589 Shares 4819 views

Nizhny Novgorod, klinika okulistyki: adres, telefon, opinie

Według statystyk, co najmniej połowa ludzi na naszej planecie ma problemy ze wzrokiem. Ale wielu z nich po prostu je ignoruje i stara się ich nie zauważać. Dla lekarza ludzie biegają w już zaniedbywanych sytuacjach, gdy na przykład napis nie jest widoczny w oddali lub trudno jest poznać osobę, która spotyka się w połowie drogi. Nikt nie uważa, że codzienne prace przy komputerze, zła ekologia, wieczory przed telewizorem mają szkodliwy wpływ na zdrowie oczu. Najgorsze jest to, że problemy z wzrokiem są coraz bardziej manifestowane u dzieci. W artykule szczegółowo rozważymy poradnię okulistyczną dla dorosłych i dzieci (Nizhny Novgorod może pochwalić się kilkoma instytucjami) i opinie o nich.


Klinika Excimer

Aby rozpocząć ocenianie popularnych klinik okulistycznych kosztuje lub stoi z tym. Excimer (Nizhny Novgorod) jest jedną z najlepszych instytucji do leczenia chorób oczu.

Cechy kliniczne:

 1. Prace są wykonywane na nowoczesnych urządzeniach diagnostycznych, wykorzystując unikalne systemy mikrochirurgiczne, urządzenia laserowe, urządzenia do leczenia terapeutycznego.
 2. Stosowanie zaawansowanych metod leczenia pomoże rozwiązać różne problemy widzenia nawet w najbardziej skomplikowanych i zaniedbanych przypadkach.
 3. Klinika oczu w swoim personelu ma tylko profesjonalnych okulistów, których praktyczne doświadczenie jest kilkadziesiąt lat.
 4. Lekarze indywidualnie traktują leczenie każdego klienta. Biorą pod uwagę wszystkie czynniki: wiek pacjenta, charakterystykę ciała i wiele innych.
 5. Materiały okulistyczne i pomocnicze w tej klinice są nabywane od wiodących producentów w celu zapewnienia jakości i bezpiecznej opieki nad pacjentem.
 6. Dla klientów w klinice tworzone są bardzo wygodne warunki. Istnieje możliwość wstępnej rejestracji w celu umówienia się na spotkanie, otrzymania porad dotyczących wszelkich kwestii, programów rabatowych i rabatów.

Adres do korespondencji: ul. Kulibina, budynek nr 3, miasto N. Novgorod. Telefon do komunikacji: +7 (831) 202-25-55.

Opinie o instytucji

Excimer kliniczny (Nizhny Novgorod) ma wiele pozytywnych opinii.

Wszyscy pacjenci, którzy ubiegali się o pomoc w tej placówce medycznej, byli zadowoleni z pracy. Oftalmolodzy profesjonalnie wykonują swoje obowiązki, pracownicy są przyjazni i przyjaźni, atmosfera w klinice jest przyjemna i harmonizująca z pozytywnym nastawieniem.

Profesjonalizm lekarzy tej kliniki oka pomagał rozwiązać problemy z wzrokiem dla wielu osób. Dlatego każdy, kto kiedykolwiek skorzystał z usług tej instytucji, chętnie ją poleci swoim przyjaciołom.

Klinika "Oświecenie"

Szczególną uwagę należy poświęcić tej szczególnej instytucji medycznej. Jest to bardzo słynna instytucja medyczna, dosłownie znana w całej Nizhny Novgorodzie. Klinika okulistyczna o nazwie "Oświecenie" świadczy usługi pielęgnacyjne dla osób w każdym wieku. W tym miejscu przeprowadzamy diagnostykę wysokiej precyzji, terapię laserową, leczenie jaskrę, choroby siatkówki i prawidłowe widzenie małych pacjentów, którzy są leczeni ze szczególnym bólem i delikatnością.

"Oświecenie" (Nizhny Novgorod) za świadczenie usług medycznych wykorzystuje unikatowy nowoczesny sprzęt, który zapewnia wysoką jakość leczenia i wysoki poziom bezpieczeństwa. Pracują tu profesjonalni okulistów, którzy regularnie uczą się kursów, gdzie podnoszą swój poziom kwalifikacji do opanowania nowych metod leczenia chorób oczu. Doświadczenie lekarzy to ponad dziesięć lat, dzięki czemu możesz być pewny jakości świadczonych usług.

Opinie kliniczne

Klinika "oświecenie" ma wiele pozytywnych opinii. Wszyscy klienci doceniają jakość i pracę operacyjną okulistów, przyjazną postawę wobec klientów i staranną postawę wobec dzieci.

Wszyscy ludzie, którzy ubiegali się o pomoc w tej instytucji, byli zadowoleni z pracy lekarzy i poleciły tej instytucji znajomym. Dlatego klinika "Oświecenie" (Nizhny Novgorod) staje się coraz bardziej popularna wśród mieszkańców i turystów miasta.

Adres: ul. B. Pecherskaya, dom 26, na trzecim piętrze. Telefon: +7 (831) 416-20-88.

Klinika Tonusa Amaris

"Tonus Amaris" znalazł się w rankingu najlepszych klinik okulistycznych w takim mieście jak Nizhny Novgorod. Klinika Ophthalmic jest jedną z najnowocześniejszych w tej wiosce.

Tutaj stosowane są innowacyjne technologie femto-sekundy, dlatego korekcja laserowa może być wykonana nawet w najbardziej zaniedbywanych przypadkach. Ponadto, dzięki tym technologiom, pacjenci z cienką rogówką mają również możliwość korekty widzenia za pomocą metody laserowej, która wcześniej była niemożliwa.

Koszt korekcji wzroku laserowego w każdej klinice jest różny. W tym celu można tu uzyskać tę procedurę w wysokości od 25 do 60 tysięcy rubli, w zależności od wybranej metodologii.

Klinika Tonusa Amaris (Nizhny Novgorod) specjalizuje się w chirurgii laserowej w leczeniu wielu chorób (jaskra, zaćma, choroby siatkówki i wewnętrzna struktura oka).

Do leczenia stosuje się unikatowe, opatentowane technologie i najnowsze urządzenia. Klinika dysponuje komfortowym szpitalem, gdzie w razie konieczności każdy pacjent może pozostać pod nadzorem lekarza.

Telefon do komunikacji: +7 (831) 411-10-10.

Adres do korespondencji: ul. Belinskogo, 38, Nizhny Novgorod.

Okulista o nazwie "Tonus Amaris" jest jedną z najbardziej znanych w mieście i nadal zyskuje popularność.

Opinie o instytucji

Ta klinika oka ma wyjątkowo pozytywne komentarze. Wszyscy chorzy zauważyli wiedzę i doświadczenie specjalistów, nowy sprzęt ekskluzywny, który jest używany tylko w sieci Tonus Amaris, przyjazny personel, który indywidualnie traktuje każdego pacjenta.

W tym celu przeprowadzana jest jakościowa i kompleksowa diagnoza w celu prawidłowej diagnozowania i przepisywania niezbędnego leczenia. Wszyscy ludzie, którzy przez długi czas korzystali z tej poradni, zapomnieli o chorobach oczu i pamiętali, że jest to najlepsza i najlepsza decyzja w życiu.

Klinika "Visus-1"

Nadal uważamy instytucje oka starożytnego miasta, które jest Nizhny Novgorod. Klinika okulistyczna "Visus-1" jest znanym w szpitalu miejskim. B. Filonenko.

Na rynku świadczenia usług w leczeniu chorób oczu ta instytucja ma ponad 10 lat i nie traci, ale tylko zyskuje popularność.

Tutaj świadczą takie usługi:

 1. Nowoczesna i szybka diagnostyka oczu.
 2. Prowadzenie zabiegów chirurgicznych o dowolnej złożoności, bez względu na to, ile lat pacjent jest w ciąży.
 3. Leczenie chorób siatkówki (dystrofia, oderwanie, pęknięcia i wiele innych).
 4. Korekcja widzenia za pomocą lasera.

Są profesjonalni okulistyczni z długim doświadczeniem i doświadczeniem, którzy stale podnoszą swój poziom kwalifikacji.

Adres ostrza: st. Rodionova, dom 198-B, miasto N. Novgorod. Telefon dla informacji: +7 (831) 278-69-69.

Opinie kliniczne

Klinika "Visus-1" oferuje wysokiej jakości i profesjonalne usługi w leczeniu chorób oczu. Wszyscy pacjenci, którzy kiedykolwiek wnioskowali do tej instytucji, byli zadowoleni z pracy lekarzy. Ponadto wiele osób świętuje przyjemną atmosferę, przyjazny personel i czystość w klinice.

Klinika "Nowa wizja"

Wiele wysokiej jakości instytucji medycznych ma Nizhny Novgorod. Klinika Ophthalmic "New Vision" jest również na liście najlepszych.

Okulistyści z wieloletnim doświadczeniem pracują tutaj i wykorzystuje się najnowocześniejszy sprzęt, który pozwala na szybkie i bezbolesne identyfikowanie i eliminowanie problemu.

Klinika oferuje następujące usługi:

 1. Diagnoza i leczenie chorób oczu u pacjentów w każdym wieku.
 2. Chirurgia laserowa.
 3. Prowadzenie operacji mikrochirurgicznych.
 4. Korekcja widzenia w okularach i soczewkach.

Adres do korespondencji: ul. Karl Marx, dom 50, miasto N. Novgorod. Adres e-mailowy: +7 (930) 700-81-17 .

Opinie kliniczne

Nie każda klinica okulistyczna może pochwalić się nienaganną reputacją, ale "Nowa Wizja" może. Instytucja działa w mieście stosunkowo niedawno, od 2012 roku, ale już zyskała szacunek wielu klientów.

Wszyscy pacjenci są bardzo zadowoleni z obsługi, mówili, że wszyscy lekarze wykonują swoją pracę szybko i jakościowo, zawsze spotykają się, konsultują i odpowiadają na wszystkie interesujące pytania.

Ludzie, którzy przez długi czas korzystali z usług kliniki "New Vision", zapominali o chorobach oczu i teraz cieszą się z przyjemności jasnymi kolorami otaczającego świata.

Klinika "Soczewki do Lekarzy"

Podsumowując, rozważyć inną bardzo popularną klinikę okulistyczną w Niżnym Nowogrodzie. Tutaj stosuje się nietypowe metody leczenia widzenia.

Klinika "Lekarze soczewki" na rynku świadczenia usług w zakresie leczenia chorób oczu od 2009 r. I obecnie szybko zyskuje na popularności.

Kierunkiem tej instytucji jest od imienia instytucji wyraźna poprawa widzenia przy pomocy soczewek. Ale nie wszystko jest tak proste, jak się wydaje.

To w tej klinice, oprócz standardowych soczewek gazoszczelnych, można skorzystać z usługi korekcji wzroku za pomocą soczewek nocnych. Specyfika tej metody polega na tym, że tego rodzaju urządzenia nie powinny być noszone w ciągu dnia, ale powinny być noszone tylko na noc. Podczas snu soczewki pomagają przywrócić wizję, a kiedy pacjent zabiera ich rano, widzi wszystko jasno i jasno. Tak więc osoba w ciągu dnia wygląda całkiem zdrowe. Ta "dobra wizja" wystarcza na cały dzień, a nocą trzeba ponownie założyć soczewki.

Metoda ta jest bardzo przydatna dla tych, którzy są niewygodni przy normalnych adaptacjach dziennych (z powodu ich zawodu lub aktywnego trybu życia). Na przykład, sportowcy, kierowcy, piloci czy barmani (zazwyczaj pracują w pomieszczeniu wypełnionym dymem) są niewygodni przy użyciu standardowych soczewek, więc ten sposób poprawienia wzroku okaże się przydatny.

Ale ta metoda nie nadaje się dla wszystkich. Aby ustalić, czy pacjent i twoja choroba są w stanie zastosować tę metodę leczenia, musisz zdać test jakościowy i kompletny. Wszystkie te usługi chętnie otrzymasz w klinice "Soczewki doktora".

Adres instytucji: Nowość, 28. Telefon informacyjny: +7 (831) 410-34-41.

Opinie kliniczne

Stosowanie soczewek kontaktowych jest jednym z najbardziej znanych i prostych metod korekcji wzroku we współczesnym świecie. Dlatego klinika "Doctor Lins" jest bardzo popularna wśród mieszkańców Niżnego Nowogrodu. Tutaj, przyjazny personel, profesjonalni lekarze, którzy są zawsze gotowi do pomocy, odpowiedzieć na wszystkie pytania i konsultacje.

Wnioski

W artykule zbadaliśmy szczegółowo najbardziej popularne kliniki okulistyczne w Nizhny Novgorod, ich cechy i opinie o nich. Są różne, ale są równie popularne wśród mieszkańców i turystów miasta. Niezależnie od wybranej kliniki, możesz mieć pewność, że otrzymasz wysoką jakość opieki medycznej.