776 Shares 2099 views

Jak narysować Bezzubik? wyciągnięcie wniosków

Narysuj swoje ulubione kreskówki Hero – marzenie każdego dziecka, a nawet dorosłych. Bezzubik – doskonałym tego potwierdzeniem. Na pierwszy rzut oka, niebezpieczny i straszny smok staje się ulubieńcem publiczności, dzięki poświęceniu i subtelnym humorem.


Kto jest Bezzubik?

Bezzubik – bohater ekscytującym serialu animowanego. Zgodnie ze scenariuszem smoka – Night Fury, a najbardziej niebezpieczne ze wszystkich. Rozwija prędkość poruszania się błyskawicznie, ma doskonały słuch, w stanie wspinać się pionowo, latać, pływać, i jest w stanie poruszać się w przestrzeni dzięki USG. Ale jak narysować Bezzubik ze swoich przyzwyczajeń, nie każdy wie.

Charakter i nawyki Bezzubik

Jest bardzo lojalny wobec swojego przyjaciela Icking. Ma specyficzne poczucie humoru, bardzo zabawny.

Wyraża swoje emocje za pomocą dźwięków i ruchów. Ma bardzo żywy mimiki, mogą spać do góry nogami, szybko biega, wspina się po skałach i wytwarza płomień ognia w razie potrzeby. Jak narysować smoka Bezzubik i dać go do mimiki opisanych poniżej.

cechy:

  • Blizny po lewej stronie ogona po upadku.
  • Jest w stanie regulować intensywność wybuchów piorun.
  • Rysuje i zrozumieć obrazów.
  • Boli ucho lub skrzydeł.
  • Czarny, z odrobiną niebieskich, zielonych oczach.

wyciągnięcie wniosków

Jak narysować Bezzubik nawet niedoświadczony artystę lub dziecko? Odpowiedź jest prosta: przestrzegać zaleceń. Każdy wasz Bezzubik.

Przed rozpoczęciem pracy jest określenie położenia znaku, aby wziąć pod uwagę każdy szczegół. Bezzubik – bardzo aktywny smok z różnych wyrazów twarzy, które zawsze należy pamiętać podczas rysowania.

Potrzebujemy:

  • Arkusz z białego papieru (zwykłe, farba lub tektury).
  • Czarny ołówek (HB, 2B i 5B).
  • Gumka.

Biały papier może być wybrany jako najbardziej zwyczajny i profesjonalny do pasteli i akwarel. Najważniejsze, że było monotonne i łatwe do narysowania. Format jest wybrany indywidualnie, w zależności od pożądanego wyniku.

Pencil – zwykły czarny do rysowania szkiców i sieci, które mogą być łatwo wymazać gumką, a trochę bardziej intensywny na rysunku i jest bardzo śmiały, aby przywrócić linie konturowe. Jak narysować etapy Bezzubik, wyjaśnione później. W międzyczasie trzeba zwrócić należytą uwagę na narzędzia.

Wybór gumki musi postępować z wygodą jego stosowania: nie trzeba wychodzić z linii malarskich, szare plamy, a być twarde. Dobrym gumka – miękkie, wygodne, łatwe w obróbce, a on wyciera ołówek zupełnie bez śladu.

Instrukcje na rysunku

Jak narysować Bezzubik i trzeba zrobić?

Jak w przypadku każdego rodzaju rysunek smoka, jego praca powinna zaczynać się od szkicu. Uruchom zarys głównych bohaterów opowieści i innych liniach, które są na zdjęciu. Rozpoczyna się jego malarstwo smok Wynika z owalną głowę.

Pierwsza linia rysuje okrąg z kilkoma pociągnięciami. W rezultacie, powinienem dostać owalne uszy.

Drugi etap – tors. To samo jest w kilku kręgach. Aby dołączyć do wyznaczonego głowę na karku. Zastanów się, jak rysować ołówkiem Bezzubik fazach.

Na samym pysku narysować dwie linie pionowe w środku i tej samej liczby linii poziomych. Nie będzie zlokalizowane oczy.

Losowanie duże migdałowe oczy, patrząc w dół, mały nos, szerokie, długie uszy i małe rogi.

Na szczycie czole jest oznaczony liniami przerywanymi, która następnie skalach.

Przy okrągłym ciała kontury oznaczają łapy, skrzydła jak nietoperz.

Korzystanie owale, zarys cienkie linie następny ogon smoka. Zapoznaj się z instrukcjami, jak narysować smoka etapy Bezzubik, konieczne jest, aby oczyścić główną linię i wytrzeć znaczników. W rezultacie należy coś w gąsienice, które jednostki są oddzielone od korpusu i zmniejszenie rozmiarów.

Trzecim etapem jest połączenie pomiędzy każdym z ogniw w jedną całość za pośrednictwem linii płynące. Tak więc, wydaje się ogon smoka. To może być długa lub krótka – na prośbę autora.

Wymazać niepotrzebne szczegóły, a linie ołówek i rysuje stóp smoka. Przy brzucha zwierzęcia delikatnie powstaje każdej tylnej kończyny.

Gdy tylne nogi rysować, można rozpocząć rysowanie przód. Warto zauważyć, że większość będzie widoczna jedna łapa z przodu, a druga będzie ukryty okrągły brzuch. To powinno stanowić okazję do właściwego pozycjonowania stóp smoka na rysunku.

Czwarty etap to praca na ogon zwierzęcia. To musi być precyzyjnie rysowane, przybrać formę końcówki strzałki. Draw pazury na wszystkich łapy smoka.

Następnie przejdź do wizerunku skrzydeł. Mają Bezzubik piękny i duży. W zależności od pozycji, w której smok jest na zdjęciu, wybierz ich rozmiar.

Funkcje rysowania

Ponieważ mimikry Bezzubik pozwala grać z jej wizerunku. Jest możliwość eksperymentowania z brwi, rysując je w górę lub w dół. Więc można dostać straszną lub zabawny smok.

Nie zapomnij o zębach. Mieli ostre, a oni muszą zwrócić nieruchomo i ogon, plecy i głowa smoka.

Ostatnim etapem będzie budowa magistrali wodociągowej. Kiedy podkreślić kontur Bezzubik, masz niemal prawdziwego bohatera serialu animowanego tuż przed papieru.

Reasumując

Jak narysować Bezzubik, widziana z opisu, a to jest bardzo proste. Wystarczy chcieć i wykonać sekwencję. To będzie w stanie wyciągnąć nawet małe dziecko, które już zna główne linie w rysunku.

Smok Drawing – całkiem ciekawe do zrobienia, nawet dla doświadczonych mistrzów. Przecież każdy ma nerwy, charakteru i charyzmy wrodzoną tylko do niego. Nasz obecny charakter – Bezzubik – nie jest wyjątkiem.

On uosabia strach i piękno, dobroć i zaufanie, humor i samotność w jedną całość. Ta wewnętrzna natura mają być przekazywane za pomocą ołówka, aby smok wyglądał jak powinno być.

Taki słodki i zabawny smok jak Bezzubik mogli ozdobić dowolny album dla kreatywności dzieci i stać się wielki „model artysty”, aby wyciągnąć wnioski na przyszłość.