369 Shares 7210 views

Restauracja SeaZone: opinie. SeaZone – kuchnia śródziemnomorska restauracja

SeaZone – Restauracja kuchni śródziemnomorskiej, usytuowany w mieście Soczi. Chcesz się dowiedzieć, gdzie instytucja i jakie dania one służyć? Te i inne informacje zawarte w artykule.

lokalizacja

SeaZone restauracji, które uważamy za dzisiaj, położone nad brzegiem Morza Czarnego. Najlepszym miejscem na letnie wakacje po prostu nie znaleźć. Soczi, ul. Morskiego, 17 – to dokładny adres restauracji-baru. Znajduje się w centralnej części miasta. Można to osiągnąć przez jeden z następujących sposobów:

 1. Taksówką. Wystarczy powiedzieć kierowcy dokładny adres miejsca, i można cieszyć się jazdą. Jeśli nie chcesz przepłacać, użyj taksówki miasta. W tych maszynach, liczniki są zainstalowane. Oznacza to, że płacisz tyle kilometrów, jak minął. Prywatnych przedsiębiorców również ustawić ceny według własnego uznania.
 2. Prywatnym samochodem. Wyjeżdżamy dla Okręgu Centralnego miasta. Przechodzenie przez powyższy adres i znaleźć restaurację z nazwą SeaZone. Opinii o niej będziemy rozważać później.
 3. W autobusie. budżet podróżnych mogą skorzystać z transportu publicznego. Musisz jechać autobusem do przystanku „Teatr”. Od niego do restauracji: 500 m.

tryb

Przed rozważeniem SeaZone opinie o restauracji, konieczne jest, aby zbadać jego możliwości. Po pierwsze, służy śródziemnomorskiej, włoskiej i kuchnia japońska. Po drugie, goście mogą wziąć jedzenie z nich (na przykład na plaży lub w pokoju hotelowym). Bardzo wygodne.

Tryb pracy zakładu: codziennie od 10:00 do 02:00. rezerwacja Tabela 8 telefoniczny (862) 233-60-11. Czy popularna restauracja SeaZone używa? Komentarze gości wskazują, że jest to jeden z najczęściej odwiedzanych miejsc. Przyjemna atmosfera i smaczne posiłki tu przyjść nie tylko turystów, ale także mieszkańców.

informacje ogólne

Budynek restauracji jest nic specjalnego. Jest to zwykle konstrukcji drewnianej, umieszczone pod namiotem. Jednak właściciele zakładów udało się stworzyć przytulne otoczenie, aby sprostać gości, którzy później opuścili uczelnię na jej entuzjastyczne recenzje. Sea Zone – sieć barów sushi. Jej instytucje członkowskie znajdują się w różnych miastach Rosji, w tym w Soczi, Gelendzhik i Jekaterynburgu.

wnętrze

Restauracja jest podzielona na dwie części – wewnętrznych i zewnętrznych. Jeśli chcesz zjeść na świeżym powietrzu i podziwiać widok na okolicę, należy zarezerwować stolik na tarasie. I tych, którzy chcą się ukryć przed słońcem, mogą być uwzględnione w zadaszonej części restauracji, pod okapem.

Co jest tak dobry SeaZone (Soczi)? Recenzje restauracji zawartych w tej sieci, mówią, że tam są wszystkie warunki na niezapomniane wakacje. I to prawda. Rzeczywiście, w Bar-restauracja Seazone można nie tylko smaczne do jedzenia, ale także wybrać rozrywkę do gustu.

Taras wyposażony w wygodne meble z wikliny (stoły i krzesła). Istnieją trzy odrębne obszary z zasłonami. Zazwyczaj są one wykonywane romantyczne kolacje i spotkania biznesowe.

W krytej części restauracji jest również niskie sofy, gdzie można odpocząć, słuchać muzyki ze słuchawkami lub poczytać książkę. Ale do odbioru nie są one odpowiednie jedzenie. Lepszych miejsc na krzesłach, które również w tym pomieszczeniu.

Dekorowanie ścian i podłóg w naturalnym drewnie, a korzystanie z tekstyliów pastelowych brązów – wszystko to przyczynia się do przytulnej atmosferze.

usługa

Wszystkie kelnerki są ubrani w niebieskie i białe garnitury z krótkich spódniczkach. Ten strój przypomina kształt kobiecego tenisa. Personel uczęszcza do każdego gościa. Trzeba tylko iść do restauracji jak najszybciej przejść do zarezerwować stolik i podjąć zamówienia.

Podczas gdy szef kuchni przygotowuje posiłki, można podziwiać widok na okolicę. Jeśli chcesz romantyczną kolację dla swojej drugiej połowy, a następnie zarezerwować stolik na plaży z widokiem na zachód słońca. Będzie to niezapomniany wieczór.

Inne udogodnienia odwiedzający:

 • Wi-Fi;
 • muzyka na żywo;
 • imprez sportowych;
 • VIP-hall.

menu

Szef kuchni koncentruje się na kuchni śródziemnomorskiej. Ale w menu są również dania kuchni włoskiej i japońskiej. Taka różnorodność zwiedzających cieszyć. Mężczyźni zazwyczaj zamówić steki mięsne przysmaki i wadze dania rybne. I kobiety, którzy oglądają swoje dane, preferują lekkie sałatki z warzyw i owoców morza.

Miejscowy kucharz używa receptury sprawdzone, jak również tworzenie własnych odmian potraw. Znamiennym przykładem jest sałatka „Cezar”. W tej restauracji serwowane jest on jako cały kawałek mięsa (z grilla na otwartym ogniu kurczaka).

Fani włoskiej kuchni powinni spróbować makaron z owocami morza Pego. Jeśli uważasz, że opinie, przyniesiesz wystarczająco duża część, która może być podzielona na dwie części. Menu obejmuje również pizzę, sushi, i pyszne desery. W sprzedaży są zawsze zimne napoje, kawę i orzeźwiające koktajle.

Średnia wielkość sprawdzenie tego miejsca – 1500 rubli.

Lista win

Co pić to doskonałe uzupełnienie do sałatki lub gorące danie? Oczywiście, wina. Co może zaoferować restauracji SeaZone? Miejsca, lista win obejmuje blisko 100 pozycji. Taka odmiana może się pochwalić, nie każda restauracja. Goście mogą korzystać z czerwonego i białego wina z wiarygodnych dostawców. Powiedzmy od razu – to nie jest tanie. Na przykład, butelka wina sardyński „Vermentino” kosztuje około 2500 rubli. Można jednak zaoszczędzić pieniądze tam. Po prostu trzeba zamówić wino przez szkło.

rozrywka

SeaZone Restauracja daje możliwość pełnego „klub” odpoczynku. Na otwartej przestrzeni z leżakami. Po lunchu lub obiadu, można dostać się na jednym z nich i uzyskać opaleniznę. Koszt wynajmu leżaków na jeden dzień wynosi 1000 rubli. W pobliżu znajdują się Cabanas. Można z nich korzystać bezpłatnie.

Na otwartej przestrzeni są również zainstalowane prysznice i krzesła na zawieszeniu. Zejść do morza, trzeba przejść plaży miejskiej. To zajmuje tylko kilka minut. Za dodatkową opłatą, można jeździć na łodzi lub narciarstwo wodne.

Celowniki

Przyszliście do Soczi na wrażenia? Następnie należy odwiedzić nie tylko restauracja SeaZone, ale blisko do niego obiektów. Oto niektóre z nich:

 • „Winter Garden” na ulicy. Teatralne, d2 .;
 • muzeum sztuki na przód Kurortny, 51 ..;
 • Cafe „bloku wschodniego” na ulicy. Morskiego, D 7 .;
 • Kabaret „Mayak” na ulicy. Sokolovej d. 1.

Restauracja Sea Zone, Soczi: Opinie

Jak mógłby oszacować instytucję na morzem swoich gości? Większość ludzi opuścił restaurację w pozytywny i entuzjastycznych reakcji. Głównym Plus SeaZone nazywają się dogodną lokalizacją, zróżnicowane menu i przytulną atmosferę. Goście wyraził szczególne podziękowania do miejsc Chef. On tworzy prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej. Kolejną zaletą restauracji – obecność muzyki na żywo. To ona tworzy relaksującą atmosferę.

Negatywne komentarze o Seazone też zdarzyć. Ale niewielu z nich. W każdym mieście są ludzie, którzy nie są zadowoleni z cen żywności i napojów oraz poziomu obsługi personelu. To właśnie ich opinia. Ale jak się rzeczy naprawdę można sprawdzić w jeden sposób – osobiście odwiedzić instytucję.

Konkludując

Powiedzieliśmy im, gdzie był i który oferuje gościom restaurację SeaZone. Recenzje instytucji zostały również zweryfikowane przez nas. Potrzebujesz odpocząć od zgiełku miasta i spróbować pysznych potraw z mięsa, ryb i owoców morza? Następnie zapraszamy do restauracji SeaZone, znajduje się w uzdrowiskowej miejscowości Soczi.