594 Shares 3405 views

O stanie samotności: dlaczego są tak popularne?

Sieci społecznościowe od dawna są częścią naszego życia. Jesteśmy przyzwyczajeni do komunikowania się za pośrednictwem korespondencji, dzielenia się momentami życia z pomocą zdjęć i wyrażania nastroju za pomocą statusów. Teraz prawie wszystkie sieci społeczne mają taką funkcję.


Trochę o statusach

Stan to mała wiadomość tekstowa przydzielona do Twojej strony i za każdym razem, gdy odwiedzasz profil, Twoi goście i przyjaciele bę dĘ … mogli go obejrzeć, dopóki nie zmienisz ani nie usuniesz. Początkowo statusy zostały zaprojektowane, aby zgłosić nastrój właściciela strony lub o tym, co robi. Tak więc, w "Skype" w statusie rozumie się niewielką uwagę, czy posiadacz rachunku jest zajęty i czy jest na miejscu. Status "Instagram" jest często wprowadzany w informacje o sposobie kontaktowania się z właścicielem strony, jego wymogami i możliwościami pisania kwestii współpracy. W ten sposób status jest wypełniony przez sławnych osobistości, artystów, modeli, fotografów, artystów makijażu, fryzjerów i innych. Kilka lat temu statusy miały określić to, co użytkownik robi w tym czasie, na przykład: "Jadę", "idź spać", "chodzić z przyjaciółmi", "w pracy" i tak dalej. Teraz wprowadzono specjalny rodzaj statusu – są to cytaty znanych ludzi, skrzydlatych wyrażeń lub zabawnych wypowiedzi. W takich sieciach społecznościowych jak "VKontakte" czy "Facebook" istnieje wiele specjalnych społeczności z zestawieniami najlepszych ofert dla statusów. Dziś przyjrzymy się statusom samotności. Wiadomo, że samotność jest plagą nowoczesności, a wielu użytkowników sieci społecznych cierpi z tego.

O stanie samotności

Statusy samotności – jeden z najpopularniejszych wśród fanów "VKontakte", "Facebook", "Twitter" czy "koledzy". Faktem jest, że starając się uciec od poczucia porzucenia, wiele osób próbuje znaleźć pocieszenie w jednym z takich miejsc. Wierzą, że tam znajdą ukojenia, podobnie myślących ludzi i przyjaciół. Na przykład często można spotkać się ze stanami: "Osób jest osamotnionych z budowania mostów, a nie z murów", "Samotność to wtedy, gdy nikt nie ma zamiaru dzielić się swoimi przemyśleniami" lub "Samotność to, gdy masz telefon, a tylko alarm budzi się "I tak dalej.

Związki i samotność

Ustawiając status samotności, użytkownicy próbują zwrócić na siebie uwagę i pokazać, jak bardzo potrzebują komunikacji i wsparcia. Takie statusy są bardzo popularne wśród ludzi, którzy do niedawna byli w związku, a teraz próbują udowodnić drugiemu, że cierpią: "Nasza pycha może nas całkowicie uciec", "Ciepło Twoich ulubionych rąk i szczera komunikacja jest tym, czego każdy człowiek nie ma" . Wylicza się, że smutny stan samotności zaszkodzi kolejnemu partnerowi i znów będzie się czuł. Albo przeciwnie, po rozstaniu, jedna z "połówek" stara się pokazać drugiemu, co jest bez niego bez sensu: "Lepiej mieć życie bez związków niż relacje, w których nie ma życia", "Moja wolność to mój klejnot, najsilniejszy lek i Największą pociechę. "

Status około 14 lutego

Niezależnie od tego, jak bardzo popularny był status samotności w życiu codziennym, 14 lutego ma miejsce szczególny szczyt popularności. Są one instalowane przez osoby, które nie mają drugiej połowy. Tradycyjnie dzień kochanków obchodzi się ukochanych. Ale ci, którzy jeszcze nie znaleźli swojego wybranego, czują się dość niewygodni w tym dniu, gdy para zakochanych przemieszcza się po mieście, a w sieciach społecznościowych nowe postacie stale pojawiają się na temat zadowolenia użytkowników w ich relacjach, o tym, że Zostały one przedstawione na wakacje przez swoich bliskich, lub obchodzone razem tego dnia.

Oczywiście każda osoba bez pary w takim środowisku będzie czuć się nieswojo. Wtedy są takie statusy dotyczące samotności: "Będę świętować moją umiłowaną 14 lutego": "Moja miłość musi być chroniona nie tylko 14 lutego, ale na resztę 364 dni", "Dzień Wszystkich Loversów tylko pomaga producentom kartek" lub "kocham" Tylko ty sam. Chciałbym doradzić takim osobom, aby nie tracili serca i nie traktowali wakacji ze sceptycyzmem. Jeśli jeszcze nie znalazłeś swojego towarzysza duszy – nie rozpaczaj, bo wszystko idzie naprzód. Statusy o samotności ze znaczeniem, oczywiście, wzbudzą zainteresowanie osobowością, ale tylko przez niewielką ilość czasu. Możesz wykraczać poza sieci społecznościowe, a wtedy sukces z pewnością się uśmiecha!

O stanie samotności pomogą Ci podzielić się swoimi emocjami. Ale nie zapominaj o prawdziwym życiu, ponieważ ma wiele ciekawych rzeczy!