519 Shares 2562 views

Jak latać z Sankt Petersburga do Goa? Loty i odległość

Goa – raj, gdzie można odpocząć i poczuć się całkowicie zadowolony z dala od tętniących życiem miast i codziennych problemów.


Goa – miejsce, gdzie dusze są oczyszczane

Indie są związane w większości Rosjan w jasnych barwach i lekki zabawy i niesamowite piękno. Wszystko to może być więcej niż dać Goa – najbardziej czysty i piękny stan Indii.

Na terytorium Goa znajdują się najbardziej luksusowe i drogie hotele, najlepsze restauracje serwujące świeże owoce morza, doprawione papryką i curry. Jak również pięknych białych plaż, które nie chcą opuścić przed zachodem słońca. Nic więc dziwnego, że podróżni nie wiele obchodzi ile latać z Sankt Petersburga do Goa. Są chętni do spędzenia kilku godzin w powietrzu, po prostu dotknąć niezwykłe piękno z najbardziej znanych stanu w Indiach.

Lotnisko Goa

Mimo to, większość turystów nie są tak nieostrożny. Wiele czasu spędził na drodze, to jest bardzo ważne. To zależy na tej trasie i atrakcją tego miejsca, więc turyści wolą być zawsze prowadzona dokładnie ile latać z Sankt Petersburga do Goa. W celu najbardziej dokładnie obliczyć ilość czasu chcesz poznać miejsce wyjazdu i przyjazdu.

W Petersburgu, wszystkie loty międzynarodowe odstąpić od lotniska Pułkowo. Służy trasach krajowych i kraj, więc jego ruch pasażerski do roku jest czternaście milionów. Pułkowo położony jest w pobliżu centrum miasta i jest bardzo wygodne. Pasażerowie zawsze zostawić go na bardzo pozytywne opinie.

Większość rosyjskich turystów planowaniu wakacji w Goa, przybywających w Port lotniczy Goa. W Indiach, równolegle istnieją dwa międzynarodowe lotniska. Indira Gandhi jest uważany za główny port lotniczy, jest blisko do Delhi. Ale Dabolim zbudowany w trzech kilkanaście kilometrów od stolicy Goa. Wiele lokalnych nadal używać starej nazwy i nazwę jego lotniska Vasco da Gama.

Goa – wystarczająco duży dla Indii Airport. Rocznie przechodzi przez czterech milionów pasażerów, jest imponująca postać stosunkowo małego państwa. Turyści powinni mieć świadomość, że wewnątrz budynku ma swoje własne zasady i ograniczenia. Na przykład, pasażerowie nie będą mogli wejść do terminalu przed czterech godzin przed odlotem. Za to dokładnie monitorować pracowników wchodzących do budynku. Szczególnie frustrujące dla dzisiejszej młodzieży zapłacił internet w Dabolim, ale praktyka ta jest stosowana w Indiach w wielu hotelach i centrach handlowych. Ale Goa Airport jest znana na całym świecie ze swoich niskich cen w sklepach, pracujący w systemie „Duty Free”. Dlatego wszyscy turyści wydają się przynieść do domu dużo towarów zakupionych za naprawdę śmieszne ceny. Ci, którzy starają się dokładnie obliczyć czas latać z Petersburga do Goa, należy pamiętać, że punkt czasu przybycia będzie trochę inaczej. Różnica między Petersburgu i Goa jest dwa i pół godziny, stan indyjski wyprzedza północnej stolicy.

Jak latać z Sankt Petersburga do Goa: odległość do najlepszego indyjskiego ośrodka

Nie jest tajemnicą, że Indie – jest to dość odległa od narodu rosyjskiego. Dlatego lot z jednego punktu do drugiego, nie może być szybkie i łatwe. Wyobraź sobie ile lecieć do Goa z Petersburga, można, mając informacje na temat odległości między tymi dwoma punktami. Przybliżona odległość dzieląca naszych rodaków od pięknej plaży wakacje, ponad sześć tysięcy kilometrów. Imponująca postać, prawda? To, co bezpośrednio wpływa na cenę lotów i biletów.

Jak latać do Goa?

Aby określić, ile latać z Sankt Petersburga do Goa w pierwszej kolejności trzeba znać opcje lotów. Wiele linii lotniczych pracują w tej popularnej miejscowości. Do liderów należą „Aeroflot” Condor i Lufthansa. Zajmują szczególne miejsce znanego Katar Airwais, robią regularne loty do Goa.

Warto zauważyć, że z Petersburga do Indii, można latać wielokrotnego wyboru. Turyści wybierać między bezpośrednim, czarterowy oraz lotów połączeniowych. Każdy z nich ma swoje własne cechy.

Jak latać z Sankt Petersburga do Goa różne loty

Dla większości turystów, latające na długich dystansach, lepiej jest użyć bezpośrednich lotów zaplanowanych. Ale teraz je znaleźć dość trudne. Zgodnie z najbardziej popularnych miejsc takie bilety są wyprzedane na najbliższe sześć miesięcy. Goa leć z Petersburga to jedyny bezpośredni lot raz w tygodniu w sezonie turystycznym. Resztę czasu będzie musiał użyć innych opcji.

Loty czarterowe mogą zapewnić podróżnym z dość duży wybór biletów lotniczych. Może to być lot z przelewem lub bezpośredni. Najczęściej znaleźć w indyjskich lotów kierunkowych z transferów. Katar Airwais, na przykład, sprawia, że przeszczep w Doha. Jest uważany za jeden z najbardziej wygodnych i szybkich połączeń, o przybliżonej czas przejazdu będzie ograniczona do ośmiu godzin.

Niestety, większość linii lotniczych oferuje podróżnym latać do Goa z dwoma zmianami. Oczywiście, to znacznie zwiększa czas podróży. Bardzo wygodne dla osób podróżujących zadokowany w Moskwie, w tym przypadku, droga zajmie około dziesięciu godzin lotu z czekania na lotnisku. Wiele opt na przeszczep we Frankfurcie, taka podróż będzie trwać co najmniej dwadzieścia godzin. I to nie jest czas nagrywania. Czasami loty łączące muszą czekać około jednego dnia, a droga na lotnisko w Goa w tym wypadku zajmie około dwóch dni.

Ceny dla podróży lotniczych

Podróż do Goa nie można uznać za niskie. Ceny za loty są równie drogie wszystkich opcji lotów. Najbardziej demokratyczna linia lotnicza oferuje lot trzydziestu pięciu tysięcy rubli. Niektóre wyszukiwarki internetowe sprzedają bilety w jedną stronę z dwudziestu ośmiu tysięcy rubli.

Doświadczeni podróżnicy, którzy wielokrotnie odwiedzane Goa, planujemy zakup biletów za sześć miesięcy wcześniej. To sprawia, że można badać szczegółowo cen rynkowych i wybrać opcję najbardziej akceptowalny. W takich przypadkach, to czasami można kupić bilet na lot do Indii dwadzieścia tysięcy rubli za podróż w obie strony. To wszystko zależy od szczęścia i wytrwałości turysty.

Podsumowując, można powiedzieć, że ile latać z Sankt Petersburga do Goa, zależy od różnych czynników. I tylko podróżny może wybrać to, co lot latać i jak szybko będzie w takiej chęci sercem miasta uzdrowiskowego.