253 Shares 3922 views

Absolutorium z nieprzyjemnym zapachem. Jak radzić sobie z nimi.

Małe upławy towarzyszy kobiecie przez całe życie, z wyjątkiem dziecka. Proces ten rozpoczyna się w okresie funkcjonowania układu rozrodczego i kończy się po menopauzie.


Co to upławy? Ten specjalny tajny, wydzielany się na szyjce macicy łojowych. Pełnią bardzo ważną funkcję: chronić pochwę przed szkodliwym wzrostu bakterii, nawilżają ją, a także służyć do smarowania i oczyścić. Stały i ciągły proces ekstrakcji pozwala wyprowadzić na zewnątrz tajnych martwe komórki, aktualizację i utrzymanie mikroflory pochwy.

Normalne upławy nie powoduje kobieta ma absolutnie żadnego dyskomfortu. Oni nie mają silny zapach i kolor ich często przezroczyste lub lekko białawy. Spójność, liczba i rodzaj osadów może ulec zmianie w zależności od przyjmowania leków terapeutycznych, stres, stan ciąży i okresie laktacji, pobudzenia i wielu innych przyczyn.

Ale prawie zawsze, z wyjątkiem pewnych cech fizjologicznych, zdrowa kobieta pachnie czyste. Normalnie, sekret wydany przez genitalia, ma lekką i prawie niezauważalne zapach. Taka izolacja nie przeszkadza kobiety i stanowią jedną z cech braku infekcji i zapalenia.

Jednak sytuacja zmienia się dramatycznie, czy są upławy o nieprzyjemnym zapachu. I to jest poważny dovlno problema.Ved rozładować z nieprzyjemnym zapachu jest oznaką zmian mikroflory pochwy. Nierównowaga prowadzi do zapachu, konsystencji i ilości zmian wyładowania, pieczenie lub uczucie swędzenia, wygląd ból brzucha i pogorszenia stanu ogólnego.

Wybór kobiet z nieprzyjemnym zapachem wskazywać na obecność różnych chorób. Zmiana zapach jest bezpośrednio związany z zapaleniem pochwy, a więc wizyta u ginekologa opóźnienia nie jest konieczne.

Zakręć cuchnące może być konsekwencją takich zakażeń i stanów zapalnych, takich jak:

– Chlamydia,

– Herpes (narządów)

– zapalenie pochwy,

– Rzeżączka,

– kandydoza

– bakteryjne zapalenie pochwy,

– rak szyjki macicy

– wenerycznych i chorób zapalnych.

Choroby, w których znajdują się wydzielina o nieprzyjemnym zapachu i może być dość łatwo i mieć poważne konsekwencje. Dlatego do samoleczenia w żadnym wypadku nie powinno być. Późne traktowanie pomocy medycznej może znacznie zaostrzyć chorobę, przesuwając go w postaci przewlekłej. A następnie leczyć to będzie dużo trudniejsze. Ponadto, tradycyjne metody mogą jedynie pomóc zmniejszyć objawy krótkoterminowych, czyli zrobić zrzut z nieprzyjemnym zapachem mniej obfite i mniej zauważalne. Ale problem jako całość, nie rozwiąże. Po tym wszystkim, przyczyną zapach pozostaje nierozwiązany. Dlatego też jedynym poprawnym rozwiązaniem dla zapach z pochwy – wizyta u ginekologa. Nie tylko ustalić przyczynę choroby, ale również odpowiednie leczenie, z uwzględnieniem indywidualnych cech kobiet i złożoność progresji choroby.

Terminowe zapobieganie i higiena osobista pomaga uniknąć niektórych chorób kobiecych genitaliów. Prawidłowego odżywiania chronione płeć, odrzucenie ciasne, słaba prania i stosowanie środków smakowo-zapachowych do intymnej obszarze indywidualnie dopasowane antykoncepcji, a także właściwe podawanie innych leków, dzienna kąpieli lub zawału są doskonałe profilaktyki powszechnie występujących chorób, takich jak kandydoza i bakteryjne zapalenie pochwy ,