831 Shares 3675 views

Mogę myć płaszcz w pralce? Powiedzmy sobie

Oczywiście, nie jest tajemnicą, że w Okresie Wiosen i Jesieni, warstwa wierzchnia jest ulubiony ciuch ogromna liczba płci pięknej. Na ogół producenci tego produktu jest wykorzystywany do wytwarzania materiałów, takich jak kaszmir, układalności i zamszu. Niezależnie od wybranego modelu, prędzej czy później, każdy płaszcz jest zabrudzona. W tym kontekście ogromne znaczenie ma kwestia, czy możliwe jest, aby myć płaszcz w pralce, tak aby nie zepsuć to raczej kosztowna rzecz.

Należy podkreślić, że powyższe pranie odzieży jest jakaś alternatywa do czyszczenia, a tymczasem, usługa nie jest uważane za tanie.

Tak, jest to możliwe, aby umyć płaszcz w pralce? To może być bezpieczniejsze, aby usunąć brud ręcznie? Jednoznaczne odpowiedź na to pytanie jest niemożliwa, ponieważ wszystko zależy od jakości materiału, z którego uszyte płaszcz, czy to wewnętrzna podszewka i wypełniacz ma.

W szczególności, jeżeli urządzenie jest wyposażone w taśmą lub wkładki z materiału, który po obróbce może dać poważne skurczu, to pytanie, czy możliwe jest, aby przemyć warstwę w pralce, byłoby prawidłowe do uzyskania negatywnej odpowiedzi. Brud na wskazane jest, aby usunąć go za pomocą miękkiej szczotki.

Wręcz przeciwnie, jeśli wierzchnia wykonana jest z gęstej materii i ma termoprokleyki, powstaje pytanie, czy możliwe jest, aby myć płaszcz w pralce, ma pozytywne rozwiązanie.

Cechy grubej tkaniny płaszcz mycia

Ogromna część danego problemu usuwania plam z artykułami serwety widowni kobiecej. Ekspertyza jest wyjątkowy. Tak, jak do mycia z grubej tkaniny płaszcz?

Należy zauważyć, że użycie w procesie mechanicznym, w tym przypadku jest nie do przyjęcia. Lepiej jest przygotować roztwór mydła uzbrojonego miękkim pędzlem lub gąbką i usunięcia brudu ręcznie. Czyszcząco wykonane z prostych składników – to zimną wodą i ciekła kompozycja do prania ubrań wykonanych z wełny. Zadbać, aby domowej roboty rozwiązanie nie okazało się nadmiernie skoncentrowany, inaczej produkt z grubej tkaniny może pozostać smugi. Według środków niezbędnych do obróbki powierzchni płaszcza i pozostawić na jakiś czas. Następnie za pomocą pędzla do obróbki strefy najbardziej zanieczyszczone: klapy, kołnierz, mankiet. W końcowym etapie procesu górnej odzieży serwety należy wytarto ściereczką zwilżoną zimną wodą do zobojętnienia cząstek detergentów. Pozostaje wysuszyć na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Funkcje mycia płaszcze z wełny

Bardzo często myć płaszcz z wełny nie jest zalecane. Jeśli istnieje taka potrzeba, konieczne jest, aby zatrzymać na wybór trybu delikatnym w temperaturze 30-40 stopni Celsjusza. Eksperci radzą, aby korzystać z proszku, który został zaprojektowany specjalnie dla wełnianych ubrań. Po zakończeniu powyższej ciuch trzeba powiesić na wieszaku i dokładnie suszone na świeżym powietrzu.

Opis przemyć warstwę kaszmir

Materiał, takich jak kaszmir, wymaga szczególnie ostrożnego obchodzenia się, ponieważ należy do kategorii delikatnych tkanin. Umyj kurtkę w pralce, eksperci nie radzę. Usunąć brud zoptymalizowaną ręcznie. Kaszmir warstwa powinna być umieszczona w pojemniku, wcześniej napełniony tridtsatigradusnaya wody w połączeniu z proszkiem wełny mycia. Powinny być lekko rozgnieść toga ręce, nie jest zalecane podczas pocierania jej. Następnie produkt należy płukano w zimnej wodzie. W żadnym wypadku nie wyżymać płaszcz. Rozłożone na płaskiej powierzchni i spróbować wygładzić ręcznie bez użycia żelaza. Następnie konieczne jest, aby wysuszyć powłokę kaszmir zewnątrz.