302 Shares 2176 views

włókniak skóry: jak pozbyć się anomalii

Włókniak skóry jest łagodny nowotwór tkanki łącznej. To może być twarde i miękkie. Ciągłe przedstawiają powstawanie gęstej, która działa na 1 cm powyżej powierzchni skóry. Struktura ta jest pomalowane w jasnym kolorze różowym, ma gładką powierzchnię, znajdujący się na nodze lub na szerokiej podstawie i może objawiać się ludziom w każdym wieku, w każdym obszarze skóry.


Miękka skóra włókniaki mogą znajdować się w różnych miejscach. Najczęściej ten nowotwór występuje pod pachami, na klatce piersiowej, pachwinowych fałd. Nowotwór ten najczęściej pojawia się u starszych kobiet. Z wyglądu przypomina miękki włókniak pomarszczoną worek do 1 cm. Jest to kolor skóry podobny do ciemno brązowego. W niektórych przypadkach, formowanie wydłużonego wyglądają jak grudki, a czasami są nici lub osiągnąć olbrzymie proporcje – do 20 cm.

Chociaż etiologia tych struktur nie są w pełni znane, według badań widać wyraźnie dziedzicznej predyspozycji do powstawania mięśniaków. Ważnymi czynnikami są wyzwalacze urazu lub zapalenia.

Do głównych przyczyn powodujących mięśniaków są stałe tarcie na styku odzieży lub fałdy skóry. Niektórzy eksperci uważają, że ze względu na powstawanie starzenia się skóry pojawiają.

Zaburzenia układu wydzielania wewnętrznego mogą sprzyjać tworzeniu się włókniaków. często pojawiają się u kobiet w ciąży, ze względu na wyższy poziom progesteronu i estrogenu, a także u chorych na cukrzycę oraz w akromegalii.

Niektórzy naukowcy uważają, że włókniak skóry związanego z zakażeniem papillomovirusnoy spożyciu.

W odniesieniu do objawów The włókniak skóry szczególnej troski nie dostarcza, na pierwszy plan czysto estetycznych problemów. Częste podrażnienie edukacji może prowadzić do jego wzrostu, istnieje ryzyko zranienia. W przypadku uszkodzenia mogą prowadzić mniejsze krwawienia i ból.

leczenie fibromialgii

Przed rozpoczęciem leczenia należy upewnić się, że jest to naprawdę włókniak i wyeliminować możliwość wystąpienia chorób nowotworowych. Wymaga to, aby dokładnego rozpoznania, nie należy mylić z mięśniakami czerniaka, mięsaka brodawczaka melanocytów znamię, włókniak skóry, wulgarnym brodawek.
Obecnie nie ma skutecznej metody chirurgiczne usunięcie mięśniaków. Najnowsze technologie pozwalają, aby ten proces prosty i szybki. Z prostej operacji w 10-15 minut pacjent bezboleśnie pozbyć mięśniaków. Procedura nie wymaga hospitalizacji, a po krótkim odpoczynku w szpitalu człowiek może powrócić do codziennych czynności.

Operacja w celu wyeliminowania choroby przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Na przykład, włókniak na nodze może zostać usunięty przez wycięcie chirurgiczne, przez zabiegu fal radiowych lub laserowo. Metoda działanie jest wybrany indywidualnie dla każdego pacjenta i zależą od charakteru lokalizacji i wielkości płodu.

Po 3-4 dniach po usunięciu mięśniaków na dawnym miejscu pojawia skorupę, która po tygodniu nie ma własny. Jako szczątkowego wpływu na miejscu lokalizacji edukacji mogą pojawić się mała blizna. Zdalne mięśniaki rzadko nawracają. Dzięki wielu nowych technologii i technik, aby ponownie pojawiły edukacja może być ponownie skierowany.

Aby zapobiec dalszemu wzrostowi mięśniaków, to musi być czas, by zacząć leczyć. Istnieje również ryzyko zwyrodnienia choroby do nowotworu złośliwego. Dlatego leczenie mięśniaków należy rozpocząć niezwłocznie po jej odkryciu.