447 Shares 5666 views

Korek w uchu: objawy, sposoby, aby usunąć

Ludzkie ucho jest zestaw gruczołów wytwarzających siarki. Woskowi- pełni funkcję ochronną. To nawilża ucha, oczyszcza ją z martwych komórek, natłuszcza, chroniąc go przed wysychaniem i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska.


Zatyczka do ucha objawy jego obecności

Oprócz gruczołów siarki w ucho i są nadal tłuste. Czasami są one z jakiegoś powodu zaczynają intensywnie rozwijać się w tajemnicy, że miesza się z siarki, wody i kurzu. To tworzy korek w uchu. Objawy potwierdzające jej istnienie, są: mała głuchota, ból lub uczucie pełności w uchu, zawroty głowy, ból głowy, kaszel. Wtyczka może być postrzegana, jeśli opóźnienie ucho i spojrzeć w jego części wewnętrznej.

Korek w uszach: jak usunąć siarkowy korek?

Jeśli gęstość wtyczka jest niska, można pozbyć się go poprzez zmiękczanie z dowolnym olejem roślinnym lub wazeliną. Ciepły olej jest konieczne do kopania uszu dwa razy dziennie przez okres pięciu kropli do 4-5 dni. Oleje mogą być stosowane zamiast roztworu sody, nadtlenek wodoru, albo glicerol. Bezpośrednio po zakropleniu ucha pogorszą się znacząco woskowina puchnąć, ale samooczyszczające ucha mogą wystąpić w czasie, znikną. Pięć dni później, kiedy rura się miękkie, konieczne jest, aby ściekać ból ucha z jednym z tych rozwiązań i podłączyć z waty. W tym przypadku konieczne jest kapać pozycji leżącej pacjenta uszy do góry. Ucho w tym czasie trzeba wyciągnąć z powrotem górną część ucha do kanału słuchowego wyprostowanego. Następnie 200 ml pojemności strzykawki z korkiem do przemywania ucha z ciepłą wodą i jego ociekowa alkoholu borowego. Pozbyć się woskowiny, jak to możliwe z ciepłym moczenia: leżał na ogrzewanej podkładce lub butelki ciepłej wody, siarki zmiękcza i wypływa samego ucha. Mycia siarki może pomóc i niektóre rozpuszczalniki „aurofoniczny” lub „Debrone”, „Myurayn i Drons”, które je rozpuszczono. Wyjąć wtyczkę siarkowego z ucha, jeśli jest twardy i gęsty, może to być tylko lekarz za pomocą mycia z wykorzystaniem specjalnych narzędzi. Jest to bardzo niebezpieczne, aby spróbować wyjąć wtyczkę na własną rękę!

Przyczyny korkach w uchu

Niewłaściwa pielęgnacja może prowadzić do tego, co będzie podłączyć do ucha, z których objawy szybka jego obecność. To jest niemożliwe do usunięcia siarki w uchu, przenikając głęboko do niego, ponieważ może to uszkodzić aparat słuchowy i promowanie siarki do błony bębenkowej, gdzie skrapla się, a gdzie jej dom musi ciągnąć to jest niemożliwe. Przez wytwarzanie woskowiny może spowodować korzystanie z aparatu słuchowego, nadmiar włosów w zewnętrznym kanale słuchowym, wysoki woskowiny gęstość, wejście z kurzu i wody do kanału słuchowego i innych. Nie jest konieczne, aby często podniósł uszy wacikiem. Mogą być czyszczone do trzech razy w miesiącu, chociaż płytka. Jest wystarczający do usunięcia siarki palec ranę czystym bandażem na niego.

Samooczyszczające z przewodu słuchowego

Aparat słuchowy skóry, a także paznokcie na dłoniach i stopach są stale rośnie, a ruch z ich wzrostu jest skierowana od błony bębenkowej na zewnątrz. W związku z tym, mogą one self-clean, a cztery miesiące później wyjdzie wszystko niepotrzebne, że znajduje się: ciało obce lub rurki w uchu. Objawy ich uwolnienie – wznowienie rozprawy i zanik bólu i zatorów. Niektóre twarzy dylatacje mówiąc, kaszel, żucie przyczynić się do samooczyszczania aparatu słuchowego. Nawet jeśli w uchu dostaje ciała obcego, dzięki niezwykłych naturalnych właściwości ochronnych skóry przewodu słuchowego, może być niezależnie wyrzucony, ale wymagałoby to około czterech miesięcy.