640 Shares 4808 views

Rzeczywiste pytanie: „W co się ubrać do Lofer?”

Szpilki ozdobione dużo stóp kobiety! Ale czasami wciąż naprawdę chcą zrzucić piękne i strasznie niewygodne buty umieścić na coś, co nogi będzie łatwe i wygodne. Potem już wreszcie, można spojrzeć w szafie i pomyśleć o Lofer kobiet. Z tego, co się je nosić, można zdefiniować po dokładnie zbadać swoją garderobę.


Stylowy i wszechstronny para

Slavyanka dawna sprawdzają się w świecie nie tylko jako najpiękniejszych kobiet, ale także jako wielki mody godny najlepszych. Teraz panie aktywnie korzystać z niektórych elementów męskiej garderoby, jak również akcesoria. Teraz na liście rzeczy uprzywilejowanych przez kobiety, takich jak zegarki z dużymi tarczami, szelki, spodnie, dużych workach, krawaty i motyli można dodać Laufer. Takie buty wariant pójść na tyle niska, wygodne, praktyczne i, co ważniejsze, ma znaczenie dla dzisiejszej mody. Dla stylu casual , że są po prostu niezastąpione. Powinniśmy myśleć z wyprzedzeniem o co się ubrać do Lofer.

Przede wszystkim, można się cieszyć, że nie jest konieczne, aby zmienić garderobę specjalnie dla pary butów. Ponieważ Lofer wszechstronny i uzupełnia zbiór wszystkich możliwych stroje. Niektóre ubrania razem z nimi nabiera zupełnie innego charakteru i kierunku. Więc pytanie: „co się ubrać do Lofer” niemal wyczerpuje się. I nadal można dokonać pewnych zaleceń.

W co się ubrać do Lofer?

Laufer niskie, wyglądał dobrze z spódnicy poniżej średniej długości lub podłodze. To połączenie sprawi, że sylwetka szczuplejsza wizualnie. Jednak technika ta nie działa, jeśli Lofer mają niewielki obcas. Modele te wyglądają dobrze o długości spódnice midi. Klasyczny ołówek spódnica będzie również dobre z takich butów. Ta sukienka będzie właściwe w biurze i poza nim.

Skromnie i elegancko Lofer Otten nasilenie garnitur, a także wygoda i praktyczność dżinsów. Jednak będą mogli delikatnie podkreślić dowolny styl. To jest ich największą zaletą. Zaim w szafie kilka takich butach, to absolutnie nie będzie puzzle na co się ubrać do Lofer. Po tym wszystkim, można je umieścić na wszystko!

Wszelkie spodnie pójdzie dobrze z Laufer jako opcji rekreacyjnych lub zestaw na zakupy. To samo odnosi się do skróconych modeli, capris lub szorty. A wysokie długonogie kobiety, ten zespół będzie wyglądać szczególnie odpowiednie.

W połączeniu z dobrymi sukienki Lofer i sundresses. Ale prawda, nie wszystkie style. Dla harmonijnego połączenia, wybrać niedrogie, proste warianty sukienek i sundresses. Obfitość falbanki, dżetów i głęboki dekolt będzie wyglądał w taki zespół śmieszne i absurdalne.

Najlepiej jest umieścić na buty nierób na bosaka lub małej podsledniki. Ale twórcze panie, które lubią wyróżniać się z tłumu, może również wolą i możliwość noszenia ich na grubych rajstop. Do początku jesieni ta opcja w połączeniu z dzianiny tunikę i płaszcz nad-size będzie wyglądać bardzo stylowo.

Jeśli nie masz jeszcze decyzji co do noszenia nierób, modele zdjęcia pewnością zainspiruje Cię do wybranego miejsca. A co najważniejsze – swoją ulubioną parę Lofer mogą łatwo migrować z sezonu na sezon!