419 Shares 3767 views

Zastanawiasz się, co noob?

Tak jak w życiu codziennym, w Internecie istnieją pewne zasady. Ale oprócz nich – rodzaj slangowe i niezrozumiałych, nawigacja między nimi bywa trudne, szczególnie początkującym. Mówiąc o początkujących: czy wiesz, co noob? Nie? Ten artykuł pomoże Ci zrozumieć. Mimo że coś jest oczywiste, że jeśli jesteś zainteresowany w jaki noob, więc najprawdopodobniej tak ktoś nazwał. A teraz do rzeczy.

Nie ma ludzi, którzy są dobrze zorientowani we wszystkich dziedzinach życia. W każdym razie kiedyś i gdzieś byliśmy nowicjuszami, „czajniki”. Jest to szczególnie trudne dla ludzi, aby zrozumieć fenomen, który dopiero niedawno weszła w naszym codziennym życiu. Jeden z tych zjawisk – Internet, wraz z jego licznych stronach, forach, gry online i sieci społecznych. Oczywiście, każdego dnia są tacy, którzy po raz pierwszy postanowił zapoznać się z przestrzeni wirtualnej. Ale są one prowadzone w nie jest bardzo dobra. Tak więc, mówiąc o tym, kto takie noob internauci zwykle oznaczają tego rodzaju ludzi. Ale wszystko po kolei.

Na przykład, w grze World of Warcraft (jeśli skrótowo, a po rosyjsku – BOB) noobem – człowiek, który niedawno przyszedł do tego świata online. Wciąż niewiele wie o tym, spoglądając w grze (zazwyczaj) grał ostrożnie.

Jednakże istnieją inne zachowanie taktyka. Zamiast przede wszystkim zrozumieć i powoli wlać do szczególnej atmosferze noob forum zaczyna prześladować pytania starzy, niż w rzeczywistości, wszystkie niezwykle irytujące. Bo nawet rodzaj niezależności jest ceniony wśród społeczności internetowej: nie można znaleźć odpowiedzi na dane pytanie na własną rękę? Dostać kopniaka wirtualny! Lub, jako opcja, staje się przedmiotem trollingu. Trolle może nawet gruba – noobem nie rozumiem …

Być może, ale to, czego nie wiemy o tym, kto jest noob, nadal nie są zaznajomieni z pojęciem „trolling”? Wtedy na pewno noob. Trolling – jest szczególnym zjawiskiem w Internecie. I jego znaczenie jest przyczyną negatywnych emocji w jak największej liczbie ludzi. Niewtajemniczonych (oni Nuba) zaczynają się martwić i walczyć o sprawiedliwość, a troll siedzi po drugiej stronie monitora i podstępnie ściera „Furry” dłonie. Co jest istotą? W zasadzie, to nie jest. Tylko w internecie każdy zabawy, jak to możliwe. I trolling – jednym ze sposobów jest najbardziej powszechne. Wróćmy jednak do naszych owiec, to znaczy do nubam.

Początkowo były one nazywane tylko ci, którzy niedawno „osiadł” na każdym forum lub strony, będąc rozwinięta, wie niewiele i powoli dochodzi do przyspieszenia. W rzeczywistości każdy, kto zasiadł po raz pierwszy komputer został zwolniony do Internetu zbliża się do nowego miejsca dla niego – jest to noob. Kto to wymyślił? To, jeśli można tak powiedzieć, termin doszła do nas z języka angielskiego – „noob”, „początkujących”. Starzy lubią rozmawiać na forach dla początkujących, że Nuba. Najczęściej nyufagi przestępstwo, chociaż samo słowo „noobem” negatywne kolor nie ma znaczenia. Dziś, gdy memy internetowe przeniesiony do normalnego życia, można nazwać noobem każdy nowicjusz w różnych dziedzinach.

Cóż, teraz wiesz, kim są noobs. I same stają się trochę mniej nubom niż były 5 minut temu. Witamy w sieci!