800 Shares 2889 views

Zakupy z gazet na własną rękę

Kosz z gazet można łatwo produkowany w domu improwizowany. W procesie tworzenia, musisz zestaw papierów, klej, nożyczki i kawałek drutu o średnicy 2-3 mm 2. Wszystko to każda rodzina jest dostępny, a wraz z nim nie powinno być żadnych problemów. W skrajnym przypadku, ostatni składnik można łatwo wymienić igłę lub trzymać się sushi.

Zaczynamy z modelem

Zanim zaczniesz, musisz zdecydować, co chcesz dostać w końcu. Oznacza to, jaką formę powinna być na końcu kosza dostać gazety. Może to być wspólny pojemnik w formie ściętego stożka do góry nogami, a regularne cylinder, a także wszelkie inne, które syta. Pożądane jest, że masz w ręku była gotowa kopia – będzie to znacznie uprościć pracę.

Dokonywanie wstępnej

Pierwszym krokiem jest dokonanie wstępnej, za pomocą którego następnie zostaną wykonane koszyk z gazet – kraty gazet. W tym celu jest ono pocięte na paski o określonej szerokości i długości. Następnie drut wykonane lub jego substytut, a ta kształtka wstępna jest następnie ciasno nawinięta na nią. Na koniec paska kleju krawędzi są rozmazane i stałe. Dodatkowo musi być sucha, po czym dostaje drut i Jest również nowy preform. Ta procedura jest przeprowadzana, o ile niezbędną ilość materiału wyjściowego do wytwarzania produktu.

dolny

W następnym kroku trzeba zrobić dno. W tym gazeta uzyskane gałązki na przemian ułożone w naprzemiennych rzędach. I muszą być bardzo ciasno do siebie. Układanie odbywa się tak długo, jak to odbiera wymaganą wielkość dna. Zwykle jest równa powierzchni podstawy pojemnika. Na przykład, jeśli kosz gazet odbywa się w formie odwróconego stożka ściętego, to musimy jej dolną jeden do jednego. Jeśli długość jednego elementu nie wystarczy, to jest przyklejony inny. Po tej części pracy jest ponad, trzeba dać czas do wyschnięcia obrabiany przedmiot.

Ściany boczne i pokrywa

Na tym etapie trzeba dokładnie ustawić modelu uzyskanego w poprzednim etapie dołu, tak aby nie spowodować jego uszkodzenie. Następnie papier wystający z dna pręty wygięte na jej formę. Jeśli któryś z nich jest krótki, to wydłuża drogę, o których mowa w poprzednim akapicie. Następny naprzemiennie jeden po drugim zaczną pakować półfabrykatów. Operacja ta jest wykonywana, aż do momentu osiągnięcia żądanej wysokości. Niekoniecznie powinna być taka sama jak w oryginalnym opakowaniu. Kiedy ten warunek jest spełniony, konieczne jest, aby uzyskać kształt kosza i dać czas do wyschnięcia. Jednocześnie równolegle, można dokonać pokrywę. Wykonany jest podobnie do bazy. Jego wymiary powinny być takie same, jak w przypadku górnej części Papier otrzymany fałszerstwa. Ponadto, wszystkie połączone przez cięgna. Ponadto, jeżeli te kwadratowe kosze splot z gazet, to nie powinno być wiązać 2-3 (w zależności od wielkości). Ale do rundy i jeden będzie bardzo mało. Wtedy trzeba dać czas do tyłu, aby klej zamarł. Na ostatnim etapie otrzymany kosz pokryte farbą. Aby to zrobić, to najlepiej używać puszkę sprayu. Po wyschnięciu, artefakt jest gotowy, a to może być stosowane do innych celów, na przykład do przechowywania.

wniosek

Materiał ten przegląd koncentruje się na jak splot kosz z gazet. Uproszczony algorytm do jego budowy, praktyczne zalecenia.