182 Shares 7281 views

Co powinno być głównym punktem przed menstruacją u kobiet?

Dyskomfort przed miesiączką występują niemal każdą kobietę – ból brzucha i dolnej części pleców, zwiększenie nadwrażliwość piersi, wahania nastroju i wiele więcej. Zmiana wyboru tuż przed wystąpieniem miesiączki – jest częstym zjawiskiem, które występuje u wszystkich kobiet. Ale to patologia lub stawka może być określona tylko ginekologa.

Wszelkie rozładowania inne niż menstruacyjne, znany również jako białe, mogą zmieniać się w ilościach w zależności od dnia cyklu kobiety. Jest to spowodowane zmianami hormonalnymi, które występują na przykład w środku cyklu, z owulacją. Okres uwolnienie uwolnienie jaj bardzo podobny do białka jaja, a dopiero tuż przed menstruacją zmienić swoją konsystencję.

Jaki powinien być normalny rozładowania przed menstruacją u kobiet?

Zmiany hormonalne, lub dokładniej, spadek poziomu progesteronu i estrogeny wzrostu prowadzi do tego, że w drugiej połowie cyklu przydzielania ginekologicznych nabytej pewne niezwykłe. Hormonalna zmienia skład mikroflory pochwy zdominowanej (Gram-ujemnych), który jest odpowiedzialny za charakter odprowadzania. Przed rozpoczęciem miesiączki pochwy białych się kremowy lub galaretowaty, a ich kolor – biały lub lekko jasne, czasami z żółtawym odcieniem.

Niektóre kobiety na końcu drugiej połowy cyklu oddzielania fazy bardziej gęsta i lepka. Normalna wydzielina bez zapachu pochwy, a te, które nie powodują dyskomfort u kobiet (świąd i pieczenie). Ilość takiego wyładowania wzrasta znacząco w przeddzień miesiączki. W tym przypadku, kobieta może wystąpić nadmierne wargi sromowe wilgotności.

Jeśli jest krwawienie z pochwy przed miesiączką dwa dni przed nim, jest również uważane za normalne. I pojawienie się czerwonego absolutorium za trzy lub cztery dni przed miesiączką jest uważane za patologię. Nie mogą wystąpić żadne zmiany w upławy, na przykład, jednym z powodów takiego stanu rzeczy może być kobieta otrzymujących doustne środki antykoncepcyjne.

Nieprawidłowe wyładowania przed menstruacją u kobiet

Czasem wybór jest oznaką patologii ginekologicznej. Kiedy widzisz te należy pilnie skontaktować się z ginekologiem.

Nienormalną zakończenia są następujące:

  • Przydział szkarłat lub śluzu smugami krwi – istnieją szyjki macicy erozja, szyjki macicy lub pochwy mikropęknięcia. Pojawiają się zwykle po douching lub stosunku płciowego.
  • Wybór zsiadłe – kandydozy znak, bardziej znany jako pleśniawki. Mają kwaśny zapach i powodować swędzenie narządów płciowych. Zdarza się, że z kandydozy w zewnętrznych narządach płciowych powstają białą folię i naloty.
  • Pieniący lub wydzielina ropna przed miesiączką i nie tylko – znak chorób wenerycznych, takich jak rzęsistkowica. Są one płynne, ciężki i cuchnące. badanie ginekologiczne wykazało, zapalenie pochwy, niekiedy nadżerek. Kobieta nękane przez świąd i pieczenie, ból brzucha i przewlekłe zmęczenie, zaburzenia snu. Czasami rzęsistkowica może dołączyć zapalenie pęcherza moczowego.
  • Brązowy wyładowania przed menstruacją – szereg przyczyn, takich jak hormonalne polipów nierównowagę, śluzówki macicy, mięśniaków macicy i endometriozy. Prawie zawsze, gdy te wydzieliny zaburzone cykle miesiączkowe i rozwijanie niepłodności. Norma brązowe osady są tylko w pierwszych dniach hormonalnych środków antykoncepcyjnych.
  • Żółte lub zielone plamienia przed menstruacją, a następnie – po chorób wenerycznych wynikają, jak również w innych procesach zapalnych, macicy, jajników i jajowodów. Są rzadkie, nieprzyjemny zapach.