801 Shares 1652 views

Burkina – zamknięty muzułmański strój kąpielowy

Muzułmanin, zgodnie z prawem ich wiary, trzeba pielęgnować urodę dla męża, ukrywając swoje ciało z innymi mężczyznami. Wydawałoby się, że wycieczka do plaży staje się mrzonką. I tu i tam. Burkina (tzw muzułmański strój kąpielowy) pozwalają kobietom pływać, grać w wodzie z dziećmi, a nawet surfować bez obawy, aby odsłonić nielegalne wyświetlania w częściach publicznych ciała.

Nazwa został ukuty przez australijskich dziennikarzy, aby odnieść się do najbardziej kostium kąpielowy, w tradycji islamu. Burkina otwiera do publicznego wglądu tylko stóp, rąk i twarzy gospodyni. Ten nowy element garderoby damskiej ma wiele wspólnego ze skafandra. W górnej części kostiumu kąpielowego, co do zasady, jest długim rękawem i zamknięty w klatce piersiowej, obejmując nogi do połowy uda, wiele modeli posiada kaptur lub czapkę zakrywającą szyję i włosy. Dno burkini – wąskie lub szerokie spodnie długie do kostek. Muzułmański strój kąpielowy uszyty ze specjalnego materiału gumowego, który nie wchłania wody i szybko wysycha. Ponadto materiał jest przyjazny dla środowiska i hipoalergiczne. Interesującym szczegółem zauważył niektórych źródeł: materiał jest w stanie przejść promienie słoneczne, dzięki czemu kochanką kąpielowym uzyskać równomierną opaleniznę, pomimo faktu, że jej ciało zostało całkowicie ukryte pod ubraniem.

Zanim pojawił się muzułmański strój kąpielowy na sprzedaż, priverzhenka Islam musiał unikać publicznych plaż, bo religia zabrania kobietom pokazać swoje nagie ciało. Teraz mogą oddychać łatwiej. Poza faktem, że kąpielówki mają wielką różnorodność modeli na cięcia, wzornictwa i kolorystyki, mogą pasek postać, która może nie tylko wygodne do pływania, ale również wyglądają bardzo interesująco. Niektóre modele mają obcisły gorset pod piersią, co sprawia, że wygląd dziewcząt w Burkina całkiem kuszące, pomimo faktu, że strój jest całkowicie zamknięta. Nawet na europejskie plaże dziewcząt w kostiumach kąpielowych takich przyciągnąć podziwu spojrzenia, korzystne wyróżniać się prawie nagie dziewczyny w bikini. Muzułmańskie stroje kąpielowe po raz kolejny udowodnił, że kobieta musi się rozebrać, aby pokazać ich piękno.

Coraz więcej kobiet odważy się kupić muzułmański strój kąpielowy. Sklep internetowy umożliwia zakup burkini bez wychodzenia z domu.

Sprzedawcy PLAŻOWA

i punkt bielizna, że stopniowo wzrasta zapotrzebowanie na ten ciuch. A nawet inne religie priverzhenka kupić muzułmański strój kąpielowy.

Zdjęcie do artykułu pokazuje, jak ciekawy może wyglądać dziewcząt w Burkina, bez naruszania prawa szariatu. Strój kąpielowy uściski talii dziewczynki, podkreślając korzystny kształt i ukrywanie jej ciało od wścibskich oczu warstwą tkanki.

Wszelkie fashionistka może wybrać strój do smaku. Jednak większość z prawdziwego muzułmanina wciąż ucieka od ciepła w basenach, gdzie nie ma dostępu mężczyzn.