335 Shares 4739 views

Aktor Dmitry Nazarov: biografia, praca i rodzina

Aktor Dmitry Nazarov ma długą i trudną drogę do sukcesu. Ale było warto. Obecnie jest on znany i kochany przez tysiące rosyjskich widzów. Czy jesteś zainteresowany w biografii aktora? Chcą poznać szczegóły jego życia osobistego D. Nazarov? Ten artykuł zawiera niezbędne informacje.


biografia

Dmitri Nazarov Aktor Urodził się 4 lipca 1957 roku. Jak wskazano to miejsce jego urodzenia Ruza znajduje się na przedmieściach. W rodzinie Nazarov jest jedna legenda. Kiedy Dmitrij urodził, zawołał ciężko. A potem starsza położna z dużym doświadczeniem, że tego przyszłego artysty.

Nasz bohater dorastał aktywnego i mądrego dziecka. Lubił mówić przed publicznością. Publiczność może stać rodziców, nauczycieli przedszkola i zwykłych przechodniów na ulicy.

Szkoła Nazarov brał udział w amatorskich przedstawieniach. Lubił słyszeć oklaski ludzi w hali. W liceum, Dmitrij grał w miejscowym zespole KVN.

sport

Do 13 lat, nasz bohater był pyzaty chłopiec. Mama zawsze rozpieszczony syn świeżych ciast i innych smakołyków. Dima nadaje własną wagę i sylwetkę. Ale wszystko zmieniło się po jednej nieprzyjemnego zdarzenia. W pobliżu sklep ze swoich lokalnych chuliganów zasadzkę. Zabrali Nazarowa wszystkie zakupy i pieniądze, a także poważnie pokonać naszego bohatera. W tym momencie chłopiec bardziej przemyśleć. Kilka dni później udał się do sekcji Sambo. Na początku trener nie zgodził się wziąć go do grupy. Ale dzięki swojej wytrwałości i determinacji Dmitry był w stanie osiągnąć swoje cele. Chociaż Nazarov nie sambistov-łapacz, osiągnął wiele w tym sporcie. Chłopiec nauczył się chronić siebie i swoich przyjaciół.

wiek dojrzały

Po otrzymaniu maturę, Dmitry Nazarov złożył dokumenty w jednym z teatrów moskiewskich uczelni. Jednak nie udało mu się zrobić. Nasz bohater jest bardzo zły. Jeśli uważasz, że jest on siedzi bezczynnie, to bardzo źle. Facet dostał pracę pracę w piekarni. Jego kariera nabrała rozpędu. Profesjonalne cukiernicy wziął patronat nad ambitnego młodzieńca. Dmitry chętnie dowiedział się podstaw sztuki kulinarnej. W rezultacie stał się kategoria cukiernik 4-ty. Spod lekką rękę Nazarov zewnątrz delikatne ciasta, pyszne ciasta i oryginalne ciasta.

student

Dymitr był ciekawy i dobrze płatnej pracy. Ale chłopiec nadal marzą o karierze aktorskiej. W 1975 roku był w stanie zapisać się im WTU. Shchepkin. Nazarov został wpisany na kurs Viktora Korshunova. Był jednym z najlepszych uczniów. Dmitri zawsze uporać się ze swoich zadań. W 1980 roku otrzymał dyplom ukończenia studiów.

teatr

Problemy z zatrudnieniem dla absolwentów „Okruchy” powstało. Został przyjęty do trupy Teatru Małego. Nazarov często porównywano z Romanem Filippov. W tym młodego aktora wziął przestępstwa. Chciał być jedyny w swoim rodzaju. Na scenie Teatru Małego, Dmitry odgrywały różne role: od mały w stosunku do głównego. Bierze udział w takich produkcjach jak „Plaża”, „Goblin”, „Nie każdy kot zapusty” i innych.

W 1995 roku aktor Dmitrij Nazarov lewo Teatrze Małym. Na tym, jego kariera nie zakończyła. Nasz bohater może być postrzegane w przedstawieniach, ustaw i armia rosyjska Teatr „Kula” w teatrze. Publiczność przyjęła go z entuzjazmem.

W 2002 roku Dmitrij zaoferowano pracę w Moskiewskim Teatrze Artystycznym. Czechow. On powiedział tak. Na scenie, instytucja Nazarov zrealizowała wiele ciekawych zdjęć. Na przykład, w spektaklu „Amadeus” Dmitrij Yu grał cesarza Austrii. Oraz w produkcji „Albatross” Tańca przykład wizerunku Thierry. Directed podziwiałem jego etykę pracy i odpowiedzialne podejście do każdej firmy.

Dmitri Nazarov: filmy

Po raz pierwszy na ekranach telewizyjnych, nasz bohater pojawił się w 1992 roku. Dostał rolę poety Aleksandra Vakarova w filmie „Little rzeczy w życiu.” Ten obraz nie jest Nazarov zdobył ogólnokrajową sławę. Ale dostał bezcenne doświadczenie.

Pierwszą zauważalną operacja Dmitry Jurevicha można nazwać kinonovell rolę w „Na tratwie” (1996). Po współpraca ta oferuje dosłownie spadały na niego jak „róg obfitości”.

W 2001 roku zagrała w serialu „Citizen głowy.” On stworzył postać lubiana przez publiczność z różnych kategorii wiekowych.

W trakcie swojej kariery, aktor Dmitrij Nazarov grał ponad 35 ról w serialach telewizyjnych i filmach. Pokaże swoje najbardziej żywe i niezapomniane dzieła:

  • "Kamenskaya-3" (2002) – przedsiębiorca.
  • "Czas to pieniądz -" (2003) – Victor Dolgopolov.
  • „Karny Batalion” (2004) – ojciec Michała.
  • "The Golden Calf" (2006) – Adam Kozlevich.
  • "Koncert" (2009) – Alexander Grossman.
  • "Bros-3" (2011) – organ przestępcą.
  • "Czeremcha Colour" (2012) – Savely.
  • „Podczas gdy wieś śpi” (2013) – Grigorij Sotnik.
  • „Ładoga – sposób życia” (2014) – dowódca jednostki.

Dmitry Yu nadal działać w dramatach i filmach. Znany jest również jako profesjonalny prezenter. W swoim twórczym transferu Skarbonka takich jak „Million Dollar Receptura”, „Kulinarnego pojedynku”, „Think Tank” i „The Hunger Games”.

życie osobiste

Po raz pierwszy Dmitry Nazarov żonaty w wieku studenta. Wkrótce młoda żona zaczęła się skarżyć i skandali. Nasz bohater nie tolerować. W rezultacie, oficjalnie rozwiedziona para.

Brutalny i inteligentny człowiek nie długo sobie stan kawalerski. Poznał piękną kobietę. Niewiele osób wie, że Dymitr Nazarov – Poroshina ojczyma. Po tym wszystkim, w tym czasie aktor poślubił matkę – Natalia Krasnojarska. córka Nina urodziła się z tego małżeństwa. Od kilku lat, Dmitry i Natalia byli zadowoleni. Ale w pewnym momencie zdali sobie sprawę, że stają się sobie obce.

Wkrótce znowu poszedłem do Dmitri Nazarov rejestratora. Żona (trzecia) jest również przedstawicielem zawodu aktorskiego. Nazywa się Olga Vasilyeva. Żona urodziła Dmitry Yuryevich dwoje dzieci – syna i córkę Arina Arseniusz.