656 Shares 5481 views

dom projekt 9 9: szczególnie lokalizacja i budowa obiektów

Przed przystąpieniem do budowy własnych domów, powinniśmy zdefiniować działkę, na której się znajduje. Po powinny przygotować dom dwukondygnacyjny w dniu 9 września, która weźmie pod uwagę rodzaj gleby na miejscu.


cechy lokalizacja

Projekt musi być określony rodzaj izolacji i fundament nowego budynku. Po tym wszystkim, geodezyjne gruntów ma bardzo ważną rolę w tym czynnikiem, niezależnie od materiału podstawowego stosowanych w budownictwie. Należy również zwrócić szczególną uwagę na położenie systemów komunikacyjnych. Mimo wszystko, na przykład, przeprowadzenie komunikacji gazu lub wody w chwili obecnej jest zbyt kosztowne. Należy również określić z góry lokalizacji szpitali, przedszkoli, szkół i sklepów. Pożądane jest, aby były blisko. Strefa klimatyczna lokalizacja domu wpływa również:

– widok z dekoracją elewacji;

– typ izolacji i grubości;

– rodzaj drewna;

– sekcja drewna.

projekty

Po określeniu część należy określić typ budowy. Klient może wybrać odpowiednią opcję z istniejących lub zamówić indywidualny projekt domu 9 9. Do tej pory, dzięki różnych odcinków drewna mieszkaniowego można zrobić w tym stylu:

– Nowoczesna.

– Medieval.

– Colonial.

– Styl szwajcarskiego domku.

Najbardziej popularne w tej chwili jest projekt domu 9 9. Ten dom jest dość prosty w budowie. Ze względu na jego kształt kwadratowy domu doskonale usytuowany na działce o powierzchni około 1 splocie.

Gotowe projekty domów standardowych 9 o 9 metrów pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Mogą one być regulowane przez specjalistów na zamówienie. można umieścić różne okna i drzwi, ścian wewnętrznych.

Droższe jest projekt domu 9 9 wykonana z laminowanego drewna fornirowanego. Koszt takich urządzeń w porównaniu z innymi konstrukcjami będzie w przybliżeniu taka sama, ponieważ jej ocieplenie sugerują minimalne koszty.

Budowa wymaga profesjonalnego podejścia, dlatego do przeprowadzenia prac samemu nie jest zalecane. Konieczne jest, aby wybrać odpowiedni wykonawcy, od którego będzie zależeć od wartości i komfort przyszłego domu, jak również szybkość jego budowy. Pamiętaj, że przed podpisaniem umowy z wykonawcą, powinno się dokładnie zbadać wszystkie opinie na ten temat. Należy również spojrzeć na już zbudowanych struktur, które wykonawca.

Struktury fundamentowe

Struktury fundamentowe mogą być wznoszone niezależnie. Wiadomym jest, że domy z drewna są łatwe. Najczęściej podstawą do produkcji dwupiętrowym domu używanych:

– Belt.

– Stolbovoy.

– Mieszane.

Stos podstawa mogą być stosowane do budowy domów klejony fornir lub drewna o przekroju poprzecznym co najmniej 150 mm, bez dodatkowej izolacji i wykończenia elewacji. Koszt budowy takiego fundamentu – około 70.000, z wyłączeniem pracy.

Wielu ekspertów zaleca się stosowanie taśmy lub mieszanym rodzaju fundamentu, z uwzględnieniem obciążeń wiatrem i struktur stabilności. Taki fundament musi być wybrany do budowy drewnianych budynków więcej niż 150 mm. W każdym razie, dom projekt 9 9 powinien również zawierać opis rodzaju wymaganej dla fundamentu.

dach

Ostatnim etapem budowy budynków jest budowa dachu. Do domu z baru naturalnej wilgoci początkowo ustawiony dach blistrze. Dopiero po przedmiot może rozstrzygać, które można umieścić już wykończenia dachu.

Czas układania dachu zależy od stopnia skomplikowania projektu i wybranego materiału. Jeśli budowa wykonawcę budynku był zaangażowany, to Ostatnim krokiem jest podjęcie domu do Świadectwa Przejęcia. W tym celu powinny być poważnie brane pod uwagę, ze względu na jakość wykonywanej pracy zależny i komfort w prywatnym domu.