122 Shares 2223 views

Uosobieniem delikatności: sukienka z frędzlami

Zabawa dla rosyjskiego ucha słowo „barhoma” – Blueprint od arabskiego „mahram”, co oznacza „chusteczkę”. Arabowie pochodzi pomysł ozdobienia chusteczki nićmi koronki powieszenie. Teraz frędzle zdobić nie tylko szale. Ta tradycja stała się trend w modzie, który był ścigany przez miliony mody na całym świecie. Fringe wygląda naprawdę oryginalne i ciekawe, można ukryć niedoskonałości figury i podkreślić zalety.


Fringe zainspirowała wielu projektantów do tworzenia kolekcji, które zdobyły światowe wybiegi. Kto nie wykorzystał grzywkę: the house Chanel, Valentino i Roberto Cavalli. Więc, być może, suknia babci z frędzlami czas, aby wyciągnąć z bagażnika, oczyszczone z kurzu i … dzielnie umieścić na chłodnym przyjęciu.

Opcje dla modnej sukienki z zestawem frędzli. Krótkie sukienki, kostiumy przypominające łacińskie tancerzy, ozdobione frędzlami na całej długości. Ubiór ten jest bardzo łatwo to zrobić samemu: wystarczy uszyć kilka rzędów na skraju Prosta sukienka ramiączkach. Często można znaleźć sukienkę z frędzlami na dole. Długie kosmyki udzielam specjalnego uroku tego stroju.

Bardzo popularny model, w którym tylko grzywka objęte stanik lub spódnicę. Te sukienki frędzlami pozwalają dodać objętości we właściwych miejscach, a nie do odwrócenia uwagi od najbardziej korzystnych obszarach. Długi wątek na tych tablicach są w stanie pociągnąć wizualnie sylwetkę i sprawiają, że szczuplejsze. Na skutek dodatkowej objętości trzeba pamiętać przy wyborze sukni z draperii. Fałdy bardzo poważnie wpływa na wygląd kształtu. Są w stanie dodać znacznie większą objętość niż marginesie, jak również zorganizować semantycznej akcenty obraz. Dlatego, korzystając fałdy musi być bardzo ostrożny. Zły wybór modeli z fałdami może dać wszystkie wady kształtu i godności, z drugiej strony, do wjazdu na cienie.

Ale wracając do frędzli. Wiele uwagi do siebie koniecznie wiązać jersey sukienka z frędzlami. Frędzle są wykonane z tej samej przędzy jako sukienkę. Fringe – nie zawsze jest to delikatne nici. Czasami frędzle wykonane z pasków tkaniny że twist i włączyć. Technika ta tworzy trójwymiarową obróbkę krawędzi zespołu. Najczęściej frędzle służy jako dodatkowy element, dekoracji. Na przykład, sukienka w stylu kraju, co do zasady, mają wykończenia na rękawach frędzlami. Innym skutecznym sposobem – się łańcuch pomiędzy stawów rozszerzonym spódnicy.

Wybierając sukienkę z frędzlami nie należy zapominać, że marginesie – to dodatkową objętość. W przypadku długich, cienkich nici – nieistotne. Jeśli używasz pasków tkaniny, objętość ta spotyka.

1970 – to epoka rozkwitu dekoracja grzywkę. Wdzięczne i eleganckie sukienki, ozdobione koralikami, jedwab, skóra frędzlami byli u szczytu popularności. Muszę powiedzieć, że dzisiaj jest czas na ich odrodzenie. Projektanci chętnie zwracają się do tematu „70, które są znane z prawdziwej elegancji i motywu styl hippie, frędzle, które również zajmuje znaczące miejsce. Fringe – wynalazek Wschodu, więc nie jest zaskoczeniem, że może pomóc stworzyć fantastyczne stroje.