603 Shares 2750 views

Haircut: rodzaje i styling

Lekko wydłużone fryzury na średniej długości włosy zawsze w trend, jak również klasycznych o długości tuż poniżej linii barków. Co teraz wybrać stylistów, aby zaspokoić potrzeby swoich pracowników? W istocie, każdy ścięcie, typy, które są bardzo różnorodne, wyróżnia oryginalności.


Moskal

Strzyżenie, który przyszedł do nas od lat 80-tych, nadal jest cud jest modne, tylko od czasu do czasu ulega zmianom: długość grzywką lub skośne rozstanie. Kilka asymetryczna sylwetka daje urok włosów i elegancję. Jednak to wymaga stałej pielęgnacji, stylizacji, szczególnie jeśli struktura włosów jest sztywna. Można usunąć huk, tworząc coś w rodzaju „grzebieniem”, a jeśli można walić podłużny oplot z jej skąpe warkocz.

Bob – ponadczasowa fryzura (gatunki)

Najmodniejsze fryzury dla średnich włosów wykonana z włosów w stylu retro, aw szczególności na podstawie kanonicznej fasoli. Ta fryzura na dłużej niż 60 lat ma czołowe pozycje. Bob idealnie podkreśla godność kobiet – cienka szyja, piękną krzywą brwi, wyraziste oczy. Co nie wymyślić stylistów, biorąc go za podstawę. Jednym z modnych fryzur są odmiany włosami, pokroić w postaci owalu z bardzo krótkich ukośnych grzywką, która pozostawia otwartą całą czoło. Lub fryzurę z gładkimi krawędziami i symetryczny trójkątny grzywką. Istnieje również fasola i wydłużona z postrzępionych grzywką. Wszystko zależy od wyobraźni pana, któremu można zaufać. Długość tego fryzura jest również zróżnicowana. Włosy schodzili na ramiona ledwo zakryła uszy. Dlatego prawie wszystkie rodzaje skróty niejasno przypominają bob. Bawiąc się z formy i średniej długości włosów pozwala podkreślić najlepsze cechy. Należy zauważyć, że jednym z najmodniejszych fryzur i ulubieńcem wielu gwiazd nazywa się Bob z asymetrii na jednej stronie i celowo poszarpanych krawędziach. Laid ostrzyc całkiem proste: Ramię suszarkę, każdy zamek, i eksperymentować! Można dokonać rozstanie z drugiej strony, można po prostu wysychają, nadając blask włosów i może, a wręcz przeciwnie, wszystkie eleganckie zamki. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie i Twojego wolnego czasu!

kwadrat

Kareta – klasyczne fryzury, poglądów, które w wielu już przekroczyło wszystkie inne fryzury. Na przykład egipskie kwadraty. Chyba każdy pamięta Kleopatrę z jej luksusowy włosy – grubą płaską huk aż do brwi i prostych pasm. Ta fryzura jest nie tylko modne, ale również nadaje się do niemal każdego rodzaju osoby. Wybuchy mogą być gładkie, ukośne, lekko podarte lub całkowicie usunięte. Potylicznej część włosy zmieniły również ze względu na nowe trendy w modzie. Najbardziej szokujące wersja dzieje jeśli podbros szyi lub zachować to klasyczny wydłużony. Rodzaje kobiet fryzury, takie jak kareta, nie znaczy, poszarpane końce lub chaotyczne kroki. Nie, to fryzura musi być płaska i gładka. Aby umieścić go potrzebują grzebienia, który jest niezbędny, aby unieść włosy z tyłu i suszarka do włosów. Nadaje się zarówno dla młodych i dojrzałych pań. Jak widać, każda fryzura, można wybrać typy, które stosownie do stylu, używając swojego zapotrzebowania.