833 Shares 1396 views

Świetny pomysł na początek budżetu branży farmaceutycznej

Czy wiesz, że w każdej chwili można zbudować w jego stoczni fabryki farmaceutycznej, która będzie produkować leki w celu zapobiegania raka prostaty, zwyrodnienia układu nerwowego, choroby Alzheimera i wielu chorób genetycznych? Nie trzeba już aptekę!

Self-made farmaceutyki

Wiele osób może się zastanawiać: jak uzyskać pozwolenie na budowę własnej fabryki farmaceutycznej? Skąd wziąć pieniądze? Gdzie można uzyskać materiały? W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste, ponieważ wszystkie składniki mieszczą się w kieszeni. Czy masz wystarczająco dużo z nich z kieszeni, zakopane w ziemi i zalać. Wkrótce twoja fabryka farmaceutyczna będzie zacząć budować własną rękę. Codziennie wychodzi na podwórko, można zaobserwować, jak tworzyć infrastrukturę swojej fabryce. zacznie absorbować promienie słoneczne, ciągnąc cząsteczki dwutlenku węgla z powietrza, a wkrótce będzie można zbierać pierwsze farmaceutycznych, takich jak jagody, co zmniejsza poziom złego cholesterolu jest lepszy niż każdy z tych leków z apteki, a ma zatem żadnych skutków ubocznych ,

Leki rosną w jego stoczni

Ale dlaczego farmaceutyki są nazywane konwencjonalną żywność i zioła? W rzeczywistości, „preparat farmaceutyczny” został pierwotnie oznaczało przygotowanie wykonany z ziół. Historia planety Ziemia Medycyna opiera się na botanice, czyli nauki o roślinach.

Można uzyskać najświeższe wysokiej jakości farmaceutyki

powinno się dowiedzieć więcej o tym, jak rozwijać własne leki. Fakt, że ogrodnictwo – to jest coś, co powinno dążyć do każdego. Jeśli można dostać jedzenie z ziemi lub z łodygi rośliny, będą one daje niesamowite korzyści i korzystne efekty, które są znacznie większe niż efekty, że dostaniesz, jeśli kupisz takie produkty w supermarkecie.

Zachodnia medycyna nie zatwierdzi uprawę produktów farmaceutycznych w ogrodzie

Jednak wiele osób w profesjonalnej medycyny zachodniej, zwłaszcza w przemyśle farmaceutycznym, uważa się, że uprawa własnych leków jest śmieszne i absurdalne. Oni nawet nie wierzą, że jedzenie w jakiś sposób mogą wpływać na zdrowie człowieka.

Tanie i przystępne zakłady farmaceutyczne

Najlepsze jest to, że można przejść do dowolnego sklepu i kupić te miniaturowe fabryk farmaceutycznych za niską cenę w małych workach. Wszystko, co musisz zrobić – to dodać trochę wody, a fabryka zbuduje się. To niewiarygodne! Za kilka dolarów można kupić kilka miniaturowych fabryk, aw każdej z toreb będzie miał swoje własne rysunki, które pozwolą Ci zbudować szeroką gamę wersji swojej fabryce. Każda saszetka zawiera również instrukcje dotyczące sposobu opieki dla każdego zakładu, jak również informacje o tym, co trzeba, aby osiągnąć maksymalną wydajność.