561 Shares 5351 views

Uwagi dla „odkryć”. Jak zrobić zabawną notatka w „Classmates”?

Zaledwie kilka lat temu, ludzie na całym świecie sobie dobrze bez komputerów, tabletów i laptopów, nie wspominając o nazwie World Wide Web Internet. Ale technologia nie stoi w miejscu i już dzisiaj ludności we wszystkich częściach świata mogą cieszyć surfowanie po Internecie, oglądania filmów lub programów telewizyjnych w Internecie za pośrednictwem różnych popularnych sieci społecznych, takich jak „VKontakte”, „Facebook”, „gwizdek” i wiele innych , Dziś skupimy się na „Classmates”, lub raczej, jak robić notatki na stronie w „Classmates”, po raz kolejny, aby rozweselić siebie i swoich przyjaciół w sieci.

Popularne tematy Uwagi

Najczęściej ludzie dodać do ich tzw „ściana” tego materiału, który wydawał im śmieszne i przydatne, więc chcąc podzielić się nim z innymi. To może być ciekawy obraz, film, piosenka, żart, i więcej. W takich przypadkach, postanowił stworzyć szczególną uwagę na „odnoklassniki”, który będzie wyświetlany na stronie jako status. Status, a także zauważa, przeprowadzić czyli o użytkowniku. Uwagi być „koledzy” śmieszne, rozrywka napisany w formie komiksu. Niektórzy ludzie są bardziej do smaku nagrywania dokładnego znaczenia, o większym stopniu pouczające. To zdanie może być wielcy pisarze, cytaty, elementy tekstowe z książek i wiele innych. Uwagi służyć również jako świetny sposób, aby ozdobić swoją stronę w swoim ulubionym gatunku: Historia, wersecie autora, śmieszne zdjęcia lub filmu. W ogóle, w artykule na portalu społecznościowym – to mały świat, gdzie można wyrazić swoje uczucia i emocje, a także dzielić się nimi z przyjaciółmi i znajomymi.

Ciekawe rekordy życiowe

Wystarczająca ilość czasu spędzają w Internecie i bardzo kreatywnych ludzi, którzy piszą te notatki w specjalnej grupy w „Classmates”, uzyskując w ten sposób dużą liczbę odwiedzających i częściej – zarobki. Wielu z nich przyznaje, że najbardziej śmieszne notatki są najczęściej krajowej, codziennie charakter.

Istotą tej płyty jest to, że w ciągu kilku liniach, aby powiadomić znajomych i krewnych o sobie, swoich spraw i rozrywki. Z czasem wyrósł na nagraniu z pełnej głębokości i sensownych lub zabawnych anegdot. Od wielu lat najpopularniejsza sieć w uwagach do „Koledzy” – piszą o przyjaźni, miłości i opowieści z humorem. Coraz mniej użytkowników aktualizować swoje statusy opisujące nastrój i aktualną pozycję.

Historia życia

Wracając do głównego tematu, chcę powiedzieć, że śmieszne notatki koledzy dokonać wystarczy. Wyobrażać sobie, co chcesz przekazać czytelnikowi, i powiedzieć sobie historię. Jeśli głowica jest trudne do zrobienia, można użyć zwykłego notebooka, przez wiele wieków najbardziej błyskotliwych i popularne historie rodzą się dokładnie na kartce papieru. Jest to bardzo proste, gdyż można go łatwo usunąć niczego, lub odwrotnie, należy dodać.

Na swojej stronie na „kolegów” stronie, obok Twojego imienia i nazwiska, znajdziesz klikalne odnośniki „Foto”, „Przyjaciele”, „Grupa” i tak dalej. kategoria „nut” powinna być wybrana spośród tego wszystkiego. otwarte puste pole, aby nagrać przed sobą. To jest miejsce dla przyszłych notatki, można dać upust swojej wyobraźni i napisać coś. Jeśli zdecydujesz się napisać coś zabawny, musimy postępować tylko niektóre z zasad wymienionych poniżej.

Jak sporządzić notatkę czytać?

Udekoruj taśma jest bardzo proste kolorowe rekord jak dodać notatkę w „Classmates” może, pożyczając je na innej stronie lub z inną osobą. Ten post nie będzie oryginalne, ale może to zrobić nie mniej widoczna niż jego, autora. Nie ma nic złego, ponieważ główną istotą notatek dla „Classmates” – „ustnie, od strony do strony” jego przeniesienie W Internecie można znaleźć nieograniczoną liczbę usług, które są specjalnie napisane i aktualizować swoje statusy i notatki, dodając świeże i ciekawe rzeczy prawie codziennie.

Pierwsze kroki w piśmie

1. Jeśli użytkownik zdecydował się napisać sobie zabawną uwagę, warto pamiętać, ciekawych zdarzeń z ich życia lub życia przyjaciół. Spróbuj opisać historię w najbardziej „światło” i swobodnej formie. Teksty te mają tendencję do powodowania ludziom pozytywne emocje i chęć dzielenia się nimi ze znajomymi.

2. Zapis na własną rękę jako pierwszej osobie. Ludzie są o wiele bardziej interesujące, aby przeczytać, jeśli mogą one „głowa”, aby zanurzyć się w historii i słuchać od uczestnika bezpośredniego.

3. Pisząc wykorzystanie w jak najmniejszym stopniu słowa-pasożyty, takie jak „krótkie”, „typ”, „itd”, „etc”. Kiedy nuty dla „Classmates” napisany przez właściwy język, stają się znacznie bardziej przejrzyste dla czytelników i łatwiejsze do odczytania. Nie używaj zbyt ciężkie i nieznane słowa, ponieważ człowiek może odejść od ogólnego znaczenia noty, tracąc istotę i, oczywiście, odrobina humoru.

4. W celu ożywienia najbardziej prostego wprowadzania tekstu, użytkownik może dodać trochę śmieszne zdjęcie, wideo lub muzyki. Zgadzam się, ponieważ dźwięki są postrzegane dużo lepiej towarzyszyć przez „bycze oko” wybranych mediów. Aby znaleźć te pliki, korzystać z usług wyszukiwarki i uzupełnień do ewidencji. Wierzcie mi, to zapis spowoduje czytelnik dodatkowe emocje, więc nie zaniedbywać ten mały regułę.

5. Jeśli notatka docenione – jesteś na dobrej drodze! Ona już lubił ludzi, a tym samym jeszcze bardziej rozproszone przez strumienie. Czy nie zatrzymać – pisać, pisać, pisać! W rzeczywistości nigdy nie zabawa i zabawne wpisy być pozostawione bez odpowiedniej uwagi. Życzymy kreatywność i sukces!

pożegnalne słowa

Mamy nadzieję, że teraz już wiesz jak zrobić notatkę w „Classmates” i dosłownie „zarażać” innych dobry nastrój. Tworzyć, tworzyć, a następnie staje się bardzo łatwe do zrobienia, to coraz częściej, że po pewnym czasie można czytać moje notatki i szczery uśmiech, ten uśmiech i dać do znajomych.