96 Shares 2370 views

Singer Zemfira: biografia wyjątkowa aktorka

Kochany i uwielbiany przez wielu Zemfira, biografii, który zostanie opisany w tym artykule, wzrosła o muzyce takich legendarnych artystów takich jak Thom Yorke i Wiktor Coj i grupy Queen, „Akwarium”, „Nautilus Pompilius» Black Sabbath. Kołysać się na włączenie starszego brata. Możemy powiedzieć dzięki niemu świat dowiedział się o tym, kto ten Zemfira Ramazanova.


Artysta Biografia: Dzieciństwo

Urodzony przyszłość śpiewak 26 sierpnia 1976 w mieście Ufa. Aptitude dla dziewczynki muzyki pokazał już od najmłodszych lat. Pierwsze pięć poszedłem do szkoły muzycznej w siedmiu – napisał już swoją pierwszą piosenkę. Zemfira urodził się w rodzinie intelektualnej: mój ojciec uczył historii, moja matka pracowała jako lekarz. Córka zadowolony z rodzicami – szkoła była doskonałym studentem w sporcie osiągnął znaczny sukces: w 1990 roku, stał się kapitan kobiecej reprezentacji Rosji na koszykówkę. Pomimo faktu, że monotonia szkoły muzycznej stał Zemfira działają na nerwy namową matki, wciąż zakończeniu szkolenia, również z wyróżnieniem.

Zemfira: biografia – Edukacja i kariera wcześnie

Najpierw przyszła piosenkarka planuje wprowadzić wydział, ale przypadkowo zobaczyłem reklamę na testach wstępnych w muzyce College – postanowił spróbować. Została natychmiast przewieziony do drugiego roku, ale rok później Zemfira nudzi, żałuje swojego wyboru i miał trudności wykańczania nienawistnych do jej szkoły. W 1996 roku, w dzień pracuje w radiu „Europa +” (oddział w Ufa) operator, aw nocy na komputerze pisze swoje pierwsze utwory, które stały się prawdziwe hity później: „The Weather Man”, „Śnieg”, „dlaczego” i inne.

W 1998 roku piosenkarka tworzy własną grupę „Zemfira”. W arsenale piosenkarka w tym czasie zgromadził mnóstwo materiału, który postanawia przejść przez znajomego Leonid Burlakov (grupa producentów „Mumij Troll”). Fakt, że Zemfira – prawdziwa samorodek Leonid ani przez chwilę wątpliwości i natychmiast zaprasza ją do stolicy, aby nagrać album. 24 marca tego samego roku, na konferencji prasowej „skupiania nagrywanie dźwięku” została po raz pierwszy zaprezentowana publicznie nowego wokalisty Zemfira. Biografia niezwykłego artysty, oczywiście, zawiera informacje o tym, że nie każdy zaakceptowany jej pracę, miała miejsce i krytykę. Vladimir Polupanov w recenzji albumu, napisał, że Zemfira teksty nielogiczne „nie przenoszą do świata prawdy” i mają filologicznych wady. Ale to nie powstrzymało piosenkarkę przejąć serca milionów fanów.

Zemfira: biografia – na fali sławy

W 2000 roku kraj usłyszał drugi album artysty, który sprzedał szalony obiegu (ponad pół miliona egzemplarzy). Album stał się jednym z najbardziej udanych w historii rosyjskiego show-biznesu. 2002 dał fanom trzeci album Zemfira, których kopie ponad sto osiemdziesiąt tysięcy zostały sprzedane w pierwszym dniu. W 2003 Zemfira został zwycięzcą „Triumph” nagrodę Młodzieży. A w 2004 roku przyszedł prawdziwy jej największe marzenie – zaśpiewała w duecie z zespołem pieśni królowej «We are the champions» podczas ceremonii MTV Rosja award.

Zemfira: Biografia – życie osobiste

Wiadomo, że piosenkarka nie jest żonaty. Pogłoski o romansie z muzykiem Petkuna w latach 1990 okazał się być tylko chwytem marketingowym pomyślany do promowania swojego pierwszego albumu. Nośnik nie zawiera potwierdzone informacje na temat homoseksualnych Zemfira i jej szczególny związek z aktorką Renata Litvinova.