570 Shares 4881 views

Oryginalny i popularne perfumy Chloe

W 1945 roku, młody i bogaty arystokrata Gaby Agen przeniesiona z Egiptu do Paryża, wiele zwrócić uwagę na mrocznej urodzie. Zainteresowanie to nie tylko w swoim jasnym i efektowny wygląd. Paryski zauważył jej zdolność do ubierania piękne i niezwykłe. Wszystkie jej ubrania nie pasowały do przyjętą podczas paryskich kanonów mody, mieli szczególny urok, a to jest zawsze przyciągał do oczu.


Genialny umysł, niewyczerpana energia, uderzający wyobraźnię – To było 24-letnia Gabi. Jak huragan, ona przeszła przez Paryż, ale wkrótce zmęczony jej życiu społecznym. Kiedy jedna z jej wielu przyjaciół zachęcił ją, aby utworzyć szkic do stroju, ona chętnie akceptowane. Urodził się zaledwie sześć szkiców, które szyła Gabi niesamowite sukienki z bawełny. Potem zebrałam się na odwagę i wziął je do modnych paryskich butików.

Jaki był początkujący projektant zdziwienie, gdy wszystkie jej sukienki były sprzedawane przez kilka dni, a właściciele butików poprosił ją do dalszej współpracy! To właśnie wtedy powstał pomysł utworzenia studia na krawiectwa. Następnie Gaby rozważał, jak nazywają ich potomstwo. Własne imię do niej z jakiegoś nieznanego powodu się nie podoba, i zapytała jej przyjaciółka Chloe Bryumenton zgodę na wykorzystanie jej imienia, zwłaszcza, że była pewna, że eksperyment nie dłużej niż trzy miesiące.

Jednak eksperyment Gaby Agen trzy miesiące nie jest skończona, to nadal dla ponad sześćdziesięciu lat. Uroczy strój z Chloe cieszył niewiarygodny sukces – od klientów nie było uwolnienie. Modele sprzedawane pod marką Chloe, były zupełnie różne style. Innymi słowy, dom mody Chloe nie mieć rozpoznawalną twarz. On pribrol własny styl w latach 70-tych, kiedy to firma przyszedł do znanego projektanta Karla Lagerfelda. Od tego momentu firma kwitnie.

W 1975 roku dom mody Chloe zaczyna produkować perfumy. Autor debiutanckiego zapachu stała się tak skuteczne, firma połączyła się z Karl Lagerfeld. Perfumy Chloe stały się prawdziwym dziełem sztuki. Stworzyli furorę w Paryżu. Połączenie z łagodnymi nutami wiciokrzewu, kwiatu pomarańczy i jaśminu Captivate. Te perfumy są przeznaczone do wyrafinowanych i eleganckich kobiet, nie boi się trudności życiowych. Minęło ponad 30 lat od stworzenia tego zapachu, ale fani dzisiaj nie stały się mniej.

W 1992 roku, znaną marką produkuje następujące perfum Chloe – Narciss. Ten bogaty orientalny zapach padł jak kobiety z wyższych sfer. On subtelnie podkreślić wdzięk i elegancję prawdziwej damy. Jej właściciel uwielbia luksus i zna swoją wartość. Kompozycja ta jest szczególnie dobry na noc w świetle.

Popularność orientalnych zapachów rosła z roku na rok. Wkrótce należne jej miejsce w świecie perfum Chloe wziął perfum. Recenzje wdzięcznych odbiorców pochodzą z całego świata. Fani słynnej marki kreatywności poprosił, aby kontynuować uwalnianie ulubionych piosenek.

Jednak obok nowość – perfumy Chloe Eau de Parfum Intense – pojawił się dopiero w 2009 roku. Został on zaprojektowany dla kobiet w każdym wieku. Jej kochany i bardzo młodych dziewcząt i starszych kobiet. To jest prawdziwa zima bajki. Aroma misternie tka nuty drzewa sandałowego z delikatnym zapachem róż i delikatnymi akcentami bobu tonka. W nim wyraźnie uchwycił obraz Królowej Śniegu.

W 2011 roku, kolejny genialny zapach został przedstawiony opinii publicznej – Perfumy Chloe Eau de Fleurs Neroli. Jest to całkowicie unikalna kompozycja zdolna do każdej kobiety, aby powrócić do magicznego świata dzieciństwa, dać szczęśliwy i słoneczne dni sprawiają, że świat nieograniczone. Aromat jest cytrusowe nuty przeplatają się z pikantnym rozmarynu i szałwii.

Wszystko zaczęło się od domu mody Chloe perfumy – produkt wysokiej sztuki perfumeryjnej, która będzie przez wiele lat, aby zadowolić miłośników firmy.