712 Shares 6907 views

Usuwanie odcisków lasera: opinie, efekty, zdjęcia

Powoduje dyskomfort podczas chodzenia dużo: niewygodne buty, nieprawidłowy chód, mokre nogi lub nieprawidłowości wkładkę. Wszystkie te problemy w końcu doprowadzić do jednej rzeczy – pojawienie się pęcherzy. Odciski może dostarczyć nie tylko dyskomfort, i dyskomfort podczas spaceru lub jazdy, ale również spowodować znaczny ból osobie. Oczywiście, w większości przypadków, odciski znikają same z siebie (z eliminacji przyczyn), a po kilku dniach ich istnienia nie przypominają niczego. Jednak wiele z systemem sytuacji, osoba może być konieczne usunięcie lekarza z odciskami. Laser jest najczęściej zbierane modzele macierzystych, bo pozbycie się ich jest bardzo trudne.


gatunek

Każda osoba może mieć modzele na nogi lub ręce. Wszystko w przyrodzie istnieją cztery typy tej choroby:

 • Mokro (z wodą, miękkie). Pęcherzyki z niezwykłą akumulacji płynu w formacji, po dłuższym mechaniczną buta ciernego i skóry. Zazwyczaj pęcherze mijają szybko i nie wymagają specjalnego traktowania. Jednak, gdy zakażone osoba może odczuwać ból i dyskomfort podczas chodzenia.
 • Suche. Stałe kukurydzy mogą występować jako osobne nowotworu, lub być wynikiem na mokro. Warto zauważyć, że samo w sobie trudne Kalus nie jest bolesny dla pacjenta. Jednakże w późniejszych etapach guzów litych u nogi mogą spowodować pęknięcia i ból.

 • Odciski. Patologia ta odnosi się do suchego zrogowacenia, odciski rozdzielczości, lecz znacznie większe niż konwencjonalne suchych formacji.
 • Rod. Zazwyczaj te pęcherze umiejscowione w przestrzeni między palcami i na całej powierzchni stopy. Cechą charakterystyczną tych konstrukcji jest to, że istnieje tylko niewielki guzek na powierzchni skóry z otworem w środku, a głęboko w skórę pozostawiając sobie edukację pręt (root) corpus.

Co będzie leczyć laserem?

Usuwanie odcisków lasera wskazany tylko wtedy, gdy edukacja skórzaste jest pręt lub daje ból. Ważne jest, aby pamiętać, że ból i dyskomfort podczas chodzenia u pacjenta mającego tylko z bardzo zaawansowanych przypadkach. Rod modzele na stopach jest bardzo trudne do wyleczenia ludzi środków lub pumeksu. Korzeń tej edukacji idzie w głąb skóry. Usuwanie suchych odcisków lasera jest jedynym sposobem na pozbycie się tej patologii. Z pomocą promieniowania laserowego lekarz może szybko i prawie bezboleśnie usunąć całą powierzchnię zanieczyszczoną bez wpływu na zdrowe tkanki.

Jak to proces usuwania?

Przed rozpoczęciem procedury lekarz jest konieczność znieczulenia nieprawidłową skóry. Laser jest specjalnym urządzeniem, które emituje fale elektromagnetyczne. Urządzenie magnetyczne wiązek są umieszczone na belce, która jest zdolna do łatwego cięcia i usuwania uszkodzonych tkanek.

Usuwanie odcisków lasera odbywa się na 2 sposoby:

 • Przez odparowanie wody, w patologicznych obszarów i zainfekowanych tkanek.
 • Ze względu na koagulację i mechanicznym usunięciu części cięcia.

Promienie laserowe mają właściwości przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i antyseptyczne. Cała procedura jest usunięcie zrogowacenia się w ciągu kilku minut (2 do 10). Po zabiegu, w miejscu tworzenia suchej skóry pojawia się nieznaczne wgłębienie. Po usunięciu lekarza produkcji suchego zrogowacenia laserowy (ocen pacjentów mówi, że proces ten jest całkowicie bezbolesny), przetwarza się rany roztworem antyseptycznym, a następnie nakłada się bandaż gazy. Pacjent powinien być starannie monitorowany aby stanu opatrunku rany i okresowo działa się roztworem antyseptycznym. Z należytą starannością będzie opóźniony ranę w najbliższej przyszłości, a z kukurydzy zostanie zakończona.

rehabilitacja

Aby pozbyć się bólu i szybkiego uzdrowienia pacjenta najlepiej zastosować suchy usunięcie zrogowacenia laser. Zdjęcia przed i po zabiegu, że gdy prawidłowo, imprezy pooperacyjnych u pacjentów pojawiają się powikłania. Jaki powinien być proces rehabilitacji?

 • Pacjent nie musi zdjąć skórkę z witryny przetwarzania.
 • Niemożliwe jest grzebień ranę.
 • Natychmiast po usunięciu modzele pacjentowi najlepszą opiekę stopy. Nie trzeba biegać, chodzić dużo i inaczej peretruzhdaetsya go. Najlepszym rozwiązaniem jest do leczenia ran leżenia w łóżku, przynajmniej przez kilka pierwszych dni.
 • Aż do całkowitego uzdrowienia ran pacjent nie powinien iść do basenów, saun i łaźni.
 • Nie trzeba usuwanie odcisków lasera (referencje pacjenta o tym mówić) w przyszłości mogą swobodnie kontynuować normalne życie. Jednak do szybkiego gojenia się rany należy stosować na nim gazy bandaż roztworem antyseptyczne. Dla pacjenta, to jest bardzo ważne, aby zapobiec zakażeniu rany, a proces rehabilitacji został pomyślnie przeprowadzono.

Z kim mam się skontaktować?

Zanim ostatecznie pożegnać śmierdzą guzków skóry i prowadzić usunięcie suszu modzele lasera, pacjent musi odwiedzić dermatologa. Fachowiec jest w pełni zbadać ich pacjenta i ustalić, czy usuwanie odcisków laser może wyprodukować. Niektórzy mieszkańcy boją się iść do szpitala na konsultacje. W takich przypadkach, przed zabiegiem, powinni porozmawiać z Podiatry (specjalisty, który leczy choroby stóp).

Plusy i minusy procedury

Jakikolwiek wpływ na organizm człowieka ma pozytywne i negatywne strony, nie jest wyjątkiem i usuwanie modzele laser. Zdjęcia przed i po zastosowaniu lasera mówią same za siebie, jednak należy opracować na plusy i minusy tej procedury.

Zalety depilacji laserowej:

 • Zakażenie rany jest całkowicie wyeliminowane w trakcie postępowania.
 • Laser całkowicie zniszczyć wszystkie patogeny i bakterie, więc procedura gojenie się ran jest dużo szybciej.
 • Czas trwania ekspozycji lasera nie przekracza 10 minut.
 • Brak krwi i bólu podczas operacji.
 • Kompletna wybawienie z dotkniętych obszarów dla jednej wizyty u specjalisty.
 • Po ekspozycji skóry laser nie ma śladu pozostaje. Warto zauważyć, że podczas usuwania odcisków lasera w miejsce pracy nie tworzą blizny, blizny i inne niedoskonałości skóry.

Procedury Wady:

 • Wysoki koszt promieniowanie laserowe.
 • Przeciwwskazania u niektórych pacjentów.

Kto nie powinien?

 • Kobiety w ciąży i młode matki, które karmiły piersią dziecka.
 • Z ogólnego złego samopoczucia, zmniejszenie odporności.
 • Pacjenci cierpiący na cukrzycę.
 • Ludzie, którzy cierpią z powodu raka.
 • Cierpi na opryszczkę w kukurydzy.

Usuwanie odcisków lasera: opinie, skutki, wnioski

Pojawienie się odciski i modzele mogą znacznie pogorszyć życiu każdego człowieka. Często pogrubienie skóry są od siebie, a ich właściciel nie je leczyć. Jednak w niektórych przypadkach bez leczenia po prostu nie może zrobić. Liczne opinie sugerują, że stosowanie lasera usunąć modzele jest bezbolesny i bezpieczny sposób pozbyć się tej plagi. Wszystko dyskomfort i ból po usunięciu laserowym odbywają się zazwyczaj w ciągu 14 dni. W tym przypadku, skóra nie ma śladu pozostaje modzele.

Należy zauważyć, że pacjenci w każdym razie nie jest zalecany do samoleczenia, ponieważ pręt idzie głęboko w skórze. Dość trudno jest pozbyć suchego rdzenia modzele, więc pomoc jest najlepiej skonsultować się ze specjalistą.