785 Shares 3001 views

Podstawą serii i streszczeniem „Wspaniałe stulecie”

Ogromna popularność otrzymały serię „Wspaniałe stulecie”, wyreżyserowany przez dyrektorów tureckich. Film został pierwotnie odzwierciedlenie rzeczywistych wydarzeń, które miały miejsce na wysokości panowania dynastii osmańskiej. Podsumowanie „Wspaniałe stulecie” i najważniejszych wydarzeń w filmie pochodzą z 15 wieku.

Krymski urody Alexandra Lisovskaya zostaje schwytany najeźdźców, a następnie doprowadzić go jako dar dla sułtana osmańskiego Sulejmana. Stając się jednym z setek konkubin, Aleksander wezwał wszystkich jej kobiece wdzięki, aby wyróżniać się i wygrać miłość sułtana. Tam zapomina o swoich korzeniach, a nawet jego imię. Teraz Hjurrem – ulubiony z sułtanem. Ale to nie zwalnia Hjurrem z różnych testów, bo życie w haremie wydaje tylko spokój.

Podsumowanie „Wspaniałe stulecie” może nie odzwierciedlać cały obraz dramatu. Życie bohatera jest w ciągłym niebezpieczeństwie. I nawet po urodzeniu pierwszego dziecka, członek dynastii Osmanów, Hjurrem i pozostaje niewolnikiem w oczach środowiska sułtana.

Podsumowanie „Wspaniałe stulecie” w pierwszych dwóch sezonach. Luksusowe pokoje w Pałacu Top Kapi, dekoracje, wielkiej wędrówki i podbojów sugeruje, że jest to rzeczywiście Turcji wspaniały wiek. Streszczenie filmu nie może odzwierciedlać wszystkie niuanse i intryg. Ale głównym fabuła jest prosta: miłość przechodzi liczne testy. Hjurrem zemsty na swoich wrogów, którzy próbowali wielokrotnie ją otruć, stab, palić i wystawiać zdrajcę. Po urodziła pięcioro dzieci, wielkiej Sulejmana, że zwerbował ogromną siłę i doświadczenie, które zaczyna kontrolować harem. To jest uważany za najwyższy punkt kobiecej hierarchii Sułtanatu. Wydaje się, że nic nie może podważyć jego władzę. Ale ta kobieta ma słabe strony – to jej dzieci, które potrzebują ochrony. Po tym wszystkim, jest jeden spadkobierca – najstarszy syn Mustafa, który ukazał się w Sultan od innych nałożnic, a przed haremu przyszedł Hjurrem.

Podsumowanie „Wspaniałe stulecie” Sezon 3. Sultan nadal spędza dużo czasu w kampaniach, jego najbliższego przyjaciela i sojusznika – Ibrahim Pasha Suleiman towarzyszyć wszędzie. Pasza – silna postać, wpływanie na opinie i decyzje padyszacha, co jest bardzo irytujące Hjurrem. W sezonie 3, tragiczne wydarzenia rozwijają: Pasza skazany na śmierć, która pojawia się pod osłoną nocy. Więcej niż tylko wielkiego wezyra, ale siostra mojego męża i Sultan Ibrahim Pasha ginie z rąk morderców, oprawców. Wszystko oskarżony kochanie i matką pięciorga spadkobierców – Hjurrem Sultan. Siostra sułtana – Hatice zawaleniem całe życie, bo brat odebrał jej ukochanego męża. Teraz w głowie tylko jedno marzenie – aby zniszczyć Hjurrem żadnych środków. W rezultacie, Hatice wreszcie szaleje z daremnych prób i popełnia samobójstwo, pozostawiając dwoje dzieci.

Podsumowanie sezonu serialu „ostatecznego wspaniałego wieku”. Przed publicznością są jak najbardziej tragicznych wydarzeń. Już jeden urok pięknych scen, w których widz może oglądać kochanków. Według historii, jest skazany na śmierć najstarszego syna sułtana, zrodzonego czerkieski Mahidevran. To jest tak wstrząśnięty wszystkich członków dynastii osmańskiej, że seria zgonów i nędzy nie zatrzyma. Dies najmłodszego Hjurrem syn podważające zdrowie rodziców.

Zgodnie z planami twórców, pokaz zakończy się po śmierci Sulejmana, który jest daleko przeżyć jego ukochanej. Widzowie będą mogli oglądać walkę o władzę synów rozbitków, a także wykonanie jednego z nich, kiedy to silny rywal, aby wstąpić na tron. To wydarzenie będzie oznaczać początek końca Wspaniałe stulecie Turcji. Rzeczywiście, większość Turków nadal uważa się, że tron musiał wspiąć Mustafa, czyli pierwszego syna władcy. Kara Mustafa – poważny błąd, że władca skazane na Osmanowie do upadku i rozkładu.