120 Shares 3015 views

Pies tłuszczu gruźlica i zapalenie oskrzeli

Internet jest często rodzi pytania o zaletach remedium ludowej w leczeniu wielu chorób. W zimie, na przykład pytania na kaszel i ból gardła są aktywne, jak zawsze. Wielu ludzi poleca ciepłe mleko i masło lub miód, masło herbatę, ale niektóre będą również dowiedzieć się, co najbardziej spektakularny ludowym na te bolączki jest plitochki normalna czekolada. Smaczne i zdrowe. To jest – proste problemy napotykane przez nasz organizm, ale warto skorzystać, gdy stan zdrowia pogorszył się więcej, na przykład choroby jak gruźlica?

Zwalczać choroby otrzymała antybiotyki i inne kompleksy witaminowe, które przyczyniają się do poprawy odporności, która z kolei jest zwalczanie rozprzestrzeniania prątka gruźlicy. Niestety, w ostatnich latach wiele osób ma ciało ma czas na dostosowanie się do najbardziej nowoczesnych antybiotyków i ich stosowanie nie korzysta – leczenie staje się bezużyteczny. W takich przypadkach, ludzie często zwracają się do tradycyjnych leków. W leczeniu gruźlicy, wielu polecam wszelkiego rodzaju mikstury na aloes , a także korzystać z psa tłuszczu.

Historia wykorzystania tłuszczu jako leku rozpoczyna się (oficjalnie) do V wieku. Następnie Hipokrates powiedział, że gruźlica jest najlepiej wykonać za pomocą tłuszczu okołonerkowego owce. Dziś znacznych ilości tłuszczu właściwości leczniczych posiadał tylko niedźwiedź, świnia, tłuszcz borsuka i psów.

Dla więcej niż jednego wieku w medycynie ludowej używa pies tłuszczu gruźlicę. Unikalny skład chemiczny tego tłuszczu nie ma odpowiednika w skali światowej. To działanie bakteriobójcze wobec prątków gruźlicy powodu substancji biologicznie czynnych, który zawiera co psi tłuszczu, bakterie są niszczone. Do użytku oznacza, że trzeba jedną łyżkę na pół godziny przed posiłkiem. Jeśli tłuszcz jest ciekły konsystencji musi być ogrzewany w łaźni wodnej.

tłuszczu psa jest również wyposażony w dużej zawartości olejów tłuszczowych, jednonienasyconych kwasów tłuszczowych i wielonienasyconych. Tłuszcz zawiera składniki mineralne, kwasy nukleinowe i białka znaczne złożone. Produkt ten jest doskonałym źródłem prowitamina A, witamina B, witamina E.

Ten „lekarz ludowa” ma korzystny wpływ na płuca, oskrzeli, górnych dróg oddechowych, co również sprawia, że tłuszcz pies użyteczne w zapalenie oskrzeli i krtani. Ponadto, pies tłuszcz jest doskonałym środkiem dezynfekującym i gojenia się ran agenta. Miejscowe stosowanie przyspiesza gojenie skóry po urazie lub chorobie. Silny efekt gojenia sprawia psa jednego z najlepszych agentów tłuszczu zmniejszenie dla skóry dotkniętej chorobami, takimi jak łuszczyca, choroby lisa i trąd. Tłuszcz jest używany do kontroli ból w mięśniach, kościach (AChE). To znacznie ułatwia maści bóle stawów, które często są związane ze zmianą pogody.

W uzupełnieniu do powyższego, pies tłuszczu przystępnej cenie i długiej trwałości. To „lekarstwo” może pozostać stabilna przez 18 miesięcy.

W przeciwieństwie do wielu innych tradycyjnych leków, pies gruby nie ma przeciwwskazań. Niezależnie od wieku i wrażliwości na leki, należy traktować z tłuszczem lub wykorzystać go jako środek zapobiegawczy może być wszystko. Skuteczność tej metody (używać tłuszczu psa z zapaleniem oskrzeli i gruźlicy) zostało udowodnione przez wielu pokoleń naszych przodków. Jeśli zalecane stosowanie gruźlicy tłuszczu pies, ponieważ jest w stanie poradzić sobie nawet z bakteriami gruźlicy, można tylko sobie wyobrazić, jak ten lek jest w stanie radzić sobie z innych, bardziej powszechnych chorób.

Dbaj o siebie i pozostać zdrowym!