899 Shares 4758 views

Zabawki z żarówek z ich własnymi rękami. Jak zrobić zabawkę ze starych żarówek

Dziś jest bardzo popularny trend w robótek, jak do produkcji wyrobów z materiału odpadowego. Masters nauczył się uruchomić w biznesie wszystko: butelki plastikowe, opakowania z półproduktów spośród pojemników jaj, a nawet starego spalonego żarówki. Chodzi o przeszłości i zostaną omówione w naszym artykule. Czytelnicy są przedstawione tutaj informacje na temat jak zrobić zabawki z żarówkami własnymi rękami. Zdjęcia z tych produktów można dostrzec także w tym artykule. Te artefakty mogą być pamiątki lub ozdoby choinkowe. Jeśli masz w domu jest nieodpowiedni dla zamierzonych żarówek stosowanie lekkich, zapraszamy do naszych warsztatów na temat „przekształcenia” ich do ciekawych artykułów. Jeśli planujesz w procesie tworzenia zabawek z bulw własnymi rękami zaangażować dzieci, powinno być wdrożenie zasad bezpieczeństwa, stosowane na kruche szklanych obiektów, klejów i nożyczek. Więc, co można zrobić ze starych żarówek?

Ozdoby świąteczne w technice decoupage. Faza przygotowawcza

Produkty wykonane tą metodą wyglądają bardzo ładne i oryginalne. Było serwetki do decoupage pomoże nam zorganizować zabawki na choinkę z żarówek. Wykonać tę siekać nie jest trudne. Najważniejsze jest to, aby przygotować z wyprzedzeniem niezbędne materiały. Co musimy pracować? Nauka z listy:

 • światło;
 • Satynowy cienkiej taśmy – 30 cm;
 • akrylowa biała farba;
 • nożyczki;
 • PVA kleju;
 • zapalniczki;
 • pielucha dla decoupage;
 • szczotka;
 • Lakier akrylowy w sprayu;
 • świeci doskonale;
 • papier falisty;
 • woda;
 • miska.

Jak zrobić ozdoby choinkowe ze światłami własnymi rękami? instrukcja learning

Satynowa wstążka, przeciąć na pół. Jedna część wiązać wokół podstawy. Druga część wiązadła końców do pierwszego. Will pętla nad lampą. Następnie szklana powierzchnia leczonej białej farby akrylowej i pozostawić do wyschnięcia. Wyciąć fragmenty tkanin, które chcą korzystać z produktów dekoracyjnych. Przyciąć je w rozmiarze żarówki. W misce z wodą, rozcieńczonym kleju. Na suchą powierzchnię szklaną i pędzlem zastosować serwetka włożyła rozwiązania. Wykonaj procedurę od środka na boki, prowadzenia papieru z powietrza i nadmiaru cieczy. Precyzyjne ruchy usuwa zagniecenia. Gdy wszystkie kawałki tkaniny przyklejony dopuścić do wyschnięcia na kilka godzin. Następnie, za pomocą kolorowego brokatu podkreślają kontury figur, na wniosek Doris jakichkolwiek elementów. Kiedy ten materiał wyschnie, posypać rzemiosła lakier. Pozostaje wyciągnąć cokołu. W tym cięcie falistego szerokość pasma papieru i długości nieco większej niż część bańki górnej metalowej. Owinąć wokół podstawy formy wstępnej i związać taśmę. Biżuteria, wykonana w technice decoupage, gotowe pójść na choinkę świąteczną.

Dokonywanie pamiątkowe zawieszenie z kwiatami. Czego potrzebujesz?

Zabawki choinkowe z żarówek, dowód ze zdjęciem, wyglądają bardzo oryginalny i ciekawy. W tym artykule powiemy Ci, jak można mieć „złote rączki” realizują je w różnych technikach. Kolejny warsztat wprowadza nas w kwiaciarni. Postępując zgodnie z instrukcjami, można produkować zawieszenie, które są urządzone w zakładzie. Dojazd do przygotowania. Do pracy potrzebują tych materiałów:

 • światło;
 • suszone lub sztuczne kwiaty (małe);
 • monofilament wstążka lub satyna;
 • topić;
 • farby w sprayu złoty lub srebrny;
 • nożyczki;
 • nóż;
 • odwiert;
 • ozdobny sznurek lub cienki warkocz;
 • cienkie rękawiczki;
 • nić do szycia.

etap wytwarzania zawiesiny

W celu uczynienia takich prezentów-zabawki z żarówkami własnymi rękami, trzeba ciężko pracować. Prace nie będą ciężkie, ale jubiler. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zdjąć pokrywę. Podczas tej procedury, szkło może pęknąć, dlatego zalecamy, aby to zrobić w rękawiczkach. Nóż delikatnie podkovyrnite metalową część dna całej główki i zdjąć koła. Następnie wprowadzić igłę do głębokiego wgłębienia i przesunąć go w dół. Gdy wszystkie wewnętrzne wypełnienie urządzenie nie powiedzie się, potrząsnąć go stamtąd. Teraz wypełnienia bańki szklanej kwiaty. Czynność tę należy wykonać bardzo starannie, tak aby nie gubią płatki. Przy użyciu igieł w żądanej kąta układającego w bulw roślin. Klej nasmarować bazę i zabezpieczyć go na miejscu. Tie nici do niego segment oplotu albo przewodu do pętli. Farba ta część strumienia produktu. Gdy zawiesina jest suszona i udekorować swój łuk wstążką. Pamiątka gotowa.

Zabawki „kagańce”

Kształt żarówki przypomina głowę kapelusz. Przynajmniej, wielu mistrzów rękodzieła widział dokładnie to podobieństwo i pospieszył do podjęcia mu usługę w produkcji rękodzieła. Nauczyli się „przekręcić” oprawę szkło światła w ślicznym twarze. Przykładem takiego produktu można zobaczyć na zdjęciu. Jak zrobić zabawkę z żarówki? Przygotuj akrylowe lub gwasz farby o różnych kolorach, farb, wody, akcesoria do szycia i materiałów do wykonywania nakrycia głowy (tkaniny, taśma).

Na żarówkę ołówkiem zaznaczyć szkic twarzy. Następnie postępuj zgodnie z kolorów wzorzec projektowy. Jeśli pracujesz w gwaszu, następnie rozcieńczyć go z kilkoma kroplami białego kleju. Ten produkt daje połysk i malować się nie będzie w przyszłości „wziąć” na dłoniach. Na metalowej części artykułu utworzenia pętli taśmy. Następnie wykonać stroik. W tym celu z prostokątnego wykroju materiału mającego szerokość, która odpowiada górnej części obwodu bańki. Szyć z jej kapelusz i umieścić na pokrywie. Można ozdobić małą pomponem akcesorium, łuk, lub zgrubienie.

Inna wersja zabawki

Nawet dziecko zgodzi się, że kształt żarówki przypomina postać pingwina. Więc dlaczego nie zwracamy ten obiekt szkła w charakterze zabawy? Do pracy potrzebują takich samych materiałów jak w poprzedniej części tego artykułu.

Jak jest zabawką „Pingwin” od żarówek? Nie ma tu żadnych tajemnic. Postępować zgodnie z zaleceniami takie same, jak opisano wyżej. Tylko w tym rzemiosła wersja powierzchni szkła – jest nie tylko jedną głowę, a cała postać bohatera. Bezpośrednio pod pyskiem cap narysować pingwina, a tuż poniżej – skrzydła i brzuch. Głowica może być zszyte lub związany. To wszystko.

W tym artykule, wprowadziliśmy do trzech sposobów na stare zabawki z żarówek. Mamy nadzieję, że teraz ta sprawa doszła w nieprzydatności nie idź w prawo w kosza, a następnie przekształcony w pięknym jasnym produktu.