630 Shares 4051 views

Rejestrator DVR HD 460 ParkCity: opis, instrukcja montażu, opinie

Niestety, drogi są często nieprzyjemne incydenty zdarzają. Niektóre z nich mogą mieć poważne konsekwencje dla kierowcy, nawet jeśli jest on w tym, a nie obwiniać. Aby zrozumieć, co tak naprawdę wydarzyło się w tej czy innej sytuacji, i został stworzony przez bardzo popularny teraz urządzenie nazywane rejestratora. Ta sprawa pomaga w formacie wideo do odtworzenia najbardziej dokładny obraz tego, co się stało. которой представлен в данной статье далее, является превосходным решением как для начинающих, так и для опытных автомобилистов, для того чтоб доказать свою правоту в случае возникновения такой необходимости. Model ParkCity DVR HD 460, przegląd, który jest przedstawiony w tym artykule dalej, to idealne rozwiązanie dla początkujących, jak i doświadczonych kierowców, aby udowodnić swoją niewinność w przypadku zajdzie taka potrzeba.


zestaw

Najpierw kilka słów o konfiguracji urządzenia. Podstawowy zestaw obejmuje zarówno samego urządzenia, dwie kamery, dwie długości przewodu USB sześciu do trzech metrów (przeznaczone do połączenia odpowiednio z tyłu i z przodu komory). по эксплуатации, пульт дистанционного управления, а также вся документация с гарантийным листом от производителя. Dodatkowo skrzynka jest również kabel do podłączenia do samochodu DVR HD DVR ParkCity podręcznik 460 użytkownika, pilot zdalnego sterowania, jak również wszelką dokumentację z arkusza gwarancji od producenta.

ogólny opis

Obecność dwóch rodzajów kamer zdalnych jest główną cechą tego modelu. Każdy z nich zapisuje wszystko co dzieje się w jej zaufanego sektora w rozdzielczości HD. Informacje te są przechowywane na karcie pamięci włożonej do urządzenia głównego. Kąt widzenia kamery 240 ° w całości. Należy zauważyć, że urządzenie nie posiada własnego monitora, więc wyjście wideo musi być podłączony do ekranu zewnętrznego. Można korzystać z wyświetlacza samochodu, system kina domowego lub monitora zewnętrznego.

Urządzenie główne

является так называемый основной блок. Rejestrator DVR serce ParkCity HD 460 to tak zwana jednostka główna. Jest to niewielki prostokąt, którego wymiary są tylko 110 x 52 x 8 mm. Na jego przedniej stronie znajduje się nazwa producenta, a także dwa duże przyciski. Jednym z nich jest zaprojektowany, aby włączyć urządzenie, a drugi – aby uaktywnić funkcję ochrony przed zapisem. wskaźniki mocy i trybu nagrywania są w pobliżu. Z lewej strony, deweloperzy zainstalowano złącze miniUSB oraz slot na włożenie karty pamięci, a po prawej – przycisku reset i port do podłączenia kamer. Główna jednostka po zakończeniu podróży, użytkownik może zabrać ze sobą, aby spojrzeć na wideo komputera do domu, albo zostawić – według własnego uznania. W tym nowym układzie komory regulacyjnej nie jest wymagane.

Charakterystyka funkcjonowania

начинает снимать видео сразу же после своего включения. Rejestrator DVR HD 460 ParkCity zaczyna filmowania zaraz po jego włączeniu. Nagrywanie odbywa się zarówno kamer jednocześnie. Ponadto, dla każdego z nich na karcie pamięci ma osobny folder. menu użytkownik wybiera długość rolki. W szczególności, parametr ten może być jeden, trzy, pięć lub dziesięć minut. Opatrzone datą i czasem wyświetlanym w lewym górnym rogu ramki z każdej kamery, więc można porównać te wartości, jeśli to konieczne. Początkowo wyświetlany jest domyślny wideo z przednią kamerą, ale gdy bieg wsteczny automatycznie zacznie wyświetlać zdjęcia z aparatu. Również w tym przypadku, układ wizualny, przeznaczone do ułatwienia procesu parkowania (podczas oglądania filmu i w przyszłości nie jest). Przełączyć się na kamerę tylną można również użyć pilota.

rekord

владельцев устройства свидетельствуют о том, что при автономном режиме работы основного блока лучше всего выбрать режим, при котором аппарат активируется при начале движения автомобиля и отключается сразу после закрытия дверей. Uniwersalność pod względem cech nagrania jest uważany za kolejną cechą HD DVR ParkCity DVR 460. Recenzje właściciele jednostki wskazuje, że tryb offline główne urządzenie najlepiej jest wybrać tryb, w którym urządzenie jest aktywowany po uruchomieniu pojazdu w ruchu i wyłączany natychmiast po zamknięciu drzwi. Inną ciekawą cechą modelu jest automatyczne nagrywanie po wykryciu ruchu przez samochód. Jest to bardzo przydatne, gdy pojazd znajduje się na otwartej przestrzeni lub w parku. Należy zauważyć, że deweloperzy mają wykluczyć możliwość fałszywych alarmów, ponieważ w przypadku braku wielu ruchów na pięć sekund, urządzenie wyłączy się.

cechy szczególne

должна быть доверена специалисту. Idealnie, instalacja ParkCity DVR HD 460 należy powierzyć fachowcom. W celu podłączenia urządzenia, konieczne jest, aby leżał na tylnym oknie kamerami torowych i na stałe podłączyć do czujnika cofania systemu elektroenergetycznego i na pokładzie. Główna jednostka najlepiej umieszczone w niszy tzw schowku. W tym przypadku obudowa musi być widoczny po otwarciu karty do łatwego pobierania i widoczności sygnału zdalnego sterowania. Rejestrator musi być podłączony do obwodu ze stałą „plus”, bo inaczej wszystkie ustawienia zostaną zresetowane, gdy zakleszczeniu silnika.

Wybór monitora

существует несколько вариантов выбора монитора. Aby połączyć ParkCity DVR HD 460, istnieje kilka opcji do wyboru monitora. W pierwszym przypadku, ekran jest wbudowany w lustro salonie. Ale wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Drugi scenariusz jest możliwy w przypadku, gdy pojazd jest wyposażony w pełnym wymiarze czasu system multimedialny z wyświetlaczem. W tym przypadku wystarczy podłączyć rejestrator do wyjścia wideo. Należy zauważyć, że był pod takim przypadku i stworzyć model, więc uważa się priorytetem. Plus dowód, że można nazwać fakt, że nawet czcionki w menu są mniejsze z oczekiwaniem, że obraz zostanie wyświetlony na ekranie pięć cali. Trzecim sposobem jest być zainstalowany na przednim panelu monitora zewnętrznego. W jego roli może być nawigator lub przenośny telewizor.

jakość wideo

сложно назвать выдающимся. Jakość filmów nagranych z HD DVR ParkCity DVR 460, trudno nazwać wybitnym. Cokolwiek to było, na klipy, można wyraźnie zobaczyć uchwycone obiekty, niezależnie od pory dnia i warunków pogodowych. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi, obraz towarzyszy dźwięk. Przy wyborze maksymalną rozdzielczość wideo jest skompresowany wysokiego stopnia, a więc Jednominutowy zajmuje trochę więcej niż 50 megabajtów przestrzeni. Jest to bardzo przyzwoite stawki, biorąc pod uwagę, że każdy aparat rejestruje odbywa się równolegle w różnych folderach. Jednocześnie urządzenie zwrotne wskazują, że właściciele oczekują wysokiej jakości i płynne przejścia nie warto filmów. Cokolwiek to było, obraz ma dobrą zakres jasności, a znaki drogowe z oznaczeniami bardzo wyraźnie widoczne.

konsola

можно назвать наличие пульта удалённого управления. Inną cechą ParkCity DVR HD 460 to obecność pilota zdalnego sterowania. Wielu użytkowników zgłaszało swoje niewielkie rozmiary. Jeśli uważnie przeczytać instrukcję, można nauczyć się korzystać z różnych funkcji i parametry, które znacznie ułatwiają pracę z urządzeniem. Na przykład, po aktywacji tzw ruchu zamka, można stworzyć film, nagrywanie żadnego ruchu w pobliżu samochodu, a przycisk „Up / Lock” ochronę nagrań wideo z dwóch kliknięć.

wyniki

Podsumowując, należy stwierdzić, że model koszt na rynku krajowym średnio wynosi około 6400 rubli. Na pierwszy rzut oka może wydawać się to ilość dość wysokie. Z drugiej strony, urządzenie nie tylko ma szereg zalet w porównaniu do konkurencji, ale może naprawdę pomóc jej właściciel pozbyć się nieprzyjemnych skutków wypadków drogowych, jeżeli nie winien.