574 Shares 3269 views

Jak nie zajść w ciążę bez bezpieczników. Co zrobić, aby nie zajść w ciążę

W dzisiejszym świecie radość cielesnych rozkoszy, nie towarzyszą ciąży jako niezbędny konsekwencji, długo uważany za coś nieprzyzwoitego. Po prostu radość z bliskości z kimś kochasz – to takie naturalne.

Planowanie Ciąża i radość z seksu dzieje się spontanicznie. I nieoczekiwane seks, więc jest bardziej przyjemna. Planowanie miłości, gdyż nie jest akceptowane, ale jeśli główny cel – ochronę bez środków antykoncepcyjnych, trzeba wypracować kilka metod. I w tym przypadku musimy być uprzejmy dla obu partnerów.

W ogniu namiętności zalegającą raz pomyśleć, jak zajść w ciążę bez konserwantów, więc lepiej jest myśleć z wyprzedzeniem.

Jak wiele sposobów, aby wiedzieć?

Nawet w czasach starożytnych, ostry seks nie zawsze kończy zaokrąglony brzuch partnerki. Nawet wtedy, nie wszystkie kobiety były gotowe do roli matek dużych i najbardziej zaawansowane i śmiały z nich praktykowane różne „antiberemennye” sposoby kochania.

Najbardziej skuteczne i sprawdzone opcja jest zajść w ciążę bez konserwantów, przekazywanej z pokolenia na pokolenie, więc doszli do nowoczesnych lyubeznits.

Mniej lub bardziej skuteczne środki i metody kontroli urodzeń uczynić popularnym dwadzieścia wiadomo każdy doświadczony parę.

Wśród nich douching i stosunek przerywany, a najczęściej używane przez partnerów.

Jednak należy zauważyć, że żadna z tych metod nie może dać absolutnej gwarancji ochrony. A także w celu określenia „ich” metody, konieczne jest zbadanie zawiłości wszystkich niuansów ciała – i ukochaną osobą.

Intymne rzeczy muszą być przedyskutowane z ginekologiem

Praktyka seksu – ciekawa nauka, ale profesorskie wysokości tylko jakościowo bada teorię można to osiągnąć. Para musi być przygotowany na to, że część teoretyczna konieczności „niech” trzecią, czyli doświadczonego lekarza-ginekologa.

Dlaczego to zrobić? Jakiekolwiek wady w seksie ani uważał się za człowieka, to nie będzie w stanie zidentyfikować szereg kluczowych czynników wewnętrznych i zewnętrznych wpływających na możliwość poczęcia.

Tak często pytanie: „Co zrobić, aby nie zajść w ciążę” – wykracza poza sypialnią i intymnych relacji. sobie prawo do decydowania, czy to, aby ludzie, ale bez profesjonalnego doradztwa para jest tak trudne do zrobienia.

Minimalny kurs: szczęście czy problem?

Przed pobłażać w ciągłej medytacji na temat: „Co zrobić, aby nie zajść w ciążę” – trzeba zrobić, i czy jest to Twój temat. Według statystyk, 35% kobiet w wieku rozrodczym muszą dokonać ogromnych wysiłków w ciąży „odwrócił”.

Być może brzmi to nieco surowy, ale prawdopodobieństwo, że kobieta, za wszelką cenę ocalić od niechcianego Ciekawa sytuacja jest wręcz przeciwnie – musi być zapisany przed ewentualnym bezdzietności jest bardzo wysoka.

I tutaj możemy mówić nie tylko o niepłodności. Istnieje szereg innych niuansów korpusu, zapobiega koncepcji, i nietypowych położenia macicy i ich zginane, a w skład flory pochwy, co może być katastrofalne dla męskich plemników.

Wszystko o stan organizmu można znaleźć tylko na wynikach badania. Być może po nich zamiast naciągane problemy jak nie zajść w ciążę bez konserwantów, będzie inny: jak mieć dzieci …

Kocham w kalendarzu

Jeden z najstarszych i najczęściej stosowanych metod ochrony pozostaje kalendarz. Jest uważany za najbardziej wiarygodne, chociaż absolutna pewność, to nie może być. Co można powiedzieć, te kalendarze są czasami kłamać. A nawet jeśli produkt jest znany w niektórych przypadkach zawiedzie, wówczas obliczenia również nie powinny opierać się zbyt wiele.

Ale skoro mówimy o tym, jak nie zajść w ciążę bez bezpieczników zwykłej antykoncepcji nie wspomnę.

Aby nie „leci” po rozliczeniu, kobieta musi dokładnie wiedzieć, które dni między okresami ona ma okres (jaja gotowe do zapłodnienia) ovulyativny.

Czas trwania tego okresu jest niewielki – zaledwie 1-2 dni, wchodzących w połowie cyklu.

Za najdokładniejszy w obliczeniach, można użyć różnych technik (z tego powodu istnieją całe połacie), z których jeden – odejmowanie.

Istota tej metody polega na wyborze najkrótszy i najdłuższy cykl menstruacyjny w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Liczba dni długi cykl powinien wziąć 11 i 18. Ten krótki – daje możliwość, aby zrozumieć, co konto z dni pomiędzy okresami pojawia maksymalną prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.

Przykład 30 – 11 = 19. dziewiętnastego – początek niebezpiecznej okresu.

I 25 -18 = 7.

Oznacza to, że według obliczeń, od 7 do 19 dni jest konieczne do wykonywania zwiększoną czujność w łóżku.

warunki temperaturowe

Nie przegap owulacji, można użyć innej metody – do pomiaru podstawowej temperatury.

Procedura nie jest bardzo przyjemne, ale daje ogromną pewność, że dzień owulacji, kobieta może określać w sposób autonomiczny i bardzo dokładnie, ponieważ wykres podstawowej temperatury ciała jest dość stabilny przed opuszczeniem dojrzałe i gotowe do przyjęcia nasienia jajo jest znacznie zmniejszona.

Aby czasami zmniejszyć ryzyko zajścia w ciążę bez konserwantów, Kobieta potrzebuje codziennie rano, bez wychodzenia z łóżka do pomiaru temperatury w odbycie. Wszystkie wskazówki konieczne do ustalenia i przeprowadzenia codzienne analizy porównawczej.

Najbardziej przyjemny sposób – seks w saunie

Dla ludzi, którzy nie mają wziąć wolne od rozwiązania aktualnych problemów, jak chronić swojego partnera z niechcianą ciążą, zbyt, jest temperatura. Ale jest o wiele bardziej przyjemne niż samic.

Fakt, sperma niezdolność do odtworzenia w zbyt wysokiej temperaturze udowodnione naukowo. Nawet podczas tureckiego Sułtanatu człowieka próbującego chronić jego licznych żon i się głównie na liczne potomstwo, usiadł przed stosunkiem seksualnym w misce z ciepłą wodą.

Analizując sposoby ochrony przed ciążą kobiet wykonanych ludzie mogą dojść do wniosku, że miłość jest w wannie nie jest pozbawiony nie tylko romantyczny, ale również znaczące.

Jednak, aby w pełni chronić swoją partnerkę, mężczyzna musi trzymać się w łaźni parowej i pół do dwóch godzin (w tym czasie plemniki tracą żywotność) sam ze swoimi myślami, a następnie zaprosić damę.

Przerywanie akt

Studiowanie i opcje, jak zajść w ciążę bez bezpiecznika badania, najbardziej proste, wiele par czuć przerwaną współżycia. Ale żeby zatrzymać się w czasie i znaleźć inną spermę „statek”, człowiek musi mieć duże doświadczenie seksualne, powściągliwość, ostrożność i nie być egoistą.

Opierając się na fakcie, że podczas dobrego seksu może być tak namiętny i „Fly”, zapominając, aby być ostrożnym, terminowe przerwa nie może nastąpić.

I jeśli zachodzi, istnieje kilka istotnych „ale”:

  • Wyjście sperma może się zdarzyć wcześniej – przed wystąpieniem orgazmu u mężczyzn;
  • spermy mogą być obecne w pierwotnym smarowania;
  • Krople spermy mogą pozostawać żywotne w ścianach pochwy, a powtarzający się kontakt przenikać jaj.

W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób, aby nie zajść w ciążę, wszystkie metody są dobre. Ale takie podejście tylko ci, którzy nie zawiedzie nieoczekiwanej ciąży. Według statystyk, akt sprawność przerwań jest tylko 60% (trzy przypadki spośród pięciu).

Być w prawidłowej postawy

Niektóre z tych par, które mają lekcje seksu pionowej (stojącej), twierdzą, że nawet nie kwestia nie istnieje, to jest możliwe, aby zajść w ciążę bez bezpieczników. Są przekonani, że jest to niemożliwe.

Słuszność tego stwierdzenia jest szczególnie jakikolwiek przepływ płynu ze zbiornika przewrócił.

Mówiąc obrazowo, „statek” podczas stosunku jest zawsze kobieta. Biorąc pozycji poziomej pozwala plemniki płynąć ku jaju.

Ale jeśli kobieta wstaje, sperma będzie zmuszony do zmiany trasy i wydostał się na zewnątrz. Ten sam efekt ma pozie „jeźdźca”, gdy kobieta jest na górze.

Tworzenie misia-kwaśny

Okazało się, że nawet najbardziej aktywna „Zinger” cierpi żadnych kwasów. I na tej podstawie metoda ochrony bez bezpieczników: Douching roztworu kwasu cytrynowego lub octu, rozcieńczony wodą w określonym stosunku.

Warto zauważyć, że metoda ta nie jest dla wszystkich i może powodować wole albo spalić.

Ale jeśli nie ma alternatywy, a my musimy się bronić w ten sposób możemy działać natychmiast po myciu, zanurzyć palce w soku z cytryny i przenosić je w głąb pochwy. Staraj się nie myć sokiem kilka godzin, pod warunkiem, że nie powoduje dyskomfortu.

Nie ma żadnych gwarancji

Sposobów, aby chronić się przed ciążą bez antykoncepcji wystarczy. Ale żaden z nich nie gwarantuje całkowitej ochrony.

Z tej okazji, jest jedna stare powiedzenie jest nadal ważne aż do teraz: jeśli Bóg chce dać wam dar dziecka, zrobi to tak. Weź, nie odmówi.