653 Shares 4523 views

symbol sukcesu. Symbole i amulety, prowadzące do bogactwa

Chcesz mieć szczęście nigdy nie opuści? Pomoże to w pewnych znaków, które rozwiązują problem. Istnieją specjalne symbole szczęścia i sukcesu. Odgrywają one ważną rolę w życiu każdego z nas.


Konieczne jest, aby wierzyć w moc talizmanów. Jeśli wierzysz, że znaki przyniesie Ci sukces i szczęście, a następnie wzmacnia ich wpływ i pomagają w trudnych prób, które los rzuca. W tym artykule rozważymy znaki, co prowadzi do bogactwa, dobrobytu i szczęścia.

Trohnogaya ropucha

Niektórzy ludzie uważają, że jest to jeden z najbardziej popularnych i znanych chińskich znaków, które przyciąga pieniądze i bogactwo. Trohnogaya ropucha z monetą w ustach – potężny talizman, który działa doskonale.

Ta postać jest najlepiej postawić dom w kilku miejscach. Pierwszy ropucha na trzech nogach powinny znajdować się w pobliżu drzwi. Uważa się, że w ten sposób zachęca pieniądze w domu.

Ludzie pracują w domu lub w biurze. W każdym przypadku konieczne jest, aby umieścić ropuchę w miejscu, w którym pieniądze są wykonane. Wtedy szczęście będzie po twojej stronie. Ten talizman pomaga znaleźć partnerów iść na poprawę, aby uzyskać zyskowny pracę i zarobić więcej pieniędzy.

W żadnym wypadku nie można umieścić nad głową ropuchę. To powinno być na poziomie oczu lub poniżej. Jeśli maskotka umieścić na górnej półce, a ropucha będzie miała szczęście, i nie dają.

Czterolistna koniczyna

Symbol, który od dawna uważany za najbardziej wydajne. Clover jest rzadkością znaleźć stadium czterech liści. Jeśli go widziałeś, nie spiesz się do przejścia. Czterolistna koniczyna trzeba zgrać i wysuszyć. Po tym powinno być noszone przez cały czas z nimi w torebce, portfelu lub notebooka.

Czterolistna koniczyna – symbol, który nie tylko przynosi dużo szczęścia i powodzenia w każdym przedsięwzięciu, ale również chroni przed złymi ludźmi. Nawet usuwa choroby i przyciąga tylko pozytywne emocje.

Podkowy na szczęście

Chcesz mieć szczęście nigdy nie zostało? Świetnym rozwiązaniem – Horseshoe. Jak powiesić go właściwie, nie wiem wszystkiego. Są dwie opcje. Jeśli podkowa wisi na ulicy, potem rogi muszą być obniżona. Jeśli uważasz, że starożytne przekonanie, diabeł, przychodzi do domu spoczywa na charakter i nie będzie mógł wejść, a ucieknie od hotelu. Jeśli podkowa wisi w domu, podczas gdy rogi mają być podniesione do góry. Wtedy szczęście, że przychodzi, nie będzie w stanie opuścić.

Podkowa powinna być metalowa, złota lub miedzi. To musi być zawieszony na drzwiach. Przed powiesić podkowę, wszystkie gospodarstwa domowe powinny utrzymać się do niego, ale w dobrym nastroju. Następnie każdy członek rodziny będzie miał szczęście.

Teraz, gdy wiesz, co przynosi podkowę, jak go powiesić, i gdzie powinien się znajdować. Pamiętaj, że nie tylko maskotka, ale wiara może zdziałać cuda.

złota ryba

Chińczycy wierzą w moc talizmanów, które są związane z wodą. Wierzą, że rybka przynosi bogactwo domu i małżeńskiego szczęścia. Umieścić małą rybkę w pobliżu miejsca pracy. Nie zapomnij, że ryby jest bardzo kapryśny. Dlatego karmić je zgodnie z harmonogramem.

Woda w zbiorniku stale musi być czysta. Tylko wtedy twój dom będzie szczęście i bogactwo. Jeśli woda mętnieje, a następnie powodzenia zaczyna odwracać się od gospodarzy. Ponieważ numer 9 – symbol harmonii, spróbuj kupić taką samą ilość ryb.

Jeśli zdecydujesz się na taki symbol, to nie umieścić kota. Ryby zaczynają się bać, i powodzenia, zbyt przerażony negatywnego domu. Spróbuj rodzinę przynieść tylko pozytywne. Jak widać, rybki – to dobry i szczęśliwy znak.

biedronka

Uważa się, że osoba, która widział Owad ten zyska szczęście w najbliższej przyszłości. Na całym świecie, ludzie wierzą w szczęście z biedronki. Dlatego istnieje wiele amulety i talizmany w postaci tego interesującego owada.

Jeśli pojawi się biedronka, zauważ ile czarne kropki w nim. Niektórzy ludzie uważają, że dobre samopoczucie zależy od nich i szczęśliwego człowieka. Jeden punkt wskazuje na korzystny wynik nowych inicjatyw; dwa punkty – osiągnięcia sukcesu; trzy – wyrok i pozytywne punkty na papierze; cztery punkty, aby pomóc chronić się przed wrogami; pięć – zwiększona wydajność i zaprosi bardziej lukratywne stanowiska; sześć – nauczanie wspomagane; siedem punktów, aby pomóc w każdej firmie i przynosi szczęście.

Jak widać, z każdym kolejnym punkcie zwiększa sukces. Nie można stawać na końcu, bo jeśli przypadkowo zgnieść samopoczucie.

żółw

Wiele osób uważa, że to tylko przynosi długowieczność. Jednak tak nie jest. Turtle – amulet sukcesu, że pożądane jest, aby trzymać w domu. Jak wiecie, jest to bardzo powolne zwierzę. Ale ludzie mówią, że jeśli umieścić w domu żółwia, to dostać szybciej się poruszać, aby dobrze przemyślane działania i rozwijać się stopniowo.

Żółw, choć powoli, ale do przodu. Ona widzi cel i nie zauważyć przeszkody na drodze. Pomoże to wszystko jego ekspozycji na domowym przynieść zaczęło się kończyć. Uczeń uczy się wykonywać swoją pracę domową sumiennie, a dorośli będą poruszać się po drabinie kariery. Dla każdego członka rodziny będzie jej cel.

Nie można kupić plastikową żółwia. Lepiej jest, gdy jest to drewniane, metalowe lub ceramiczne. Jeśli to możliwe, to lepiej kupić żółwia złotem. Wtedy szczęście i sukces są gwarantowane być obok ciebie.

Dolar drzewa

Jest to symbol sukcesu, która pomaga przyciągnąć pieniądze do domu. Można umieścić drzewo pieniędzy jest nie tylko sztuczne, ale także żywy. Jednak ta maskotka powinna być odpowiednia pielęgnacja.

Na sztucznym drzewie zamiast liści powinny być zawieszone lub monet i kamieni półszlachetnych, mieniących się kamieni. Ponieważ jest to konieczne do wycierania kurzu na co dzień, więc nie było miejsca dla negatywnej energii.

Jeśli mieszkasz dolara drzewo, należy wiedzieć, że im większy liść, tym więcej pieniędzy będzie pochodzić. To nie może być często podlewane. W zimie, tylko raz na trzy tygodnie. Ale w lecie podlewanie powinno być częstsze. Mniej więcej raz na tydzień. Z drzewa dolara trzeba zmyć kurz pod ciepłą wodą. Według dawnego zwyczaju, w ziemi powinny być wykopane kilka żółtych monet.

Jeśli prawidłowo dbać o ten symbol, wtedy sukces i sytuacja finansowa będzie po twojej stronie. Dolar drzewa powinny stać w kuchni lub po pracy, aby przyciągnąć bogactwo.

bogactwo puli

Ten symbol sukcesu pojawiały się w Feng Shui. Bogactwo pot – drewniany lub gliny garnek, które są dużo monet. Pomaga odnaleźć nie tylko szczęście, ale również finansową samopoczucie.

Wybierz pokój południowo-wschodniej i umieścić garnek z powrotem bogactwa. Pamiętaj, aby oglądać na nim, że nie ma kurzu. Ty sam zauważy, że pula netto przynosi więcej szczęścia.

Bogactwo garnek mogą być wykonane niezależnie od siebie. Aby to zrobić, należy garnek do kwiatów (ceramicznych) lub glinki. Oddany do chińskich monet związany z czerwoną wstążką. Istnieje również obniżyć 5 sztuk materiału jedwabiu w różnych kolorach. Ten czerwony, niebieski, żółty, zielony i biały. W tej samej puli, umieścić 10 kamieni półszlachetnych i posypać na wierzchu dużo żółtych monet. Teraz jesteś gotowy garnek bogactwa.

zamiatać

Tradycyjnie, w wielu krajach, takich symbolem sukcesu są prezentowane dla wszystkich świąt. Uważa się, że posąg kominiarza przyniesie dobrobyt i powodzenie w rodzinie. Dlaczego postać ta jest uważana za sukces? W dawnych czasach, miotła w kominiarz składała się z kory brzozowej, która jest znana jako symbol płodności.

Niektórzy ludzie uważają, że czarny – to zysk. Po tym wszystkim, chodzi z ognia i ciepła. Ludzie wierzą, że wszystkie elementy, które mówią o płodności i ogrzewania, przyniesie dużo szczęścia w domu, gdzie są talizmany.

Laughing Buddha siedzi na smoku

Obecność posągów obiecuje tylko dobry nastrój i finansowych samopoczucie. Istnieje przekonanie, że jeśli pat Budda na brzuchu, a jednocześnie wyrazić życzenie, to się spełni.

Smok pod Buddy – moc sukcesu i władzy. Oznacza to, że stabilność finansowa i dobre samopoczucie nie będzie Cię czeka. Pożądane jest, że było kilka z tych symboli. Jedno miejsce przy wejściu, drugi – w pobliżu miejsca pracy, a trzeci – w kuchni. Sugeruje to, że nie zawsze będzie w domu za co kupić jedzenie i ubrania.

mandarynka

Jak każdy wie, zgodnie z tradycją w Nowy Rok powinien być zawsze mandarynki. Przynoszą sukces, szczęście i finansowej samopoczucie.

A jeśli kupować to znak, że był w domu przez cały rok? Wtedy zegar będzie spełnieniem marzeń całą swoją rodzinę. Tylko trzeba być blisko Mandarin i pomyśleć życzenie.

Chińskie monety z czerwoną wstążką

Jest to również symbol sukcesu. Tylko trzeba mieć trzy chińskie monety, które są połączone łańcuchem czerwoną wstążkę. Symbolizują one powodzenie i obfitość. Jeśli nie ma taśmy, można wziąć grubą nić, ale tylko czerwony.

Chińczycy twierdzą, że ich najlepiej powiesić nad kuchenką, gdzie jedzenie jest gotowane. Wtedy nie będzie miał problemów z zakupem produktów. Nie jest jasne, w jaki sposób, ale nie będzie pieniędzy, aby kupić wszystko, czego potrzebujesz.

Amulety na szczęście

Oczywiście, nie są tylko symbole, które przynoszą szczęście do ludzi. Można zakupić sukces amulet. Nosi się z nimi, a on chroni ludzi od wszystkich kłopotów. Na przykład, istnieje łańcuch z wisiorkiem smok, żółw, ryb lub chińskiego złota moneta z placu wewnątrz. Te czary powinny zostać usunięte w nocy, więc zostali oskarżeni o pozytywnej energii. I od rana do wieczora je nosić i myśleć tylko o dobrych rzeczach.

Wszelkie symbol sukcesu jest ważna tylko wtedy, gdy właściciel jasne amulet i pozytywnych myśli. W takich przypadkach jest ładowany nawet więcej, ale działa znacznie szybciej i lepiej. Nie zauważysz, jak zyskają finansowe samopoczucie.

Bogactwo kolorów

Konieczne jest, aby zwracać uwagę na wszystkie elementy. To samo odnosi się do koloru. Na przykład zielony symbol wskazuje wysoki wzrost i pozytywną energię. Niebieski – symbol wody, co oznacza obfitość i harmonię. Ale ukryte w fioletowy jest bardzo duża energia. Dlatego z kolorem obiektów powinni zachować szczególną ostrożność. Jest to, że małe kulki po prostu nie przynoszą szkody, a jedynie poprawić stan.

Wszystkie jasne kolory i brązowy stanowią element ziemi, czyli pewną stabilność.

Która prowadzi do niewydolności finansowej

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na talerzu, gdzie przygotowują jedzenie. To nie powinno być uszkodzone lub zabrudzone. Jeśli osiągnąć coś przeciwnego, to sukces finansowy i dobre samopoczucie wychodzić z domu.

Nigdy nie może stać się symbolem szczęścia i powodzenia na podłodze. Potem może przyjść paskudny passę w życiu, które jest ściśle związane z finansami. Jak już wspomniano, to lepiej umieścić znaki na wysokości oczu. Tylko podkowy jest zawieszony nad głową.

Wskazówki

Bogactwo garnka powinna być w widocznym miejscu. Nawet mogą pochwalić się, gdy przyjdą goście, lub znajomych. Uważa się, że jeśli pula wnosi do rodziny nawet więcej zysku.

Chińskie monety powinny być kilka. Niektóre wiszą w pobliżu drzwi, z drugiej – w kuchni, a trzecia – w hali. Tak więc, przepływ pieniędzy będzie nadal obracać w rodzinie. Wokół monety symbolizuje niebo i kwadrat w środku – grunt.

Zawsze zwracać uwagę na kolor, kształt i wielkość znaków. Ponieważ wpływa na samopoczucie.