480 Shares 4157 views

Jako wyjście pcheł u psów?

Każdy właściciel zwierzęcia przynajmniej raz pojawiło się pytanie o sposób wyświetlania pchły. Ponieważ te owady, pasożyty na skórze naszych czworonożnych przyjaciół mogą być przekazywane nie tylko od psa do psa, lub po trawie. Nawet jeśli Twój pies nigdy nie wychodzi na zewnątrz, można wnieść pchły na ubrania lub buty. Wycofać te pasożyty mają zwierzę jest trudne, ponieważ wiele z ich larwy są na dywany, podłogi, meble i pies miotu. I ich pozbyć, konieczne jest przeprowadzenie przetwarzania całego mieszkania.


Kwestia sposobu wyświetlania pchły, ma znaczenie prawie przez cały rok, szczególnie w okresie letnim wiele z tych pasożytów. Chociaż nie są one uważane za zakażenia chorobą, te owady mogą być niebezpieczne. Najważniejsze – że pchły mogą przenosić niebezpieczne choroby zakaźne. Ponadto, ukąszenia owadów, takich powodować swędzenie, reakcja alergiczna może wystąpić podrażnienie. Zwierzę może stracić apetyt lub stają się agresywne.

Na pierwszy znak, że pojawił się Twój pchła pet, konieczne jest przeprowadzenie kompleksowego leczenia. Powinny kąpać psa w protivobloshinom szamponu. Podczas gdy pies jest sucha, nie pozwalają jej lizać się. Jak wyświetlić pchły dużych lub agresywne zwierzęta, co jest trudne do kąpieli? Na sprzedaz teraz istnieje duża liczba oprysków przeciw pchłom. Trzeba wybrać taki, który jest odpowiedni dla Twojego psa. To zależy od wieku, wielkości i długości płaszcza.

Potem muszą być traktowane ze szczególną pomocą całe mieszkanie, zwłaszcza psów i śmieci w miejscu, gdzie spędza czas. Starannie odkurzyć wszystkie dywany i meble – to zapobiec ponownemu zarażeniu zwierzęcia. Regularne mycie na mokro będzie chronić psa przed pasożytami.

Podczas zwiększonej aktywności pcheł – od wiosny do zimna – stosować specjalne obroże protivobloshinye. Jednak już dostępny, ale nie zniszczyć pasożyty, tylko w celu ochrony przed zakażeniem. Te kołnierze są również niemal bezużyteczny dla psów z długimi włosami. Nasuwa się pytanie, jak doprowadzić pchły w York. Mimo wszystko, większość właścicieli tych psów rodzić do nich ze względu na wygląd, i wiele środków dla pcheł może źle odbić się na stanie wełny. Pasożyty, można wybrać specjalny szampon i kąpać Jork. A także w celu zapobieżenia ponownemu zakażeniu najlepiej jest stosować kropli, które są stosowane do kłębu. Moczenie one zatruwania nieproszonych gości.

Właściciele zwierząt domowych jest bardzo ważne, aby wiedzieć, jak dostać pchły od szczeniąt. Młode zwierzęta są bardziej wrażliwe na zakażenie pasożytami. Ukąszenia mogą powodować zmęczenie, niedokrwistość i zaburzenia zachowania. Przy zakupie aktywów pchłom dla szczeniaka, należy zwrócić uwagę na to, co, w jakim wieku są one obliczane. Aby zapobiec ponownemu zakażeniu nie lepiej jest użyć kołnierz i upuść Wystarczy tylko upewnić się, że pies nie lizać się.

Łagodniejsze działanie olejki eteryczne z mięty, lawendy lub sosnowego. mogą być dodane do każdej szamponu lub rozcieńczyć wodą i rozpylania psa i jego miejsce. Skutecznie odpędza pchły piołun wrotycz pospolity lub eukaliptusa. Możemy rozszerzyć te liście w miejscach, gdzie zwierzę często, lub wykąpać psa w ich bulionu.

Powyższy problem może pojawić się wtedy, gdy wszystkie zwierzęta, chronią przed pasożytami jest bardzo trudne. Dlatego też, każdy właściciel psa powinien wiedzieć, jak wyświetlić pchły. I wtedy komunikacja ze zwierzęciem przyniesie tylko pozytywne emocje.