606 Shares 7225 views

Wybierz modne koszule dla mężczyzn z długimi rękawami

Tak się stało, że szafa mężczyzny jest znacznie mniej różnorodna niż kobieta. Obserwując gwałtownie zmieniające się trendy, możemy stwierdzić, że w tym sezonie zimowym wybitni projektanci okazali się zwykłymi koszulem męskim z długim rękawem w jeden z najbardziej stylowych elementów odzieży. Są integralną częścią garnituru, można je nosić samodzielnie. Możesz unbutton górny przycisk, w uroczystych przypadkach są one nałożone motyl lub krawat.


W sezonie 2013-2014 słynni projektanci oferują kilka stylów. Najczęściej są klasyczne koszule męskie z długim rękawem z tradycyjnym kołnierzykiem, bez niego, ze statywem lub w stylu wojskowym. Możesz wybrać dowolny model na swój gust i w zależności od tego, jakie zdarzenie planujesz udać się.

W 2014 r. Modne koszule męskie, których zdjęcia można zobaczyć na tej stronie, w klasycznej sile będą stosowne w biurze, na oficjalnych imprezach, na imprezach. Z reguły modele te mają kołnierzyk. Muszą nosić kurtkę i spodnie. Pomimo faktu, że te próbki mają surowy wygląd, wyglądają bardzo stylowo. Najbardziej popularne w tym sezonie będą koszulki z białego, czarnego i ledwie zauważalnego klatki.

Nie wszyscy członkowie silniejszego seksu, jak garnitury. Dla nich projektanci oferowali koszule męskie z długimi rękawami bez kołnierza. Ci, którzy chcą wyglądać męskimi, możesz pozostać w stylu wojskowym. W tym sezonie szczególnie popularne są męskie koszule z długimi rękawami szarych, płowych i niebieskich świerków. Modele w tym stylu mają kieszonki plastikowe, ramiączka.

W tym roku, oprócz tradycyjnych koszul, wełny, cienkich dzianin, denimu i skóry. Niektórzy producenci zaproponowali w tym sezonie przezroczyste koszule męskie z długimi rękawami. W zimie cienkie swetry noszone są nad nimi.

Mężczyźni, którzy preferują styl Casual, można patrzeć na modele w klatce lub pasku, a być może z odejmowaniem lub wydrukiem kwiatowym. Takie ubrania są dość odpowiednie na spacer, datę, imprezę itp.

Jest oczywiste, że w szafie ludzi biznesu powinny być męskie koszulki pod spinki do mankietów. Ważne jest, aby nauczyć się wybierać właściwy i, oczywiście, nosić to akcesoria. Dobrze wiadomo, że mniejsze spinki do mankietów, bardziej eleganckie i kosztowne wyglądają. Poprawnie dopasowane, będą stanowić decydujący nacisk na wizerunek człowieka.

Koszula pod spódnicami różni się od tradycyjnych modeli przez mankiet. Zwykle jest to francuski lub podwójny typ. Są to dwie warstwy materiału, które po złożeniu są splecione. Ta koszula doskonale łączy się z garniturem biznesowym.

Spinki do mankietów najlepiej noszą białą koszulką (ale z pewnością podwójnym mankietem) lub elegancką koszulą na wieczór. W tym przypadku może nie mieć podwójnego mankietu i naturalnie nie powinno być przycisków. Konieczne jest przestrzeganie ścisłej zasady – mankiety powinny wysuwać się spod tulei kurtki nie więcej niż półtora centymetra.

Uważa się, że koszula typu "francuski" powinna być noszona w garniturze handlowej drogą, a wieczorny przyjęcie gali jest bardziej odpowiednią koszulką z wiedeńskim lub połączonym mankietem.