685 Shares 8108 views

Kwiaty Feng Shui jako sposób na przyciągnięcie bogactwa

Starożytna chińska teoria harmonizacji przestrzeni stają się częścią naszego życia i naszej świadomości. I to nie przypadek, ponieważ feng shui naprawdę pomaga nam czuć się pewnie w naszym życiu przyciąga pozytywne zdarzenia i okoliczności. Wiele osób uważnie wszystkie zawiłości tej nauki i mieć w swoim domu różne postacie, które pomogą im zmienić życie. W tym artykule chcę mówić o wpływie zwykłych roślin doniczkowych i jakie kolory powinny być dobrane zgodnie z feng shui w celu doprowadzenia energii do domu bogactwa i dobrobytu.

drzewo pieniędzy

Każdy wie, tzw drzewo pieniędzy, lub Grubosz. Ta roślina z mięsistych liści, symbolizujących okrągłych monet, jest wskaźnikiem pieniędzy. Powszechnie uważa się, że jeśli aktywnie rosną kwiaty dla Feng Shui, to może być dowodem, że powierzchnia bogactwo jest harmonijny rozwój. Dlatego też, jeśli drzewo pieniądze tworzy nowe oddziały, a potem pieniądze w domu, gdzie rośnie, występują. Dlatego właściwa opieka dla tej rośliny w doniczce dużym stopniu może przyczynić się do wzrostu dobrobytu. Kwiat przyzwyczajeni w domu, czuć się komfortowo i stać się naprawdę twoje, nie powinien nabyć dojrzałe drzewa, to lepiej wziąć mały kiełkować i rosnąć samodzielnie. Jade liście są w stanie przechowywać wodę, więc wystarczy podlewać co drugi dzień, a zimą – nawet rzadsze.

pelargonia

Powszechnie uważa się, że kolory Feng Shui, odpowiedzialny za bogactwa i dobrobytu, powinny mieć okrągłe liście. Dlatego geranium czerwone kwiaty promuje rodziny samopoczucie, ponieważ liście tej rośliny spełniają wszystkie wymagania starożytnych nauk. Błądzić na chwilę, aby pamiętać, że czerwony przyciąga pieniądze, dlatego niektóre z uroków Feng Shui mają również czerwony odcień. Ale wracając do pelargonii. Roślina ta nie jest kapryśna, ale kocha światło i wilgoć. pelargonie letnie należy podlewać codziennie. Najzimniejsze porze roku – 1 raz na 3-4 dni. Jest bardzo ważne, aby wypełnić kwiat w zimie, tak aby nie powodować gnicie korzeni. I, w przybliżeniu, w lutym i marcu do wykończenia, oczyść wyciągnionem oddziałów.

paproć

Co ciekawe, paproci jest w stanie chronić dom z niepotrzebnych i nieplanowanych wydatków. Wiadomym jest, że nawet spadkobiercy przed dostać nieruchomości, nabyte paproci. Roślina ta rozwija się w cieniu. Ale to wymaga wysokiej wilgotności. Jeśli dom ma fontannę, paproć będzie znacznie bardziej komfortowo z niego.

rozmieszczenie kwiatów

Wszystko Wspomniałem typów wewnątrz rośliny powinny być umieszczone na obszarze południowo-wschodniej, ponieważ jest odpowiedzialny za bogactwo i dobrobyt rodziny. Aby wzmocnić efekt tych roślin na gałęziach można zawiesić kilka chińskich monet na czerwoną wstążką i pod garnki umieścić kilka rachunków. Obok kwiatów można umieścić żaba z monetą w ustach lub smoka, który symbolizuje dobrobyt i bogactwo. Właściciele strefie podmiejskiej z ogrodem i właściciele małej przedniej ogrodzie lub klombu może również zharmonizowanie ich ziemię, sadzić kwiaty tam Feng Shui. W tym celu wystarczy, aby rozbić siatkę Bagua witryny na niektórych obszarach. Roślinne takie rośliny lepiej w dziedzinie bogactwa. Odpowiednie do tego celu są jasne lilie, ponieważ są symbolem obfitości i dobrobytu.