303 Shares 4413 views

Jakie są terminy sprawozdań finansowych, istnieje okres, sprawozdań finansowych, czy przedłużyć termin składania sprawozdań finansowych

Księgowy – człowiek, który powinien wiedzieć na pewno, co dzień, miesiąc i rok. On nie ma prawa być tak szczęśliwy, że „godzina nie ogląda." Fakt, że nie pozwala mu terminy sprawozdań finansowych. Jeśli chcesz stać się dobry księgowy, który będzie respektował rówieśników i przełożonych pochwały, trzeba się czymś od zegarmistrza dla całej firmy: wiedza, co, gdzie, kiedy i ile. Z tym pomożecie księgowego kalendarza, który, nawiasem mówiąc, jest bardzo przydatna jest. Faktem jest, że z to będzie wyraźnie widoczny, jak to możliwe sprawozdania finansowego. Po tym wszystkim, należy niezwłocznie dokonać wielu obliczeń! A ilu numery hit, w celu obliczenia równowagi! Jakie są terminy składania sprawozdań finansowych?

Dokumenty podatkowe powinny być przedstawione najpóźniej w połowie każdego miesiąca. Ta informacja o zyski, koszty, etc. Podatki – nie jest to jedyny punkt. Zwykle na początku roku, w środku i na końcu roku władze proszą księgowych i ekonomistów do przeprowadzenia analizy funkcjonalnej. Wszystkie dane są w tym momencie, również musi być zestrzelony. Ponadto, poszczególne raporty na temat każdego elementu organizacji działalności na cotygodniowym.

Dlaczego muszę znać warunki dostarczania sprawozdań finansowych? Faktem jest, że księgowy i jego raporty mogą być łatwo zrozumiałe, stan działalności przedsiębiorstw. Jak to się mówi, dobry księgowy – 90% sukcesu przedsiębiorstwa. I kalendarz terminów pomaga inteligentnie zaplanować swój dzień pracy, zamiast siedzieć w nocy Studenckich później na piśmie, że trzeba było przejść wczoraj. Tak zawsze będziesz w stanie podjąć cały czas, że jest dobrze odzwierciedlenie w pensji i premii.

Poza tym, nie wiedząc, jakie warunki sprawozdanie finansowe, może prowadzić do poważnych problemów, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawozdania Spółki za organami podatkowymi. Fakt, że takie zaniedbanie może skutkować surowymi karami, które ucierpiały na sytuację finansową spółki. Na przykład, jeżeli w ciągu 180 dni od firmy nie przewiduje rozliczeń w ramach jednej z usług, to kara będzie więcej niż 5% zysków. Jeśli więcej niż 180 dni, kara wyniesie 30%, jeśli raport nie jest, a po 200 dniach od przyjazdu – 50%. Wystarczy pomyśleć, co dużo pieniędzy! Nie chcę, aby być winowajcą takiej poważne straty finansowe? Zwłaszcza po takim wypadku nie byłaby w stanie utrzymać swoją pozycję pracy i nie dostać się do wpisu w spisie praca zwolnienia na podstawie art.

Warunki dostawy sprawozdań finansowych nie zawsze jest elastyczny. Każdy element jest zarejestrowany w dokumentach. Wszystkie księgowi pomocna napisać specjalistycznych czasopism, które odnosi się do wszystkich dat i zmian. Szczególnie ważne jest, aby przestrzegać terminów sprawozdań z kontroli podatkowej. Są one określone w artykułach Ordynacji podatkowej Federacji Rosyjskiej. Na przykład, Artykuł 213 stanowi, że sprawozdanie roczne z podatku za rok 2011 należy podać 1 kwietnia 2012 roku, nie później niż tego dnia. W przeciwnym razie zostanie ona nałożona na organizację sankcji karnych. Oraz do raportu za 1 kwartał 2012 roku do firmy ubezpieczeniowej musi mieć od 15 maja. Następnie, w dniu 15 sierpnia, ma być dostarczony raport na temat składek ubezpieczeniowych przez okres sześciu miesięcy – czyli do 2. kwartału. Należy zachować szczególną ostrożność, aby przestrzegać terminów sprawozdanie finansowe powinno być indywidualni przedsiębiorcy i organizacje prywatne.

Pamiętaj, że w istocie, że księgowy jest jedną z głównych osób w przedsiębiorstwie. Od pierwszego dnia swojego istnienia firma musi przedstawić raport do urzędu skarbowego, że trzeba zrobić. Jeżeli działalność nie jest prowadzona właściwie, tego typu raportowania nazywa zera, ale bez księgowego, nikt nie może zrobić.