposażony w instalację grzewczą i zamkniętej pętli oczyszczania wody. Dla reszty są 6 leżaki aeromassazhnyh i 24 dysz hydromasażu. Obszar ten cud – 72 m2. Rozrywka Basen służy do uruchamiania na wzgórza. Relax jacuzzi pomocy, tutaj jest on wyposażony w dwa ciepłe kąpiele z efektem fali objazdowej. basen do masażu z efektem morze jest wyposażony w system wodospadów i aeromassazhnym plateau.

Wokół basenu są połamane tereny rekreacyjne. Będziesz mógł odpocząć z nowymi siłami, aby przejść do następnej przygody.

Tutaj przestrzeń dla miłośników sauny. W każdej chwili można odwiedzić zestaw fińskiego pary, który jest obsługiwany przez suchej pary wodnej o temperaturze 90 stopni. Po takim przepływie Bliss może chłodzić w basenie z hydromasażem, lub czcionką wody z lodem. Należy zauważyć, że kompleks ten został pierwotnie stworzony jako przystępny aquaparku. Magnitogorsk, aby stworzyć równe warunki dla wszystkich grup ludności, polityka cenowa jest zaprojektowany tak, aby pozwolić sobie na relaks i poprawić swoje zdrowie i każdy może.

Plac zabaw dla dzieci park wodny

Basen „Delfin” posiada trzy łazienki i może jednocześnie pomieścić do 60 dzieci. Są to doskonałe warunki dla dzieci: ogrzewanie podłogowe, temperatura powietrza jest niższa niż 32 stopni i dużo nadmuchiwanych zabawek. To przyczynia się do szybkiego rozwoju umiejętności pływackich. Na podstawie tej skomplikowanej pracy „Matki i Dziecka” dla dzieci od 4 miesięcy. Instruktorzy działanie mające na celu hartowania i nauczyć się pływać. Szczególne znaczenie, te zajęcia są dla dzieci niepełnosprawnych i młodych pacjentów z zaburzeniami postawy. Tutaj też znajdują się zjeżdżalnie i przejażdżki, które są znacznie mniejsze niż u dorosłych, ale nadal bardzo ciekawe.

strefa dla dzieci jest często miejscem zabawy i dyskoteki wody hałaśliwych konkursach, gdzie można świętować urodziny dziecka, będzie pamiętać przez długi czas taka uroczystość. kluby sportowe działają tutaj na osobnej harmonogramem, i po prostu odpocząć z dzieckiem, można w dowolnym momencie.

Kawiarnie i restauracje

Zajęcia wodne sprzyjają szybkiemu spalanie kalorii, co oznacza, wkrótce chce mieć. Nie jest to problem, ponieważ w parku wodnym pracuje tylko trzy restauracje. Japońska restauracja „Kioto” i włoski „Laguna” oferują wyśmienite dania kuchni narodowej kolorowe. Jeśli chcesz lekką przekąskę w duchu kuchni rosyjskiej, to zapraszamy do przytulnej diner „Pancake”. Oferuje on dziesiątki naleśniki z różnymi nadzieniami, a także różnego rodzaju napojów. Nie chcesz zostawić dokładnie kiedy odwiedzić ten wspaniały park wodny (Magnitogorsk). Opinie o nim są bardzo dobre, wszyscy turyści byli trochę zaskoczeni niskimi cenami i najwyższy poziom usług.

hotel

Jeśli jesteś w mieście na kilka dni, to zapraszamy do hotelu „Laguna”. Znajduje się w parku wodnym. Można zatrzymać się w jednym z 57 komfortowych pokoi. Warto zauważyć, że korzystanie z siłowni i parku wodnego można za darmo. Bardzo dobry powód, aby wybrać ten hotel, ponieważ po zakończeniu działalności gospodarczej w mieście, można odpocząć.

Koszt wakacji

Wielokrotnie wspomniano o dostępności lokalnych cen, teraz nadszedł czas, aby o tym mówić bardziej szczegółowo. Park wodny ma różne ceny, z których każdy ma pewne zalety.

  • Taryfa „Dzień dobry” obowiązuje od 6 rano do 10 rano, jedna godzina kosztuje 250 rubli.
  • „Akvaden 2” – dwie godziny w dowolnym czasie do 400 rubli.
  • „Akvaden 3” – 3 godziny pobytu + posiłki w dowolnym momencie, w cenie 450 rubli.
  • "All inclusive" – 550 rubli bez limitu czasowego.
  • Jest wiele kursów dla dzieci (poniżej 12 lat). Po dwóch godzinach – 300 rubli przez trzy – 350, ale nie jest ograniczony do – 450.

Ponadto, istnieją stawki grupowe, zniżki dla osób niepełnosprawnych, kupony i promocje. Warunki zmieniają okresowo, więc trzeba najpierw zadzwonić i dowiedzieć się.

opinie

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie pozytywne opinie. Ludzie lubią komfort wypoczynku, dzięki uprzejmości personelu, duży wybór rozrywki za rozsądną opłatą. Osłoni ich kilka tragedie miały miejsce tutaj. Zabijając dwoje dzieci z małą przerwą w czasie. Chłopiec utonął przypadkowo instruktorzy, a dziewczynka otrzymała urazu głowy , kiedy spadł z dorosłym mężczyzną. Czy istnieje wino bardzo centrum, okazało się, służby specjalne, a wiele zastanawiał się „czy park wodny pracuje w Magnitogorsk”. Po poważnych kontroli on ponownie otwarty i cieszę się nowych gości. Teraz bardziej zwraca się uwagę na bezpieczeństwo dzieci.

dane kontaktowe

Adres park wodny w Magnitogorsk ul. Nasyp. 9. Czekasz na poniedziałku do piątku od 6 rano do 23 wieczorem. W weekend dni od dnia pracy zaczyna się o godzinie 12:00. Park wodny znajduje się w centralnej części miasta, co znacznie ułatwia jego wizyty. można dotrzeć autobusem, jadąc wzdłuż alei Lenina. Droga nie zajmie więcej niż 15 minut.