114 Shares 1825 views

Dlaczego dzieci wymiotować fontannę. Czy to normalne?

Niedomykalność uważane za częste występowanie u niemowląt. Zdarzają się z kilku powodów, z których najważniejszym jest to, że żołądek dziecka w tym momencie nie jest jeszcze w pełni ukształtowany. Jednak wielu rodziców w obliczu tego problemu, jest bardzo zaniepokojony pytanie: „Dlaczego dzieci wymiotować fontannę?”. Niedomykalność są organiczne (nieprawidłowe) oraz funkcjonalna (dopuszczalne normy). W tym artykule zostaną opisane w bezpiecznej formy tego zjawiska, jego przyczyn i zapobiegania objawom.


Dlaczego dzieci wymiotować fontannę? dopuszczalnych norm

Prawie połowa noworodków obserwowano niedomykalności, a czasami są one wieczne. Ta niewielka ilość mleka lub wzoru, który „łączy” niemowlę natychmiast lub po pewnym czasie posiłku. Niedomykalność nastąpić bez rozciągania brzucha i nie powodują okruchy dyskomfortu. Jest to normalne i wynika z fizjologicznych cech struktury żołądka, jego pracy, overfeeding, jak i poziomego położenia dziecka podczas karmienia. Takie niedomykalność występuje w niewielkiej ilości, a nie wiążą odchudzania. Z dopuszczalnym postaci tego zjawiska u dziecka występuje więcej niż sześciu pustych dziennie. Aby sprawdzić przybliżoną ilość „fusion” dziecko może być zbliżona do pieluchy do obalenia łyżkę mleka i porównania plamy. Jeśli są one tej samej wielkości, nie martw się. Oznacza to, że zarzucanie u niemowląt jest dopuszczalne, to minie z czasem na własną rękę.

Dlaczego dzieci wymiotować fontannę? przyczyny

  1. Overfeeding okruchy. Najczęściej zdarza się, gdy karmienie sztuczne, ale czasami na piersi. Dzieje się tak, gdy dziecko jest zbyt lubiący proces ssania i nie może oderwać się od piersi. Następnie wystarczy wylać nadmiar.
  2. Spożycie nadmiaru podawania powietrza. Dzieje się tak ze względu na niewłaściwe uchwycenie piersi lub butelki, a jeśli przed zjedzeniem płacz dziecka przez długi czas.
  3. Kolejna odpowiedź na pytanie, dlaczego dzieci wymioty, kolka jelitowa są.

Dlaczego dzieci wymiotować fontannę? Jak zaradzić tej sytuacji?

Aby zwracanie dziecka wystąpiły w mniejszych ilościach, należy stosować się do następujących wytycznych:

  1. Nie objadać dziecko i dać mu prawą pierś lub butelkę, aby uniknąć zbyt dużo powietrza.
  2. podczas jedzenia zachować właściwą pozycję okruchy. Utrzymać powinna być taka, aby głowica była wyższa od ciała, to jest pod kątem 45 do 60 stopni. Zaleca się również, aby zmienić postawy podczas karmienia dziecka.
  3. Jeśli dziecko zjada z butelki, trzeba wybrać smoczek z małym otworem i upewnić się, że nie było powietrza.
  4. Aby poprawić trawienie i kolka profilaktyka jest zalecane przed karmienie noworodka leżał na brzuchu.
  5. Jeśli dziecko płacze, należy najpierw uspokoić wyrzut w ramiona pionowo, a następnie zaoferować piersi.
  6. Po otrzymaniu jedzenia dla niemowląt muszą pomieścić około 10 minut kolumnie że beknął powietrze.
  7. Winda w zagłówkiem szopka około 45 stopni. Stos okruchów na boku, tak utopił pluć się mleko.